Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

To już pewne! PlayStation 4 nie zablokuje używanych gier

25 postów w tym temacie

Uff! Oby tylko nie zmienili decyzji z niewiadomych przyczyn. Jeżeli taki stan rzeczy utrzyma się do premiery, to kupuję! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się dzisiaj wysilacie :D Brak używek- źle, chamstwo, warcholstwo i szatan. Są używki- no ale przecież jest DLC, SP... Nie oglądałem co prawda prezentacji, ale to co widzę dzisiaj na forum jest po stokroć lepszą rozrywką niż słuchanie Kaza i jego przydupasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie, czy było coś wspominane o wstecznej kompatybilności? Bo po przejrzeniu wszystkich wiadomości na temat PS4, nie znalazłem o tym żadnej wzmianki albo nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 14:13, Bociankle napisał:

A ja mam pytanie, czy było coś wspominane o wstecznej kompatybilności? Bo po przejrzeniu
wszystkich wiadomości na temat PS4, nie znalazłem o tym żadnej wzmianki albo nie zauważyłem.

Nie ma. Gry z PS3 będą (w zamyśle) grywalne via streaming.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:04, Principes napisał:

Grać w używki zapewne będzie można, ale 30% procent zawartości trzeba będzie ściągnąć
jako DLC. :P

Podobnie pomyślałem. Nie obejdzie się też pewnie bez różnych online passów, bez których można mieć ograniczoną zawartość do single i brak dostępu do multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 13:36, kodi24 napisał:

Ale się dzisiaj wysilacie :D Brak używek- źle, chamstwo, warcholstwo i szatan. Są używki-
no ale przecież jest DLC, SP... Nie oglądałem co prawda prezentacji, ale to co widzę
dzisiaj na forum jest po stokroć lepszą rozrywką niż słuchanie Kaza i jego przydupasów
:)


Nazywaj to "wysilaniem się", ja preferuję frazę "trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość/ chłodna kalkulacja".
Już dziś w zalewie DLC do wysokobudżetowych produkcji można się pogubić, a "online pass" powoli staje się standardem. Jeśli sądzisz, że sytuacja się poprawi, to żyjesz w rzeczywistości alternatywnej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2013 o 14:58, kodi24 napisał:

Nie sądzę, po prostu śmieję się z waszych napinek Chłodny (i trzeźwy) Kapitanie Oczywisty
:)


"Rozumiem. Staramy się być dowcipni."

Przybiję Ci wirtualną "piątkę", jeśli zgadniesz tytuł gry, z jakiej ten cytat pochodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Rozumiem, staramy się być chłodni i trzeźwi"- zgadnij z jakiego sitcomu to cytat, to ja odpowiem z jakiej gry był ten poprzedni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony Worldwide Studios odparł: - Dobra, w używane gry można grać na PlayStation 4. Może być?.

Brzmi to tak jak by chciał by się wkońcu od niego odczepili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować