Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Na 13. Z tym że wypuścili 12 i 13 a następnych już nie bo... BO NIE POWSTAŁY KOLEJNE NOWE. A może starych stwierdzili że nie ma sensu zakupywać, praw, blablabla. A nie że oglądalność była słaba. Prosze Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 11:42, Infes napisał:

Na 13. Z tym że wypuścili 12 i 13 a następnych już nie bo... BO NIE POWSTAŁY KOLEJNE
NOWE. A może starych stwierdzili że nie ma sensu zakupywać, praw, blablabla. A nie że
oglądalność była słaba. Prosze Cię.

"A może, może...na pewno nie". Z 12 i 13 filmem wstrzelili się w największą popularność dragon balla. Z tego co pamiętam był to okres kiedy DB był nawet w chipsach i tym podobnych. A co z bleachem? Właściwie jakby spytać teraz jakiegoś dzieciaka co to jest Bleach popatrzyłby na mnie dziwnie czy przypadkiem nie ma do czynienia z idiotą. Bleach jest popularny to fakt, ale tylko wśród fanów anime(a jest część anime-maniaków, którzy bleacha nie trawią). Popularności DB i Pokemonów i tak nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że przebije. Już prędzej Naruciak to zrobi. Mówię tylko że szkoda że nie puszczają kinówek jeszcze u Nas i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep299

Ruki Ruki w akcji, hurrra! Szkoda, że to tylko jeden epek, bo w przeciwieństwie do poprzedniego, ten był całkiem udany. Co ja mówię, po co nam wracać do godlike Aizena, ja chcę zostać w piekle. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 19:46, Jakass napisał:

Nowy odcinek naprawdę fajny, całkiem ciekawe wprowadzenie do filmu Bleacha, fajna walka Rukii,
kreska też nie najgorsza, no i znów była pokazana Espada xD 8/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ale tak jest. Druga połowa odcinka to już to samo z czym mieliśmy do czynienia w specjalnym chapterze. I tak oto całe piekło poszło na zmarnowanie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:05, KuroNeko napisał:

Weeee!

Spoiler

Mamy kolejna postać na liście osób pozbawionych przez Kubo ręki! :D



Haha, no cóż, mnie tam to nie przeszkadza. Zorro miał swoją Z''etkę, Batman toperza, a Kubo ma jedno ramię :D

Czapter fajny, z przyjemnością się czyta o wydarzeniach w Karakurze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 21:05, KuroNeko napisał:

Weeee!

Spoiler

Mamy kolejna postać na liście osób pozbawionych przez Kubo ręki! :D



Spoiler

Jak przyjrzysz się bliżej, Ishida nadal ma prawą rękę, po prostu Kubo nie wyszedł rysunek. :D Ponowna strata ręki to byłby już jakiś overkill. Co do samego chaptera, powolnie buduje napięcie, raz że mamy do czynienia z jakąś organizacją która ma własne wizytówki(sic!), dwa, że gość który położył Ishidę musi być naprawdę mocny, gdyż w moim mniemaniu okularnik jest zbliżony do poziomu kapitana.

Niech teraz pojawi się Ryuken chcący pomścić Uryu! Pięknie proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chrzanić ban-kaie, wewnętrznych pustych, czy łączenie się ze swoim mieczem. Niedługo najsilniejsi będą Ci, którzy ciągle mają obie ręce ; P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem najnowszy chapter Bleacha, i moja pierwsza reakcja była taka "OMFG, LOL, najświętszy Pedoberze, Ichigo umie się uśmiechać!". Dobra teraz na serio, robi się coraz ciekawej, Ishida stracił rękę (znowu), na początku fajne obrazki Ichigo ze "zbroją szkieleta", ostatnio art też fajny (kolorowa Inoue xD), fajnie że znowu pojawiła się Inoue - ogólnie widać że się zmieniła. Chapter oceniam na 9/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo dzieje się, oj dzieje. Aczkolwiek zastanawia mnie co ojciec Ichigo teraz porabia gdy jego syn jest tak właściwie w niebezpieczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom, odcinek numer 300 znów zacny, pojawienie się Urahary i Yoruichi ( ah ta kotka xD), Aizen zmienił się w prezerwatywę, kidou też fajne Urahary, ale najbardziej mnie rozbawił Shinigami Cup xD Yama-dzii był kiedyś młody? xD A może jest jak Ibisz? ;p Cofa się do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki nieco nudny ten odcinek..... Niby się dzieje, ale chyba jestem już zbyt zgredziały, żeby mnie poderwać z krzesła :P Ale następny zapowiada się fajnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować