Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2010 o 18:39, KuroNeko napisał:

Wie ktoś jak się nazywa ta muzyka grana kiedy Aizen chlastał kapitanów i bodajże pod
koniec odcinka?


"Stand up be strong" z kinówki Fade to Black z tego co pamiętam. Tak swoją drogą całkiem klimatycznie to wykombinowali, w mandze po prostu pokazali pokonanych kapitanów bez ich chlastania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2010 o 18:39, KuroNeko napisał:

Wie ktoś jak się nazywa ta muzyka grana kiedy Aizen chlastał kapitanów i bodajże pod
koniec odcinka?


Na początku odcinka Invasion, na końcu zaś Treachery, obydwa z trzeciego OST''a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy odcinek bardzo ładnie zrobiony. Nie spodobał mi się tylko atak Ichigo, w mandze Ichi w efektowny sposób zamachnął się na Aizena, a tutaj mam wrażenie, że skorzystano z jego starych animacji :E.

Ciekawe co zobaczymy w najnowszym chapterze. Nie ma co zastanawiać się jak Kubo popchnie fabułę do przodu, bo może pokazać absolutnie wszystko. Szkoda tylko, że w nowym chapterze nie zobaczymy nic ciekawego, przynajmniej ja mam takie przeczucie. Pierwsze pięć stron - wspomnienia Ichigo z walki. Kolejne pięć stron to komedia w domu Ichigo z udziałem jego ojca i sióstr, a ostatnie pięć stron to Ichigo cieszący się w szkole, że jego przyjaciele są bezpieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanfary proszę!!
Wszyscy co czekali nie patrzą

Spoiler

Minęło 17 miesięcy od walki z Aizenem. Chapterek zaczyna się tak jak manga czyli:
Kurosaki Ichigo/17 years old
Hair Color/Orange
Eye Color/Brown
Occupation/High School Student
As for spirits, I can’t see them
Zaczynamy od śniadania w rodzinie gdzie widzimy jak siostry trochę podrosły no i ich moc tez Później trochę akcji w szkole, i co najciekawsze wszyscy zmienili fryzury. Pod koniec chapka Ichi rusza w pogoń za złodziejem którego pokonuje bez problemu i od daje plecak (to ukradł) właścicielowi który zaprasza go na ramen, lecz Truskawa odmawia, po jego odejściu nowy bohater wyciąga z plecaka symbol zastępczego shinigami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony.

Spoiler

Nazwa nowego arcu jest po prostu śmieszna... No i kolejny wróg z ulizanymi włosami i chytrym uśmieszkiem... Mam złe przeczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

c424

Dobrze wrócić na stare śmieci...

Spoiler

chlip, kiedy ostatni raz widzieliśmy mury tej szkoły? Drugi zastępczy Shinigami? Muszę się przyznać, że nie brałem tego rozwiązania pod uwagę... ale i tak najbardziej interesuje mnie nowe status quo w Soul Society... bo nie wyobrażam sobie, by po 17 miesiącach nie wyłonili trzech nowych kapitanów.



@KuroNeko

Spoiler

To nie musi być wróg. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:40, luzac napisał:

A czego się spodziewaliście? Że nagle niebo spadnie im na głowy? :P

Piekło człowieku, piekło! ;)

Edit: szansa, że to nie jest wróg jest moim zdaniem raczej mała. Od tej postaci aż bije tajemniczość i zła energia. Dość oczywiste, a takie "zmiany osobowości" mnie już nie kręcą. Zmienili Aizena z "dobrego" w złego i wyszła kupa. Nie chce znowu tego doświadczać tyle, że w drugą stronę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2010 o 21:49, KuroNeko napisał:

Piekło człowieku, piekło! ;)


Najpierw to trzeba ustalić jak się rzeczy mają. Nie zdziwiłbym się, gdyby następny chapter skupił się na Chadzie i Orihime i tym co porabiają.

Dnia 27.10.2010 o 21:49, KuroNeko napisał:

szansa, że to nie jest wróg jest moim zdaniem raczej mała.


We shall see... we shall see...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielu tak narzeka, a jednak czytają. Ot magia blicza, a na rutynę proszę mi tu nie zwalać winy, bo jest wiele mang którymi można by było zastąpić ;P

Mnie się tam podoba nowy chapter i chcę już następny. lubię time skipy i Tatsuki wygląda super ;) Ogromnie jestem ciekaw jak sobie poradzi Ichigo bez mocy. Pewnie Chad i Hime jakoś mu pomogą, czy coś. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 03:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Wielu tak narzeka, a jednak czytają. Ot magia blicza, a na rutynę proszę mi tu nie zwalać
winy, bo jest wiele mang którymi można by było zastąpić ;P

To jest właśnie największy sekret Bleacha. Od zawsze zastanawiam się na czym ta tajemnica polega(niektóre momenty fake karakury arcu były tak żałosne...)Mimo narzekania większość czyta dalej.

Chapter dobry. Wreszcie koniec tego turnieju walk, power upów i przede wszystkim Aizena . Tak. Ciekawe tylko na jak długo... Time skipa się nie spodziewałem(Bleach dołączył do Naruto i One Piece) . jedyny zarzut obecnie to niepokazanie całej sytuacji po wojnie(nie chodzi mi o zmiany na stanowiskach SS. Bardziej jak Ichigo wyjaśnił sytuację przyjaciołom i czego dowiedział się od ojca. Brak też ostatecznego potwierdzenia kto umarł,kto przeżył itd.) Nie wiem na co narzekacie? Za mało ''''akcji'''' było ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 03:34, Ichibanboshi-kun napisał:

Mnie się tam podoba nowy chapter i chcę już następny. lubię time skipy i Tatsuki wygląda super ;) Ogromnie jestem ciekaw jak sobie poradzi Ichigo bez mocy. Pewnie Chad i Hime jakoś mu pomogą, czy coś. Zobaczymy.


Zdolność Orihime nazywała się bodajże Time Reversal, więc myślę, że ona coś poradzi :) W ostateczności Kisuke, skoro pomógł Ishinowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osobiście mam nadzieję, że powróci teraz blicz do takiej swojej początkowej formy i że trochę więcej teraz Kubo czasu poświęci właśnie bohaterom swej serii oraz że wyjaśni to wszystko o czym wspomniałeś.
Z niecierpliwością czekam na dalsze czaptery i ciekaw jestem co też sie dowiemy - szczególnie zastanawiam się czy Karin odgrywa jakąś istotniejszą rolę no i chciałbym więcej Tatsuki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2010 o 17:43, Grzech napisał:

Zdolność Orihime nazywała się bodajże Time Reversal, więc myślę, że ona coś poradzi :)
W ostateczności Kisuke, skoro pomógł Ishinowi.


Dokładnie, coś sie wymyśli, ale mam nadzieję, że jednak coś bardziej skomplikowanego to będzie musiąło być no i ciekawe czy Rukia się pojawi, a raczej kiedy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować