Zaloguj się, aby obserwować  
Nivrax

XFire/Evolve - z czym to się je?

3596 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2007 o 16:57, DartiReviMaster napisał:

A ja mam takie pytanko: Czemu Xfire przerywa mi zabawe gdy gram w Wiedźmina i każą mi coś uploadować
a na skutek tego wyłącza mi sie gra, a ostatni save kasuje?! Tak jest prawie non stop! I jak
tu sie nie wkurzyć


to w takim razie upgreade''uj to co xfire chce, będziesz miał spokój. a jak nie, to jest opcja blokowania upgreadów całkowicie, ale nie pamiętam gdzie. jednak znajdziesz ją raczej łatwo ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 17:41, pizmak666 napisał:

ej, wyskakuje mi taki błąd(screen) i nie wiem o co chodzi...


to nie error tylko taki raport o innym bledzie co sie wczesniej zrobil. Po prostu klikasz na Upload i czekasz az sie wylaczy okienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem coś podobnego...gdy wchodziłem na Diablo II :P.Tutaj zwykłe Upload raczej nie pomoże...najlepiej jest przeinstalować x-fire i powinno wszystko wrócić do normy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 18:07, Nertis napisał:

Ja miałem coś podobnego...gdy wchodziłem na Diablo II :P.Tutaj zwykłe Upload raczej nie pomoże...najlepiej
jest przeinstalować x-fire i powinno wszystko wrócić do normy :P.


jakoś nie mam ochoty reinstalować xfaji :/ teraz diablo też mi się nie chce włączyć... ale to inny powód. zrobię reseta i zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie nie można korzystać z funkcji XFire w grach które nie mają wykrytego D3D9? Można to zobaczyć w ustawieniach, w zakładce Games, po kliknięciu na daną grę. Chodzi mi głównie o robienie zrzutów ekranu, ale reszta też nie działa.
BTW: można zapisywać zrzuty w innym formacie niż PNG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem:gram sobie gram,zamieściłem xfire na moim gramsajcie,i pisze mi,że nie grałem w ogóle ani w tym tygodniu,ani odkąd zainstalowałem xfire.


EDIT:Już jest dobrze sory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy coś jest nie tak z serwerem czy u mnie? Bo zainstalowałam xfire i nie mogę się połączyć.

Aha - oczywiste rozwiązania takie jak zezwolenie z firewalla itp możecie sobie odpuścić bo sama sprawdziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej z serwerem... Gdy zobaczylem tego posta, bylem zalogowany, zaden komunikat o disconnectach sie nie pojawil, wylogowalem sie, by sprawdzic (ale ja jestem zdolny do poswiecen ;>) czy wszystko gra, a tu Gucio.

edit: juz chyba wsio haraszo- Przynajmniej u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xfire jest całkiem przyjemnym komunikatorem :D Podoba mi się opcja rozmowy podczas gry, bo jak wiadomo trochę denerwujące jest klikanie alt + tab co kilka min, żeby zobaczyć czy ktoś nie napisał :] No i dodawanie screenów na na stronie swojego profilu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak można dodawać swoje screeny bo jakoś się w to nie zagłębiałem, a wolał bym wiedzieć odrazu

Tools > Options... > 3cia opcja (Chat) > Ustawiasz klawisze w Screenshot Key Binding którymi ma być robiony screenshot (może być jeden) > Po wyjściu / zminimalizowaniu gry pojawia się okienko, i ładuje screeny > Przebierasz które Ci się spodobały i jeśli masz ochotę to dodajesz opis. Jednak zauważyłem że nie we wszystkich grach ta opcja działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:33, Fumiko napisał:

U mnie dalej gucio...

Mi Xfire działa bez problemów. Jak chcesz to Ci mogę wysłać przez gg skype, albo mailem instalator. Może to pomoże. Zainteresowana ofertą? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:37, Riverex napisał:

Mi Xfire działa bez problemów. Jak chcesz to Ci mogę wysłać przez gg skype, albo mailem instalator.
Może to pomoże. Zainteresowana ofertą? ^^


Mam najnowszy ze strony więc nie wiem czemu się nie chce podłączyć...

Edit: ok, zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:37, Riverex napisał:

> U mnie dalej gucio...
Mi Xfire działa bez problemów. Jak chcesz to Ci mogę wysłać przez gg skype, albo mailem instalator.
Może to pomoże. Zainteresowana ofertą? ^^

Nie szpanuj :p U mnie też działa bez problemów. Zlicza mi wszystkie gry itd :p
btw: może problemy z xfirem biorą się z ściągniętego spolszczenia? :p Ja nie mam spolszczenia i działa mi pięknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2008 o 19:39, M1chał napisał:

btw: może problemy z xfirem biorą się z ściągniętego spolszczenia? :p Ja nie mam spolszczenia
i działa mi pięknie :p

Raczej nie jest to wina spolszczenia. Ja je posiadam i też działa mi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 20:31, gitarka napisał:


> btw: może problemy z xfirem biorą się z ściągniętego spolszczenia? :p Ja nie mam spolszczenia

> i działa mi pięknie :p
Raczej nie jest to wina spolszczenia. Ja je posiadam i też działa mi dobrze :)

Czyli moja teoria została obalona :/ :D :D To w takim razie nie wiem czemu innym działa dobrze a innym nie :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy znalazł już może ktoś rozwiązanie problemu Xfire z CoD 4 ? Mianowicie chodzi o to, że jeżeli XF jest włączony, to nie da się w CoD zmienić ustawień graficznych. Wywala jakiś błąd Direct.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z gatunku problemy kolejne - gra powinna być na liście a jej nie ma! Według strony powinna być, u Skaybaya jest a u mnie nie. Co z tym fantem zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować