Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2014 o 14:51, maziiii napisał:

Chciałem przedłużyć konto ps plus o 30 dni kupiłem na allegro kod ale gdy wpisuje pisze
że niepoprawny lub stracił ważność i co z tym zrobic da się coś? Miałem wczesniej aktywowana
14 dniową wersje próbna prosze o szybko odp bo ważność kodu się skończy.

1# Jak wyglądają komentarze samego sprzedawcy? Inni mieli podobny problem?
2# Jesteś pewien, że kupiłeś kod zgodny z krajem, na który założyłeś konto? (Kody PL/EU dla polskich i europejskich kont, kody US dla kont z USA).
3# Wpisujesz z uwzględnieniem wielkości znaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 14:51, maziiii napisał:

Chciałem przedłużyć konto ps plus o 30 dni kupiłem na allegro kod ale gdy wpisuje pisze
że niepoprawny lub stracił ważność i co z tym zrobic da się coś? Miałem wczesniej aktywowana
14 dniową wersje próbna prosze o szybko odp bo ważność kodu się skończy.


Tak, poinformować sprzedawcę że wysłał ci nieważny kod i że będziesz zmuszony skorzystać ze Centrum Sporów Allegro. O ile jest to jakaś firma to pewnie prześlą ci działający. Jeśli jednak nie i trafiłeś na oszusta to możesz już się przygotowywać na to że zbyt szybko kasy nie odzyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wpisuje z Capsem czy bez to i tak i tak nie chodzi,wczesniej miałem tylko 14 dniową wersje próbną aktywowaną i teraz chciałem przedłuzyć ps plus kodem 30 dniowym bo wczoraj sie skonczył 14 okres próbny. Ale również było tak z poprzednim kodem i gdy załozyłem nowe konto i go wpisałem chodził. Ale nie bede co miesiąc zakładał nowego konta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 14:57, maziiii napisał:

Czy wpisuje z Capsem czy bez to i tak i tak nie chodzi,wczesniej miałem tylko 14 dniową
wersje próbną aktywowaną i teraz chciałem przedłuzyć ps plus kodem 30 dniowym bo wczoraj
sie skonczył 14 okres próbny. Ale również było tak z poprzednim kodem i gdy załozyłem
nowe konto i go wpisałem chodził. Ale nie bede co miesiąc zakładał nowego konta...

To, co sprzedaje facet, to promocyjne kody przeznaczone tylko dla osób, które nie korzystały z żadnego okresu próbnego PS Plus i które można użyć wyłącznie raz na każde konto - swojego czasu można było zdobyć ich nieskończoną ilość na Facebooku.

Jeśli nie ma o tym informacji na aukcji w żadnym miejscu, zostałeś delikatnie, cóż - oszukany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 15:07, maziiii napisał:

Hmmm czyli 30 dniowe kody nie bedą chodzic a jesli np kupie 3 miesieczny kod i spróbuje
go wpisać?

30-dniowe kody będą chodzić - ale tylko te, które nie są kodami promocyjnymi. Bezpośrednio na PlayStation Store dostaniesz je za bodaj 19,95 zł.

Nie jestem pewien, czy kody PS Plus na trzy miesiące miały swoje wersje promocyjne, ale z nimi powinno pójść już gładko.
I jeszcze jedna sprawa. Allegro jest fajnym źródłem zdrapek na abonament PS Plus, ale na przyszłość możesz kupować w normalnych sklepach (oczywiście polecam Gram, ale sam wybierzesz taki sklep, gdzie znajdziesz najlepszą ofertę) lub bezpośrednio na PlayStation Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, nic mnie nie ciągnie do zakupu PS4 (do czasu premiery nowej odsłony "Uncharted") a tymczasem, znajomi (jeden, posiadacz PS3 i drugi, były PC-towiec a obecnie posiadacz PS4) znowu się ze mnie nabijali, że PC jest tylko dla bogaczy, milionerów, a wystarczy PS4 i wszystkie gry będą mu chodzić perfekcyjnie i bez żadnego zacięcia a ja będe miał pokaz slajdów...mało tego, nie ma żadnej przewagi PC nad PS4, ich zdaniem, nawet rozdzielczość FHD nic nie daje na PC i pomiędzy 900P a 1080p nie ma żadnej róźnicy (przynajmniej oni jej nie widzą).
Cóż, ja ją jednak widzę, zwłaszcza, ze jako osoba słabowidząca gram z odległości pół metra, a nie 2,3 metrów od ekranu i jednak wolę PC ale i PS4 nie pogardę, gdy tylko wyjdą odpowiednio dobre gry robione tylko pod tę konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 15:13, maziiii napisał:

Dzięki za odp:). A to na Gramie można kupić kody Ps+ ? Bo kurcze jeśli tak to chyba jestem
ślepy i nie widze...

Mój błąd - mamy tylko subskrypcję na 90 dni i cały rok - podejrzewam, że ta ostatnia Cię nie interesuje, więc rzucam linkiem do tej pierwszej
http://sklep.gram.pl/ps3/karta-playstation-plus-90-dni-kod-on-line.shtml

Jak masz kredytówkę, możesz wysilić się, dodać ją do konta PlayStation i kupić bezpośrednio na PlayStation Store.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ugh - wybieranie sprzętu za grubo ponad tysiąc złotych pod naciskiem otoczenia to raczej kiepski pomysł.

Sam póki co mam u siebie PS4 na przechowanie i gdybym miał wybierać "to" albo "inna konsola", to obecnie skłaniam się bardziej w stronę... Wii U. Talk about being laughed at.

Jeśli nie widzisz na danej konsoli nic, co Cię interesuje (szczególnie, jak masz okazję poobcować z nią tych parę dni lub tygodni), to znaczy, że obecnie nic takiego rzeczywiście tam nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki wielkie skusze sie na niego tylko że w przyszłym miesiącu bo wydatki,ale on na 100% będzie chodził i bez problemu przedłuże subskrypcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2014 o 15:20, maziiii napisał:

Ok dzięki wielkie skusze sie na niego tylko że w przyszłym miesiącu bo wydatki,ale on
na 100% będzie chodził i bez problemu przedłuże subskrypcje ?

Tak - zakładając, że masz konto założone na Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gry nie klatkują na konsolach jest jedną wielką bzdurą. Od razu uprzedzam, że mówię o poprzedniej generacji, czyli Xbox 360 i PS3. Tam każda większa produkcja typu GTA, Saint Row klatkuje niemiłosiernie. I ktoś, kto do tej pory grał na PC przy 40+ fpsach uzna, że na konsolach nie da się grać, bo aż oczy bolą. Kolejna bzdura to opowieści o tym, że konsole się nie zawieszają. Kupiłem xboxa specjalnie do GTA V i podczas 20+ godzin grania, xbox zawiesił się 6-7 razy.

Myślę, że ten filmik powinien cię rozbawić, bo świetnie pokazuje płynność gier FPS na konsolach:

http://www.youtube.com/watch?v=YwD2ty2UfBM

Co do nowej generacji, to gry, które wyszły do tej pory działają przynajmniej w tych stabilnych 30fpsach, a niektóre nawet w 60, wiec jest dużo lepiej. Sam mam zamiar kupić PS4 ze względu na znacznie wyższy frame rate względem poprzedniej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2014 o 14:01, SplitGrave napisał:

To, że gry nie klatkują na konsolach jest jedną wielką bzdurą. Od razu uprzedzam, że
mówię o poprzedniej generacji, czyli Xbox 360 i PS3. Tam każda większa produkcja typu
GTA, Saint Row klatkuje niemiłosiernie. I ktoś, kto do tej pory grał na PC przy 40+ fpsach
uzna, że na konsolach nie da się grać, bo aż oczy bolą. Kolejna bzdura to opowieści o
tym, że konsole się nie zawieszają. Kupiłem xboxa specjalnie do GTA V i podczas 20+ godzin
grania, xbox zawiesił się 6-7 razy.

Posiadam PS3 i jak najbardziej, gry się wieszają (ostatni GoW, Arcania, itp.), poza tym, nawet w tytułach o świetnej oprawie wideo w oczy kuje brak AA czy V-Sync (np. The Last od Us).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tego co pokazało Sony,wcześniej miałem X360 ale teraz zdecydowałem że zaufam Sony i myślę że sie nie zawiodłem ani trochę mam wielka ochotę pograc w takie tytuły jak Uncharted 4 czy The last of Us .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej na konferencji Sony zachwycił news o Grim Fandango ;). Poza tym nie mogę się doczekać Uncharted i Destiny. Szkoda, że nie było God of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 11:53, knopfler napisał:

A mnie najbardziej na konferencji Sony zachwycił news o Grim Fandango ;). Poza tym nie
mogę się doczekać Uncharted i Destiny. Szkoda, że nie było God of War.


Ty chyba xbox miales tylko w poprzedniej generacji, nie? Przeszedles wczesniejsze czesci gowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2014 o 12:52, maziiii napisał:

Małe pytanko The Last Of Us ma co op? Będzie sie dało grać z kimś "kampanię "?


Nie ma takiej możliwości. Zostaje multi ale to nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować