Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Nowy ep świetny. Bardzo podoba mi się walka Ichigo z Zangetsu. Nie sądzicie, że ostatnie odcinki mają pewien przekaz? O walce ze swoimi słabościami, nie uleganiu porażkom? HE? xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c434

Lol...

Spoiler

tak w skrócie można opisać fullbring Riruki... gigantyczny miś zagłady staje przeciwko Ichigo, będzie z czego się pośmiać. Z drugiej strony, dźwiganie ze sobą domku dla lalek musi być wysoce niepraktyczne w walce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 15:48, luzac napisał:

c434

Lol...

Spoiler

Z drugiej strony, dźwiganie ze sobą domku
dla lalek musi być wysoce niepraktyczne w walce. :P


A kto powiedział, że Ona musi to robić? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chapter 434

Spoiler

Ostatnio chaptera nie było wiec myślałem że ten bedzie nieco dłuższy, no ale niestety nie, natomiast pod względem treści chapter naprawdę fajny xD Ale od początku. Fajnie że coraz częściej pokazują relacje Ichigo - rodzina bo jakoś tego nigdy nie było, a raczej rzadko. Ogólnie fajnie Karin i Yuzu wyglądały jak odpowiedziały Ichigo ;p W chapterze oczywiście musiały byś epickie miny Ichigo oraz czerwienienie się Ruriki (czy jakoś tak) a co do jej mocy to nawet fajna ;p Byle z siebie nie zrobiła Barbie, a z Ichigo Kena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach ch. 434

Spoiler

Tylko mnie zainteresowały słowa Ruriki : "It''s not strong so it''ll be easy... If you use FULLBRING that is"..

Full bring mi się kojarzy z formą hollowa i to tą od Ulquiorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chapter 434

Spoiler

W moim odczuciu zdecydowanie najgorszy chapter obecnego arcu. O ile zapychanie stron całkiem niepotrzebnymi rzeczami ( Kubo zaprezentował nam siostry Ichigo które się o niego martwią. Nie domyśliłbym się samemu...) czy ogólnie wolno poruszającą się akcję zniosę,to już trening parodię z miśkiem-mutantem nie. Autorowi coś się ostatnio na humor zebrało. Szkoda że niskich lotów. Moc Riruki dziwna i jak na razie nie praktyczna. Mówię stanowczo nie na ''''niespodziewane'''' wyzwolenie fullbringera przez Ichigo. Niby dlaczego znikąd mam mieć kolejną moc?Rozumiem że razem z poprzednimi będzie brał dziadka na hita.(nie mówię o przypadku przekazana mu jej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 21:33, qrex napisał:

chapter 434

Dnia 27.01.2011 o 21:33, qrex napisał:

Spoiler

Niby dlaczego znikąd
mam mieć kolejną moc?Rozumiem że razem z poprzednimi będzie brał dziadka na hita.(nie
mówię o przypadku przekazana mu jej)


Proste XD Plotkai!! Ichigo już tyle zdobył mocy dzięki temu że jedna więcej nie sprawi różnicy, a co do sióstr Ichigo to pewnie był to kawałek rzucony miłośnikom Incestu XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 23:00, Hubi_Koshi napisał:

Proste XD Plotkai!! Ichigo już tyle zdobył mocy dzięki temu że jedna więcej nie sprawi
różnicy, a co do sióstr Ichigo to pewnie był to kawałek rzucony miłośnikom Incestu XD

Ale, ale... to jak niby będą prowadzone walki i to w taki sposób żeby Ichigo przynajmniej umarł a potem zmartwychwstał z power upem? Znowu przyjdzie Zaraki i pokonai za Ichigo jego przeciwnika(samemu będąc ciągle na tym samym poziome...?) Siostry szczególnie nie przeszkadzają. Czymże jest kilka zmarnowanych stron w Bleachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 23:07, qrex napisał:

Ale, ale... to jak niby będą prowadzone walki i to w taki sposób żeby Ichigo przynajmniej
umarł a potem zmartwychwstał z power upem? Znowu przyjdzie Zaraki i pokonai za Ichigo
jego przeciwnika(samemu będąc ciągle na tym samym poziome...?) Siostry szczególnie nie
przeszkadzają. Czymże jest kilka zmarnowanych stron w Bleachu.

A tam Kishi pewnie ma wszystko rozpisane, ile razy Ichigo umrze i takie tam XD Trening daje mu parę punktów żeby mógł wykupić Skille, a Śmierć daje mu spore bonusy żeby te skille podbudować, zupełnie jak w Disgaea... ale tam startowało się znowu na pierwszym poziomie... Whatever, najlepiej nie doszukiwać się logiki i cieszyć z co pomniejszych ciekawostek, np. Riruki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c 434

Spoiler

Siostrzyczki mnie ucieszyły ale idea Ichigo ni z gruszki ni z pietruszki używającego fullbringa... Nie powiem żeby ten arc się kleił. I co z odznaką honorowego shinigami? Po coś ją ten Ginjou czy Ganjou ukradł. Jeśli to ma być Ichigowy fullbring to już się boję co to będzie. ;] Ja chcę Dziadka Zangetsu!... I dowiedzieć się gdzie się Isshin szlaja. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 23:21, Hubi_Koshi napisał:

A tam Kishi pewnie ma wszystko rozpisane, ile razy Ichigo umrze i takie tam XD


A moim zdaniem ma taki "klikacz" jak w reklamie Axe''a. Miejmy nadzieję, że nie dojdzie do 9999 ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 23:00, Hubi_Koshi napisał:

Proste XD Plotkai!! Ichigo już tyle zdobył mocy dzięki temu że jedna więcej nie sprawi
różnicy, a co do sióstr Ichigo to pewnie był to kawałek rzucony miłośnikom Incestu XD

Cóż, Yuzu najwyraźniej stanowczo za bardzo martwi się o Ichigo. Może jakiś mały kompleks brata ma. Poza tym jak mówi stare przysłowie - dobry incest nie jest zły :3

Swoją drogą to ci z Xcution coraz bardziej przypominają mi tych Bounto z fillerów anime. Zwłaszcza zdolność tej Riruki budzi skojarzenia z ich "lalkami". Pozostaje jeszcze poczekać aż inne Fullbringi zostaną ujawnione, ale coraz bardziej wygląda mi na to, że każdy będzie kontrolował inny przedmiot/rodzaj substancji, który nie wygląda jak normalna broń (miecz u Ginjo może być wyjątkiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i nasze obawy się spełniają,

Spoiler

Ichigo zapewne niedługo pozna swojego fullbringa... jak również wiemy teraz o co chodziło z odznaką shinigami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep308

Spoiler

Ekipa nie zdołała oddać epickości tych scen. To ich przerosło. Przecież Ichigo łapiący Aizena za ryj to kluczowa scena w całym Bleachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uaaaah! W prawdzie nie był tak epicki, jak powinien, ale epickość tego odcinka jest bardziej epicka niż epickość pozostałych epickich odcinków Blicza :D
Kocham ten obojętny wzrok Ichigo :D
Szkoda, że potem użyje

Spoiler

Final Getsuga

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach ep 308

Spoiler


Wreszcie Aizen przegrywa! Ile się naczekałem na ten moment by wreszcie zobaczyć jak wszystkie jego ataki okazują się bezużyteczne. No i genialnie oddano postawę Ichigo, jakby ta walka nie była dla niego żadnym wyzwaniem. Trochę skopano złapanie Aizena za twarz, w mandze było to bardziej epickie. Ale już do Kidou 90: Kurohitsugi, "teleport" Aizena i sama walka zostały oddane perfekcyjnie. A już za tydzień powinniśmy ujrzeć najbardziej badassową formę Ichigo (a przynajmniej na to liczę ;)) i Mugetsu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ep 308

Spoiler

W końcu widzę zdziwienie i strach na twarzy Aizena :D Ichigo w końcu wygląda jak facet, tylko najlepsze to że ma długie włosy, a zarostu żadnego... Teraz jeszcze tak ze 2-3 odcniki i będzie koniec sagi z Aizenem. W końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować