Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock: Infinite jednak nie będzie miał polskiej wersji językowej, Cenega w zamian zaoferuje graczom Season Passa

135 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

BioShock: Infinite do tej pory promowano jako produkcję, która zostanie spolszczona. Niestety właśnie się dowiedzieliśmy, że gra, przynajmniej w dniu premiery, nie zostanie przetłumaczona.

Przeczytaj cały tekst "BioShock: Infinite jednak nie będzie miał polskiej wersji językowej, Cenega w zamian zaoferuje graczom Season Passa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co.. 2K spadaj na księżyc. Szkoda, że jakieś mungoły decydują o tym, czy ma być polska wersja czy też nie. Na zachodzie to nie do pomyślenia. Źle się nas traktuje. Rozumiem, że Niemiecki, Włoski, Hiszpański, Francuski i Angielski będzie tak ? O jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 15:43, Jeggred napisał:

Czyli zamiast polskiej wersji będzie za darmo Season Pass ? Jak tak, to git.


A najlepsze jest to, że dzisiaj o 19 muve.pl ma ogłosić jakąś szałową ofertę związaną z pre-orderami BioShocka. Szykuje się obfita w atrakcje premiera!

EDIT - @UP: Też o tym myślałem, ale artykuł zdaje się mówić, że SP będzie przysługiwać wszystkim... Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet napisów? Na ch... mi season pass?

No chwila... Moment... Rozumiem hejtowanie, ale tu chyba ktoś przesadza;) Mogli olać sprawę i nic nie dać, a tu proszę dodatkowe godziny (oby;)) zabawy, a narzekają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2013 o 15:38, Maciej2801 napisał:

SP jest wart 85 zł ( na MUVE.PL ) i nie jest dodawany do zamowień tylko trzeba go kupić
osobno.


Niby jak nie jest dodawany jak jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > SP jest wart 85 zł ( na MUVE.PL ) i nie jest dodawany do zamowień tylko trzeba go
> kupić
> > osobno.
>
> Niby jak nie jest dodawany jak jest?:P
Przed chwila dodali bo nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wysłałem to:
>
> "Pragnę wyrazić swoje niezadowolenie z powodu nie wydania przez Państwa firmę.
> BioShock: Infinite w polskiej wersji językowej.
> Pozdrawiam
> O."
> "
> tu http://www.cenega.pl/kontakt
> a co niech wiedzą że czekałem na ta grę w wersji PL
>
>
>

"...w zakulisowych rozmowach udało nam się dowiedzieć, że spolszczenie BioShock: Infinite jest praktycznie gotowe i decyzja o nieimplementowaniu go do gry została podjęta wyłącznie przez światowego wydawcę, firmę 2K.

To raczej do 2K wal, a nie co Cenegi. Ja tam też osobiście wolałbym spolszczenie zamiast season packa, ale dobrze że przynajmniej to dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli 119 zł zostaje u mnie w kieszeni. Pewnie znajdą się zapalency , którzy grę darmowo spolonizują po pewnym czasie nielegalnie ... no bo przecież w naszym kraju normalnie nie może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować