Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Ep 361

Hell yeah! Moc Ichigo wróciła, a co za tym idzie Getsuga a pewnie w następnym odcinku

Spoiler

bankai

. Już nie mogę się doczekać :P

Chap 482

Spoiler

A więc nasz nowy znajomy jest powiązany z quincy... hmm arrancarzy było to przemieszanie hollowa i shinigami, a ten koleś - jest przemieszaniem quincy i hollowa? Bo na razie na to wychodzi. Co do "gości" u kapitana głównodowodzącego robi się ciekawie, wojna nadchodzi ;p Ciekawe tylko od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epizodzik nawet znośny. Chapterek dodał tylko więcej niewiadomych.
Teoria FratelloAgito może być trafna.
Pierwszy raz od dłuższego czasu mam efekt "can''t wait" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ch482

Spoiler

Po ujrzeniu krzyża Quincy''ch wątpię, żeby ten kawałem maski na twarzy był czymś więcej niż ozdobą zdobytą na pokonanym hollowie. Chyba, że ci nowi Quincy uznali, że w tej wojnie użyją wszelkich środków, w tym mocy hollowów. A w to mi się wierzyć nie chce...

Ach te olschoolowe żarty w stylu "dołączymy do ciebie jak skończymy jeść". I to jest Bleach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobią przerwę i wrócą jak nowy arc będzie wystarczająco rozwinięty. Formą OVA również bym nie wzgardził. W międzyczasie będzie adaptacja omake o Rocku Lee z Naruto, co mnie trochę dziwi, bo główna seria ma masę fillerów, więc jak już chcieli z tego zrobić adaptację to jako normalne odcinki głównej serii (tylko nie w formie SD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu to info krążyło po necie, z tym że Bleach już nie raz zmieniał porę nadawania, więc czekało się na jakieś oficjalne potwierdzenie.

Bleach pewnie wróci dopiero, jak final arc nabierze rozmiaru. O ile wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2012 o 17:11, luzac napisał:

Bleach pewnie wróci dopiero, jak final arc nabierze rozmiaru. O ile wróci.


Oby wrócił, wkurzające byłoby takie zakończenie bez właściwego zakończenia.
W sumie dłuższa przerwa byłaby lepsza niż słabe fillery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ogłoszeniu przez Tite, iż obecny arc bedzie tym ostatnim spodziewałem się raczej panicznego dojenia serii (czyt. przynajmniej jeden sezon fillerów ... jak nie więcej) a tu taka niespodzianka. Nie wiem czy im gratulować podejścia do widza, czy też może kryzys ich dopadł. Nie mniej obecnie Bleach nie reprezentuje jakiś wyżyn, przerwa jest tu jak najbardziej wskazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep362

Fakt, że anime się kończy tylko pomaga temu arcowi. Animatorzy wyciskają z niego wszelkie soki i pakują resztkę dostępnych środków... pomyśleć co by było gdyby anime zawieszono po walce z Aizenem. ;)

No i tym razem Chokkaku puszczone w odpowiednim momencie.

20120228213202

20120228213210

20120228213218

20120228213227

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 21:34, luzac napisał:

ep362

Fakt, że anime się kończy tylko pomaga temu arcowi. Animatorzy wyciskają z niego wszelkie
soki i pakują resztkę dostępnych środków... pomyśleć co by było gdyby anime zawieszono
po walce z Aizenem. ;)

No i tym razem Chokkaku puszczone w odpowiednim momencie.


Czemu zawieszają anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu. Skończył się materiał źródłowy. A gdyby mieli tworzyć fillery, to trwałyby pewnie z półtorej roku, nim Kubo naprodukowałby wystarczającej ilości chapterów mangi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:44, luzac napisał:

Po prostu. Skończył się materiał źródłowy. A gdyby mieli tworzyć fillery, to trwałyby
pewnie z półtorej roku, nim Kubo naprodukowałby wystarczającej ilości chapterów mangi.


Ma sens. Pewnie zaczną tworzyć jak Kubo nareszcie zepnie poślady. Wszak Bleach to kura znosząca złote jaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Smutne, nowi wrogowie SS, chwalą się że zakończą ich istnienie w 5 dni, a Ichigo w 5 sekund rozpieprzył ich ''super broń'' przeciw jego bankai xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c483

Dnia 29.02.2012 o 18:40, necron1501 napisał:

Spoiler

Smutne, nowi wrogowie SS, chwalą się że zakończą ich istnienie w 5 dni, a Ichigo w
5 sekund rozpieprzył ich ''super broń'' przeciw jego bankai xd



Spoiler

Ja tam się cieszę. Przez chwilę bałem się, że Ivan zablokuje Ichigo i chłopak znowu będzie szukał ratunku. Poza tym, nie ma gwarancji, że ten neutralizator bankai''ów miał w ogóle działać. Zwłaszcza, że power level Ichigo jest over 9000.

Za to scena w SS jak najbardziej była fajna. Sasakibe w końcu ma swoje 5 minut. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Też mi się to podoba, NARESZCIE czuć, że Ichigo jest overpowered w porównaniu do jakichś tam zwyczajnych, nie motylkowych stworów. We can feel the power ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c484

Spoiler

"They... can... use... BANKAI!"

Ergo, Soul Society mają przerąbane. Szkoda trochę, że nie sprawdziły się spekulacje iż Ivan i panowie w maskach służą w odrębnych organizacjach, mogłoby być ciekawiej. Ostatnie sceny mocno przypominały moment gdzie Grimmjow został ukarany przez Tousena.

No i nie ma to jak Yama-ji wymachujący Ryujin-Jakką na prawo i lewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 17:34, luzac napisał:

c484

Spoiler

"They... can... use... BANKAI!"

Ergo, Soul Society mają przerąbane. Szkoda trochę, że nie sprawdziły się spekulacje iż
Ivan i panowie w maskach służą w odrębnych organizacjach, mogłoby być ciekawiej. Ostatnie
sceny mocno przypominały moment gdzie Grimmjow został ukarany przez Tousena.

No i nie ma to jak Yama-ji wymachujący Ryujin-Jakką na prawo i lewo.



Racja, ogólnie sceneria tam gdzie są "nowi" wyglada trochę jak Hueco Mundo. Ale tak ogólnie... to nic ciekawego się nie wydarzało w tym chapterze ;p Tak samo w nowym odcinku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 17:34, luzac napisał:

c484

Spoiler

"They... can... use... BANKAI!"

(...)



Spoiler

Jak ja czytałem było trochę inaczej; failutenant powiedział: "...The...they can...bankai...!!"

Spoiler

sChociaż use samo ciśnie się na usta i pewnie na używaniu bankai przez quincy się skończy :E.

Mnie nadal ciekawi to co znalazła Hiyori. To mi bardziej wyglądało na resztki po gargancie niż ten dziwny cień z którego korzystają Quincy.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować