Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 17:15, Probos napisał:

A ja mam pytanko, otóż na stronie x fire, wyświetla gry, które będzie naliczał w/w program.
Zainstalowałem Morrowinda i jakoś mi nie zalicza, dlaczego ??A widnieje on na liście


A czy podczas gry w Morrowinda, masz info o tym, że właśnie w niego grasz??
Jeżeli nie, to możliwe, że musisz dodać go ręcznie: Tools/Options.../Games/Browse - i tu podajesz scieżkę.
Jeżeli się wyświetla, to musisz trochę poczekać, bo nie zawsze statystyki się od razu aktualizują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 12:13, żyrafa napisał:

wczoraj jak skonczylem grac w w3 pojawilo sie cos takiego:/co to oznacza??


Jest to coś w rodzaju raportów o błędach (takie jak te Microsoftu ^^). Czyli coś Ci się stało z W3 gdy wyłączałeś. Nagrywałeś może FRAPSem lub czymś podobnym ? Mi się często gry wywalają z tym błędem gdy nagrywam.
Mimo wszystko nie jest to nic groźnego - nieważne czy dasz ok (Upload) czy też Cancel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój profil: http://www.xfire.com/profile/czekers/
Dodawajcie mnie do przyjaciół.
Nie czytałem tego wątku całego, ale ze strony http://www.xfire.pl można pobrać spolszczenie do programu.
Xfire''a ja sam używam już od niedawna, podoba mi się rejestrowanie godzin przegranych w gre i rejestr niektórych gier (np. ET, czy Quake 4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 16:35, Dark_Kai230 napisał:

> wczoraj jak skonczylem grac w w3 pojawilo sie cos takiego:/co to oznacza??

Jest to coś w rodzaju raportów o błędach (takie jak te Microsoftu ^^). Czyli coś Ci się stało
z W3 gdy wyłączałeś. Nagrywałeś może FRAPSem lub czymś podobnym ? Mi się często gry wywalają
z tym błędem gdy nagrywam.
Mimo wszystko nie jest to nic groźnego - nieważne czy dasz ok (Upload) czy też Cancel :)


nic nie nagrywalem;) dziwne ze teraz po tym bledzie gdy gram w w3 tft zalicza mi ze gram w samo w3:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 17:52, Probos napisał:

http://www.xfire.com/profile/mariosek/
Mam małą prośbę, mógłby mi ktoś powiedzieć, dlaczego wyświetla mi się rejestr tylko z ET, nie
mam np. z CS 1.6 ?? :/

Ponieważ na razie ta funkcja obsługuje tylko niektóre gry (to tylko beta na razie)
U mnie też nie obsługuje Bt2142, cs''a, ani fear''a, tylko et.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:22, Adamzzz napisał:

Dodawajcie mnie do przyjaciół!

Sam dodawaj... hehe. ;) Trzeba będzie rozkręcić polski support dla Xfire, bo coraz więcej rodaków, a www.xfire.pl miezi, oj miezi! Ale to po maturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się stało ? W moim profilu zamiast Counter-Strike: Source pokazuje mi, że gram w....Hello Kitty: Cutie World.
Patrzyłem czy inni też mają tak jak ja, i rzeczywyiście oni też tak mają... Ktoś wie co się stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 09:42, PAPISHON napisał:

Co się stało ? W moim profilu zamiast Counter-Strike: Source pokazuje mi, że gram w....Hello
Kitty: Cutie World.
Patrzyłem czy inni też mają tak jak ja, i rzeczywyiście oni też tak mają... Ktoś wie co się
stało ?


A spojrzałeś na dzisiejsza datę i dzień jaki mamy :D

Zainstalowałem XFire i zobacze o co tam chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 posty pod rząd ale no mam problema :P
Otóz: zarejestrowałem się, potem w okienku XFire pisze "Connecting to server", po czym po chwili wysakuje chmura na dole z napisem "You were been disconnected from XFire" a w okienku XFire pisze "Error connecting to XFire server" i zaczyna odliczać czas, który co każdy taki napis sie powieksza. Kiedy juz sie ten czas skończył to jest napis: "Timed out while logging into the server" a potem te czyności znów się powtarzają i tak bez końca :(
Czy ktoś wie o co biega w tym ? :P
Byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:06, lurynowicz napisał:

Jeśli masz firewall, to mozesz mieć go źle skonfigurowanego. Łączysz się przez neostradę czy
sieć lokalną?


Chyba lokalną. Jestem w sieci osiedlowej i jestem za NATem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:09, wip_01 napisał:

Chyba lokalną. Jestem w sieci osiedlowej i jestem za NATem :P

No właśnie... NAT i wszystko jasne. Wal jak w dym do administratora sieci, a jak nie pomoże, to nakrzycz na niego! :) Niech odblokuje Ci porty odpowiedzialne za kontakt Xfire z serwerem. Musi sprawdzić, bo ja niestety nie wiem jakie to są porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:32, lurynowicz napisał:

> Chyba lokalną. Jestem w sieci osiedlowej i jestem za NATem :P
No właśnie... NAT i wszystko jasne. Wal jak w dym do administratora sieci, a jak nie pomoże,
to nakrzycz na niego! :) Niech odblokuje Ci porty odpowiedzialne za kontakt Xfire z serwerem.
Musi sprawdzić, bo ja niestety nie wiem jakie to są porty.


Oki, sprawdze, pójdę i załatwie :D
Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 17:52, KrisK91 napisał:

Nowe staty w xfire'' naprawdę wymiatają :). Musze to jakoś ukryć... Koledzy będą się ze mnie
śmiali =P

HAhahaha! :D No tak, choć kto wie, może sami w takie gry grają po cichu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować