Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 11:40, Jakass napisał:

Spoiler

W końcu widzę zdziwienie i strach na twarzy Aizena :D Ichigo w końcu wygląda jak facet,
tylko najlepsze to że ma długie włosy, a zarostu żadnego... Teraz jeszcze tak ze 2-3
odcniki i będzie koniec sagi z Aizenem. W końcu.


15 lat zarost? Nie każdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:38, nightfaler napisał:

>

Spoiler

W końcu widzę zdziwienie i strach na twarzy Aizena :D Ichigo w końcu wygląda
jak facet,
> tylko najlepsze to że ma długie włosy, a zarostu żadnego... Teraz jeszcze tak ze
2-3
> odcniki i będzie koniec sagi z Aizenem. W końcu.


15 lat zarost? Nie każdy...


Już chyba trochę czasu minęło, zresztą widać, chociażby że Ichigo ma nieco lepszą muskulaturę i jest wyższy

Spoiler

Jeśli sie nie myle to było gdzieś powiedziane że ma około 17 lat

Ale nie jestem tego pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu porzuciłem Bleacha w oglądaniu, ale nowy odcinek obejrzałem kierowany waszymi zachwytami :D

Spoiler

Rzeczywiście, mordochwyt nie wyszedł zbyt epicko, ale sama postać Truskawy i jego postawa jest niszcząca ^^ W szczególności gdy Kidou się zamykało, ta obojętność w spojrzeniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:38, nightfaler napisał:

>

Spoiler

W końcu widzę zdziwienie i strach na twarzy Aizena :D Ichigo w końcu wygląda
jak facet,
> tylko najlepsze to że ma długie włosy, a zarostu żadnego... Teraz jeszcze tak ze
2-3
> odcniki i będzie koniec sagi z Aizenem. W końcu.


15 lat zarost? Nie każdy...

Ekhem.. 17 lub nawet 18....
Bo manga się zaczynała jak miał 15, SS arc razem z Arr arc mógł trwac z rok a teraz + 2 lata w zawieszeniu = 18 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:33, Crew_900 napisał:

Bleach 436

Ok, o co im chodziło z tą ostatnią stroną gdzie walnęli znak Hitlerowców ?

Spoiler


Spójrz na rękojeść Tensa Zangetsu, jest taka sama jak ten symbol. Wygląda na to że Ichigo właśnie odzyskał część swoich dawnych mocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:33, Crew_900 napisał:

Ok, o co im chodziło z tą ostatnią stroną gdzie walnęli znak Hitlerowców ?


We wschodniej kulturze swastyka to jak najbardziej pozytywny symbol. To, że Adolf z kolegami spowodowali że zachodowi się źle kojarzy wcale nie zmieniło jego znaczenia. A że oznacza bodajże siłę, to towarzyszy Ichigo od momentu gdy opanował swoje Bankai.

Co zaś do samego c436, to fullbring pana lokaja jest co najmniej... przerażający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo ramiona tej ''swastyki'' zwrócone są w lewą, nie w prawą stronę, więc jest to znak ''Ban'' oznaczający ''piękny, pełny, wspaniały''. Spójrzcie na zapis naszych jednych z ulubionych słów, Ban-Kai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hitlerowska swastyka ma wszystkie ramiona równe, zwrócone w prawą stronę i musi być pod kątem 45°.
No i oczywiście swastyka to nie tylko hitlerowcy, ten symbol był znany tysiące lat temu we wszystkich zakątkach świata z różnymi znaczeniami.

Wracając do tematu, chapter mnie trochę zawiódł, bo jedynie wyjaśnił fullbring Lokaja i oczywiście cliffhanger na końcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 14:33, KuroNeko napisał:

No i oczywiście swastyka to nie tylko hitlerowcy, ten symbol był znany tysiące lat temu
we wszystkich zakątkach świata z różnymi znaczeniami.

Przede wszystkim szczęście no i to symbol Hinduizmu BUddyzmu etc.

W każdym bądź razie the murderous swastika mode on! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nudno było. W gruncie rzeczy. Czekam, kiedy w końcu ruszy do przodu jakaś akcja. ''Ban'' na koniec uratował chapter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ep309

Tak jak na poprzedni odcinek trochę ponarzekałem tak finałowa część epickiej opowieści pod jakże wymyślnym tytułem "AIZEN! U FAIL!" została zrealizowana znakomicie. Naprawdę, już dawno tak nie czułem żadnego odcinka Bleacha, tej mocy, tej siły. Idealny moment, by zakończyć serię i zrobić przerwę na to, aż powstanie trochę więcej materiału...

Ale nie, znowu będą nas katować pojedynczymi filerami, FUUUUUUU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bleach Ep 309

Spoiler

Prawdopodobnie najlepszy odcinek Bleacha w ogóle. Final Getsuga Tenshou, Mugetsu, zapieczętowanie Aizena - 0 niepotrzebnych scen, 100% zgodności z mangą. Po prostu boski epizod i godne zakończenie całego arcu sprawiające że aż jestem w stanie wybaczyć autorowi bezsensy fabularne od których aż kipiało.
No i do tego nowiutki, epicki utwór muzyczny w momencie pieczętowania Aizena.

Co tu więcej mówić - to po prostu trzeba obejrzeć samemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To był najbardziej epicki odcinek Blicza :) To jest też jedyny odcinek, w którym zbytnio się pośpieszyli, mogli trochę przeciągnąć, no! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek, hmmm, z pewnością jeden z lepszych. Wtedy kiedy są mało znaczące elementy - przeciągają w nieskończoność, a w kluczowych momentach - rach ciach i po ptokach :/ Szkoda tylko, że teraz czekają nas pół-roczne fillery, bo to, co w mandze wydarzyło się po Mugetsu, można ująć w dwóch odcinkach :P No, chyba że

Spoiler

rozciągną walkę Truskawy z Pedobearem w Domu dla Lalek na cztery epki :P

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

*ciach*

Z tego co wiem, nie będzie żadnych filerów, chcą zrobić jakaś dłuższą przerwę Bleacha, coś jak z Naruto. Może teraz będzie jeszcze kilka odcinków filerów, ale potem raczej przez następne ileś miesięcy nie będzie Bleacha, tylko manga. Ale to gdzieś czytałem i nie wiem czy to jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 22:32, Jakass napisał:

/rach ciach jak Ichigo Pokemona - Aizena!/



311.
The Soul Detective・Karakuraizer Takes Off Again!
魂葬刑事・カラクライザー再発進!
Tamashī no keiji・Karakuraizā sai hasshin!
2011-03-08
312.
Inauguration! The Brand New 2nd Division Captain!
就任!新たなる二番隊隊長!
Shūnin! Arata naru ban ni ban tai taichō!
315.(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą znalazłem też taką informacje xd

A wcześniej jeszcze znalazłem coś takiego
"Ostatnio wśród fanów Bleacha zawrzało - ROOKiEZ is PUNK''D - czyli zespół, który stworzył podkład muzyczny do najnowszego endingu, zapowiedział na swoim blogu, że ich ending jest ostatnim w anime Bleach. Wiele osób zinterpretowało to tak, że seria tv zbliża się do końca i czeka nas jeszcze góra kilkanaście odcinków naszego ulubionego anime. Ich tezę dodatkowo popiera fakt, że arc o Aizenie zbliża się ku końcowi i jego zakończenie byłoby idealnym zwieńczeniem serii. Jednak chciałbym Was w tym miejscu uspokoić - żadnego końca Bleacha nie będzie, a przynajmniej nie w najbliższym czasie - czeka nas spokojnie jeszcze kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset odcinków. Dlaczego? Otóż, jak wszystkim fanom wiadomo, w mandze Bleach po zakończeniu historii Aizena rozpoczął się zupełnie nowy rozdział, więc materiał na kontynuowanie serii tv studio posiada - a trudno posądzać Pierrota o to, by chciało zabić kurę znoszącą złote jajka, jaką z pewnością jest Bleach. Więc jak interpretować słowa zespołu ROOKiEZ is PUNK''D? Bardzo prosto - po zakończeniu Aizena arcu (czyli za kilkanaście odcinków) czeka nas dłuższa, prawdopodobnie kilkumiesięczna przerwa, podczas której nie będą nadawane nowe odcinki - po jej zakończeniu seria zostanie wznowiona pod nowym tytułem (ewentualnie zostanie dodany podtytuł)."

Ale to nie zostało potwierdzone, więc nadzieja (a raczej jej brak) jeszcze jest, ja osobiście wolałbym żeby zrobili kilkumiesięczną przerwę, trochę by to nawet się odnosiło do mangi xd W końcu po pokonaniu Aizena

Spoiler

minęło 19 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować