Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2009 o 19:29, Stein napisał:

A skoro już mowa o Bleach Movie 3 to takie filmy mogą wejść np do polskich kin? czy to
raczej niemożliwe? ;]

Szansa bardzo marna albo raczej niemożliwa. Filmy anime ogólnie nie trafiają do polskich kin(chyba że są sławniejsze(czyt. były na jakiejś gali) lub znajdą wydawce) bo praktycznie nic poza dziełami Ghibli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2009 o 19:41, Tomoya-kun napisał:

Szansa bardzo marna albo raczej niemożliwa. Filmy anime ogólnie nie trafiają do polskich
kin(chyba że są sławniejsze(czyt. były na jakiejś gali) lub znajdą wydawce) bo praktycznie
nic poza dziełami Ghibli .


Szkoda bo chętnie bym poszedł na taki film do kina z efektami specjalnymi itp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER #361 -

Spoiler

Hate Loneliness, but it loves me.


Obrazki też są zaspoilowane!

Spoiler

Bankai Soifon to oczywiście wyrzutnia rakiet, Oomaedę zdmuchnęło z budynku, materiał Soi się podarł trochę (pewnie odrzut). Oomaeda krzyczy, że jupi i w ogóle się udało, a Soi go za to karci ("spadaj, to odrażające"). Stark widzi walkę Soi i mówi, że bankaie na pewno są potężne. Pyta, czy silniejszy jest Kyoraku, czy Hitsugaya. Kyo mówi, że Hitsu jest geniuszem, więc jeżeli pożyłby 100 lat dłużej, to możliwe, że by go przewyższył. Stark mówi, że miał więc rację i zobaczenie bankai Kyoraku to coś o czym myśli od jakiegoś czasu. Stark wzywa Lil, Kyoraku pyta po co tu ona, zostawia swoje haori Ukitake i idzie w shikai. Stark mówi, że on i Lil to dwa w jednym (xD), wszystkie hollowy rozdzielają swoją moc na ciało i miecz, ale moc Starka jest rozdzielona na dwa ciała. Kiedy staną się jednym (fuzja) to tak jakby ressowali. Klepie Lilinette po głowie, oboje ressują w tym samym czasie i stają się jednym facetem. Ress się nazywa Los Lobos (wilcza sfora). Starknette czy jakby to tam nazwać ma dwa guny jako broń. Mam nadzieję, że będzie strzelał pociskami z reiatsu, bo to by było przegięcie :P

20090610152747

20090610152803

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 15:28, ibisz napisał:

SPOILER #361 -

Spoiler

Hate Loneliness, but it loves me.


Obrazki też są zaspoilowane!

Spoiler

Bankai Soifon to oczywiście wyrzutnia rakiet, Oomaedę zdmuchnęło z budynku, materiał
Soi się podarł trochę (pewnie odrzut). Oomaeda krzyczy, że jupi i w ogóle się udało,
a Soi go za to karci ("spadaj, to odrażające"). Stark widzi walkę Soi i mówi, że bankaie
na pewno są potężne. Pyta, czy silniejszy jest Kyoraku, czy Hitsugaya. Kyo mówi, że Hitsu
jest geniuszem, więc jeżeli pożyłby 100 lat dłużej, to możliwe, że by go przewyższył.
Stark mówi, że miał więc rację i zobaczenie bankai Kyoraku to coś o czym myśli od jakiegoś
czasu. Stark wzywa Lil, Kyoraku pyta po co tu ona, zostawia swoje haori Ukitake i idzie
w shikai. Stark mówi, że on i Lil to dwa w jednym (xD), wszystkie hollowy rozdzielają
swoją moc na ciało i miecz, ale moc Starka jest rozdzielona na dwa ciała. Kiedy staną
się jednym (fuzja) to tak jakby ressowali. Klepie Lilinette po głowie, oboje ressują
w tym samym czasie i stają się jednym facetem. Ress się nazywa Los Lobos (wilcza sfora).
Starknette czy jakby to tam nazwać ma dwa guny jako broń. Mam nadzieję, że będzie strzelał
pociskami z reiatsu, bo to by było przegięcie :P



Masz ładny paluch. Nie ma co ;).

Kubo widocznie skończyły się koncepty na oryginalne shi-kai, ban-kai i resy, bo sięga już po zwykłe bronie palne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ogółem Stark o wiele lepiej wygląda bez tego "ressa" bo o ile tak to można nazwać. No to nadchodzi potężne bankai Kyouraku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto jeszcze zaliczył brechę na ziemi gdy przeczytał tego spoilera? Rany, to ten pomysł z dwoma ciałami już naprawdę jest taki sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam inaczej. Koncept

Spoiler

fuzji

pojawia się w wielu mangach, więc tu też mogło. Do tego, wyjaśnia nam się aspekt śmierci u Starka - samotność. W sumie o tym też mówi tytuł. Stark jest sam i chciał
Spoiler

sobie zrobić przyjaciela "dzieląc" się na dwie osoby. A broń palna... Soifon też ma teorytycznie broń palną, a nikomu to nie przeszkadza.

Jeszcze nie wiemy dokładnie jak to wygląda (na skanie jest niby coś tam, ale słabo widać, bo zgięcie jest).
Spoiler

Broń palna

też występuje w wielu mangach i wiedziałem, że kiedyś ten dzień nastąpi w Bleachu. Spojrzyjcie też na poprzedni tytuł Tite (jego debiutancki chyba), bo w Bleachu jest wiele odniesień właśnie do Zombie Powder (ten tytuł),
Spoiler

broń palna

jest właśnie w tych klimatach. A i przeczytajcie wywiady z Kubo. Początkowo wszystkie postacie miały nosić
Spoiler

broń palną

, tylko Rukia miała mieć miecz (początkowo nawet kosę). Myślę, że to Stark jest takim trochę hołdem. Można zadawać sobie pytanie, skąd u hollowa
Spoiler

pistolet

, ale nie wiem czemu, w ogóle mi to nie przeszkadza.

Podoba mi się odniesienie Kyoraku do Toshirou. "Genialne dziecko"... Tym zdaniem pokazał różnicę sił między nimi dwoma... 100 lat jest nie do przeskoczenia, Kyo jest lata świetlne przed Hitsu :)

Szkoda, że Kubo tak przedłuża śmierć Harri~chan... No i Barragan na pewno jeszcze żyje.

@Tymonius
Wreszcie ktoś docenił moje tipsy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdza się to o czym już długo myślałem , Kubo zakańcza walki Espada vs Kapitanowie "zwycięstwem" Gotei, jednak pewnie okaże się, ze espadzie nic nie jest i rozgromią kapitanów bez żadnego problemu. Patrząc prawdzie w oczy to top 3 espada nie pokazała nic i głupio by było jakby umarli od tak, szybko. Jeśli akcja nie przeniesie się po walce Stark vs Kyoraku do Hueco mundo to w przeciągu 10-15 chapterow powinniśmy zobaczyć Vaizardow na polu bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2009 o 20:13, ibisz napisał:

A ja uważam inaczej. Koncept

Spoiler

fuzji

pojawia się w wielu mangach, więc tu też mogło.
Do tego, wyjaśnia nam się aspekt śmierci u Starka - samotność. W sumie o tym też mówi
tytuł. Stark jest sam i chciał
Spoiler

sobie zrobić przyjaciela "dzieląc" się na dwie osoby.
A broń palna... Soifon też ma teorytycznie broń palną, a nikomu to nie przeszkadza.


Jeszcze nie wiemy dokładnie jak to wygląda (na skanie jest niby coś tam, ale słabo widać,
bo zgięcie jest).
Spoiler

Broń palna

też występuje w wielu mangach i wiedziałem, że kiedyś
ten dzień nastąpi w Bleachu. Spojrzyjcie też na poprzedni tytuł Tite (jego debiutancki
chyba), bo w Bleachu jest wiele odniesień właśnie do Zombie Powder (ten tytuł),
Spoiler

broń
palna

jest właśnie w tych klimatach. A i przeczytajcie wywiady z Kubo. Początkowo
wszystkie postacie miały nosić
Spoiler

broń palną

, tylko Rukia miała mieć miecz (początkowo
nawet kosę). Myślę, że to Stark jest takim trochę hołdem. Można zadawać sobie pytanie,
skąd u hollowa
Spoiler

pistolet

, ale nie wiem czemu, w ogóle mi to nie przeszkadza.


Czyli nowe bankaie i ewentualnie resy będą sie opierały na

Spoiler

broni palnej

? Mnie to generalnie nie przeszkadza a nawet wprowadza ciekawy klimat ;D

Dnia 10.06.2009 o 20:13, ibisz napisał:

Podoba mi się odniesienie Kyoraku do Toshirou. "Genialne dziecko"... Tym zdaniem pokazał
różnicę sił między nimi dwoma... 100 lat jest nie do przeskoczenia, Kyo jest lata świetlne
przed Hitsu :)


Lata na pewno ale nie świetlne Hitsu też ma swoją siłe i wiele nam pokazał. Możliwe że jest słabszym kapitanem ale nie słabym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie wolno zapominać, że Kyoraku jest jednym ze starszych kapitanów, więc miał sporo czasu na wytrenowanie sporej mocy. ;) A 100 lat, w porównaniu z całą wiecznością to wcale nie tak dużo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 17:09, Rick napisał:

Poza tym, nie wolno zapominać, że Kyoraku jest jednym ze starszych kapitanów, więc miał
sporo czasu na wytrenowanie sporej mocy. ;) A 100 lat, w porównaniu z całą wiecznością
to wcale nie tak dużo. ;)


Jego bankai jest na pewno 10 razy mocniejszy niż Hitsugayii, a Starka moc wydaje się też potężna. Będzie to naprawdę świetna walka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2009 o 17:26, Kraju napisał:

Jego bankai jest na pewno 10 razy mocniejszy niż Hitsugayii, a Starka moc wydaje się
też potężna. Będzie to naprawdę świetna walka.

No jasne, że jest. W końcu Kyoraku żyje jakieś 10 razy dłużej. :P Zresztą kiedyś Hitsu sam przyznawał, że jego bankai nie jest jeszcze w pełni wyćwiczone (stąd znikające kwiaty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia coś. Hitsu pomimo, że jest kapitanem i żyje trochę dłużej od Ichigo to o wiele słabiej opanował swoje bankai. Białowłosy kiedy używa BK zawsze bardzo szybko znika, nawet Renji potrafi go dłużej utrzymać. Ale w DB 5 minut potrafiło trwac kilka odcinków xD Albo mi się tak tylko wydaje oO

Hmm chapter no nawet. Ten dziwaczny atak SoiFon na razie przerwał nam walkę chociaż wątpię by 2 Szpada zginęła od tego. Za łatwe by to było. ^^ No i wreszcie BanKai KyourakuxD Po tym zostanie nam czekać na BK Gina, Ukitake, głównodowodzącego i Aizena. No i ofkors w wykonaniu Vaizardów ale na to trzeba będzie jeszcze poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:52, Kraju napisał:

Dlatego w przyszłości Hitsugaya będzie bardzo potężny. Może nawet on Yamy-jii.


Dlaczego według Ciebie tylko Hitsu będzie się rozwijał? Taki dziadio też może rosnąć w siłę równo z białowłosym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 18:52, Kraju napisał:

Dlatego w przyszłości Hitsugaya będzie bardzo potężny. Może nawet on Yamy-jii.

E tam, przesadzasz. Dla mnie to Yama-jii póki co szpanuje tylko klatą, a nic wartego większej uwagi na razie nie pokazał. Nie wątpię, że jest potężny, ale nie sądzę, żeby był naj[potężniejszy tylko ze względu na swój tytuł. Poza tym nie zapominaj, że SS miało wcześniej jeszcze jedno genialne dziecko - Ichimaru Gina. Gin również jest dużo starszy od Hitsu, więc to ona ma większe predyspozycje do stania się potężniejszym od głównodowodzącego. Juz nie wspomnę o fakcie, że Gin czuje respekt przed Aizenem i jego siłą, więc jak on musi być silny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 19:44, Rick napisał:

Juz nie wspomnę o fakcie, że Gin czuje respekt przed Aizenem i jego siłą, więc jak on
musi być silny.


No tak to widać że czuje, ale moim zdanime dlatego że Aizen to jego mistrz i nauczyciel a nie Bóg Wojny ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia po tym chapterze.

Spoiler

Raz, że po rakietce Soi Fon nie wiadomo czy Barragan przeżył, dwa, to ten ress Starka. Troszkę to dziwne, ale jak na Bleach''a pasuje. Niczego przecież nie rozwiązują od razu. Cieszy mnie natomiast, że wreszcie mój ulubiony kapitan pokaże ban-kai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy taki nauczyciel. Wiem, że Gin był jego porucznikiem, ale zgodził się iść za Aizenem, bo dał mu dobry do tego powód. Ja i tak jestem zdania, że jak w końcu Aizen włączy się do walki to będzie miał porządnego kopa. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 20:48, Rick napisał:

Czy ja wiem czy taki nauczyciel. Wiem, że Gin był jego porucznikiem, ale zgodził się
iść za Aizenem, bo dał mu dobry do tego powód. Ja i tak jestem zdania, że jak w końcu
Aizen włączy się do walki to będzie miał porządnego kopa. ;)


No jak nie nauczycielem to przewodnikiem przynajmniej musiał być ;]

btw. o jakim to powodzie mówisz? bo sobie nic takiego nie przypominam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować