Zaloguj się, aby obserwować  
Renzov

PlayStation 4 - temat ogólny

3538 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2014 o 14:58, Chlorofil napisał:

Witam. Przymierzam się niedługo do kupna PS4. Niech mi ktoś powie jakie na dzień dzisiejszy
gry na PS4 to must have i warte ogrania tytuły ?

Nie ma takich. Od biedy inFamous i Killzone, ale ja bym raczej poczekał aż wyjdzie coś ciekawszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 14:58, Chlorofil napisał:

Witam. Przymierzam się niedługo do kupna PS4. Niech mi ktoś powie jakie na dzień dzisiejszy
gry na PS4 to must have i warte ogrania tytuły ?


Poczekaj, odłóż pieniądze. Myślę, że w listopadzie będziesz miał w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 21:56, Chlorofil napisał:

A co z Fifami, NBA2K14 itp. ?

Są i są w porządku, ale absolutnie nie na tyle, żeby dla nich kupować konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, nie ma teraz tytułów wartych grzechu. Osobiście żałuję, że się tak pospieszyłem z kupnem PS4, gram w sumie tylko w Fifę i BFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2014 o 14:58, Chlorofil napisał:

Witam. Przymierzam się niedługo do kupna PS4. Niech mi ktoś powie jakie na dzień dzisiejszy
gry na PS4 to must have i warte ogrania tytuły ?


Jesli jestes fanem koszykowki albo po prostu lubisz gry sportowe to NBA 2k14 to absoluny must-have. Gra jest piekna, ma swietnie spersonalizowany tryb kariery, fajne tryby MyGM i MyTeam. Gra sie w to fenomenalnie, widac ogromna roznice pomiedzy wersjami PS3 i PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://farm6.staticflickr.com/5528/13948807335_8629f344d6_o.png - demo technologiczne, shooter? Nie, open-worldowy sandboks inFamous: SS. Jakbym zobaczyl mniejszej wielkosci zdjecie to bym podejrzewal, ze to prawdziwe zdjecie jest, a nie gra.

Wiecej w linku: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=803994

Mozna gry nie lubic, ale... hot dayum!! Gra jest przesliczna i zadne Watch Dogsy chyba nie maja szans. Nie potrafie sobie wyobrazic co zrobia magicy z Naughty Dog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2014 o 10:41, maziiii napisał:

A jak jest z graniem przez internet np w Fife ,płaci sie jak tak to ile?

Jedyne, czego potrzebujesz do gry przez Sieć, to aktywny abonament PS Plus - poza tym (o ile dana gra nie wymaga abonamentu, ale obecnie tyczy się to chyba tylko jednego MMO - Final Fantasy XIV: ARR) nie potrzebujesz już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za dwa posty pod rząd ale mam pytanko jeszcze,wiem że to temat o Play 4 ale chciałbym usłyszeć szczerą opinie XONE czy PS4 co ogólnie lepsze bardziej opłacalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzyj posty od numeru 1081/koniec strony temu/ bo zadano podobne pytanie wraz z odpowiedziami.
Ogólnie to obecnie opłacalne jest wlozenie kasy do kieszeni, za mala baza tytulow, a jej rozwoj jest powolny.
Duzo zalezy w jakie gry lubisz grac , bo jak ktos nie lubi strzelanek, gier "akcji"np. AC4,TR, sportowych to nie wiem co ma do wyboru.

XboxOne moze zrobia cos przy polskiej premierze i podejrzewam zestaw xbox1+wiedzmin 3 przy premierze W3. ( brak j. polskiego w grach-aktualne?)
Dokladajac kryterium ceny: jakby sprzet za ta cene mialby stac nieuzywany (a tak moze byc-zalezy od uzytkownika i wykrywania efektu "marnowanie" kasy) to nie zalecam kupna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedział Sarinew - odkąd PS4 też wymaga abonamentu PS Plus do grania przez Sieć (wcześniej taka zabawa była tylko przy Xbox 360 i Xbox Live Gold), obie konsole sprowadzają się tylko i wyłącznie do gier.

Prawda, że Xbox One ma nieco słabsze bebechy i wolno się rozpędza, ale nikt nie wyklucza sytuacji, że pojawi się na nią sporo dobrych tytułów (i czasem być może lepszych, niż u konkurencji), dlatego nie ma co się tym aż tak przejmować. Gry dostępne na większej liczbie platform (Battlefield 4, Tomb Raider: Definitive Edition, MGS: Ground Zeroes) wyglądają ładniej na PS4, ale to tytuły ekskluzywne powinny Cię interesować najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2014 o 11:04, zerohunter napisał:

Jak to jest z mutli na ps4, gry są przypisane do konta, i kupując na allegro jakąś płytę
to tylko singiel zostaje?

Gry pudełkowe na konsolach nie są przypisane do kont. Tylko wersje cyfrowe.
Jak kupisz używke na allegro to masz normalnie multi.
Chyba że gra miałaby jakiś online pass, ale teraz chyba się już całkowicie od tego odeszło. Gdyby gra akurat miała takowy to musiałbyś zapłacić tylko za online pass jeśli poprzedni właściciel wykorzystał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować