Zaloguj się, aby obserwować  
LFG-Foley

Bleach - Temat ogólny

6149 postów w tym temacie

Dnia 24.02.2011 o 20:29, necron1501 napisał:

Zgadzam się. Chwilowo Bleach jest zbyt niskich lotów. Pewnie tylko czytałbym recenzję
kolejnych tomów póki by się akcja nie rozwinęła.

To już poziom Hubiego(:D) czytać o mangach bez czytania ich. Nie wpadajmy w paranoję. Lepiej jak już przerwę sobie zrobić albo czytać na bieżąco. W przypadku Bleacha 2 minutki na jeden chap.

Dnia 24.02.2011 o 20:29, necron1501 napisał:

Co do tasiemców: Nie zgodzę się. One Piece pewnie jest dobry (nie czytałem), ale parę
innych też jest wartych uwagi. Ale to nie temat na to :P

Po pierwsze. A kto mówi OP jest jedynym wartym uwagi? To mój ulubiony tasiemiec po prostu. Po drugie nie znam aż takiej ilości mang żeby porównać( głównie czyta się krótsze tytuły)Po trzecie. Dziwię się że jeszcze nikt cię nie namówił. Wiesz już za co się zabrać w przyszłości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2011 o 20:39, qrex napisał:

To już poziom Hubiego(:D) czytać o mangach bez czytania ich. Nie wpadajmy w paranoję.
Lepiej jak już przerwę sobie zrobić albo czytać na bieżąco. W przypadku Bleacha 2 minutki
na jeden chap.


Mówię jakbym był Japończykiem i tam mieszkał :P

Ciiii! Bo mnie za chwilę dopadną i będą namawiać :D Nie mam czasu na 600 chapterów :P Wolę krótsze, po 200-300 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2011 o 17:39, Jakass napisał:

/.../A mangę też już nie za bardzo czytam, czasami po prostu lecę stronami i w ogólnie czytam co mówią bohaterowie... Ale cóż, zobaczmy co następne chapy przyniosą...


To masz ciekawiej niż ja! Ja przynajmniej oglądam obrazki! Ciężko mi idzie, gdy widzę Truskawę rzucającą rasenganem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aizen i Gin wspominali coś, że Ichigo nie jest ani człowiekiem ani shinigami. W odcinku 166(Ichigo vs Grimjow) Halibel mówi, że Ichigo nie jest człowiekiem a czymś na kształt Arrancara, Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 20:58, Largooo napisał:

Aizen i Gin wspominali coś, że Ichigo nie jest ani człowiekiem ani shinigami. W odcinku
166(Ichigo vs Grimjow) Halibel mówi, że Ichigo nie jest człowiekiem a czymś na kształt
Arrancara, Co wy na to?


Masz na myśli że jego mamusia jest Hollowem albo Arrancarem? xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się. Hallibel mówiła, że jest na poziomie Espady . A Aizen mówił, że jest wpół człowiekiem i wpół Shinigami, gdyż jego matka była człowiekiem a Ojciec Shinigami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:08, Crew_900 napisał:

Mylisz się. Hallibel mówiła, że jest na poziomie Espady . A Aizen mówił, że jest wpół
człowiekiem i wpół Shinigami, gdyż jego matka była człowiekiem a Ojciec Shinigami


Szkoda że niszczysz jego tezę :P Fajnie by to wyglądało, ojciec - Shinigami który opuścił SS i mamusia która opuściła HM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydawało, że Aizen mu nic nie mówił. Tylko Gin zaczął, że nie jest człowiekiem a później zaczęła się jatka i nie dokończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 01:14, Peres00 napisał:

Riruka to chyba najlepsza postać damska jak do tej pory : P Nie wiem, czy jest ktoś kto
jej nie lubi.


I tak zniknie. Podobnie jak chibi/adult Neliel. Kubo uwielbia Rukię na którą prawdę mówiąc już nie mogę patrzyć i na bank ta shinigami niedługo powróci. Dobrze chociaż, że Inoue nabrała charakteru po tym roku przerwy - z irytującej płaczliwej niewiasty stała się postacią - "lol, ale ona głupia. Ciekawe co teraz zrobi".

Swoją drogą - co do najnowszego chaptera. Ciekawe z kim rozmawiała Rukia. Coś czuje, że to całe execution to organizacja jeszcze bardziej "Anty"shinigami niż Vizardzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2011 o 21:11, Largooo napisał:

A mi się wydawało, że Aizen mu nic nie mówił. Tylko Gin zaczął, że nie jest człowiekiem
a później zaczęła się jatka i nie dokończył.


Gin mówił jedynie, że Ichigo jest dziwny, będąc zaskoczonym jego naturalnymi zdolnościami do rozwoju i dostosowania się do sytuacji. Aizen natomiast swoją gadką chciał wyjawić Ichigo prawdę o jego ojcu by go bardziej zszokować, na szczęście pojawił się Isshin a i Ichigo powoli domyślał się swojego dziedzictwa jako dziecka shinigami i człowieka. W anime lepiej to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 23:31, Grzech napisał:

Buraki, używajcie chociaż przycisku SPOILER.


Po co? Są to zdarzenia które już dawno miały miejsce, więc nie trzeba je dawać w spoljer. Również posty żadko kiedy zdradzają fabułę która i tak leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 23:37, necron1501 napisał:

Po co? Są to zdarzenia które już dawno miały miejsce, więc nie trzeba je dawać w spoljer. Również posty żadko kiedy zdradzają fabułę która i tak leży.


A po to żebyś się nauczył, gdzie leżą granice dobrego smaku i gdzie używa się poprawnie polskiej ortografiii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za przeproszeniem, pieprzenie. Co mają do tego granicę dobrego smaku? Sam przecież mówiłeś, że i tak nie czytasz uważnie. Jak są jakieś ważne zdarzenia, to dajemy spoiler. Więc bulwers o nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2011 o 23:47, necron1501 napisał:

Za przeproszeniem, pieprzenie. Co mają do tego granicę dobrego smaku? Sam przecież mówiłeś, że i tak nie czytasz uważnie. Jak są jakieś ważne zdarzenia, to dajemy spoiler.


Jeśli uważasz, że to dotyczy mnie, to bardzo się mylisz.
Po co dodali funkcję spoilera, domyśl się sam. Tak dla przykładu:

Spoiler

Aizen i Gin wspominali coś, że Ichigo nie jest ani człowiekiem ani shinigami. W odcinku 166(Ichigo vs Grimjow) Halibel mówi, że Ichigo nie jest człowiekiem a czymś na kształt Arrancara, Co wy na to?


Spoiler

Masz na myśli że jego mamusia jest Hollowem albo Arrancarem?


Spoiler

(...)A Aizen mówił, że jest wpół człowiekiem i wpół Shinigami, gdyż jego matka była człowiekiem a Ojciec Shinigami


Dnia 26.02.2011 o 23:47, necron1501 napisał:

Więc bulwers o nic.


Spoiler

Mogliście jeszcze ujawnić, że Chad, Księżniczka i Quincy są Fullbringerami, i wytłumaczyć co to znaczy, dodając numery odpowiednich chapterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojler najczęściej dotyczy wydarzeń dotyczący najnowszych wydarzeń i tak potencjalny czytelnik, nie przeskoczy specjalnie do 166 chap. tylko po to, żeby uzyskać info. które znając życie i tak nie zostaną wprowadzone w życie.

Nie przesadzajmy, nie spojlerujmy byle pierdoły, która i tak nie ma powiązania z fabułą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 00:40, necron1501 napisał:

Spojler najczęściej dotyczy wydarzeń dotyczący najnowszych wydarzeń

Napiszmy w przypiętym poście, że

Spoiler

"Aizen to pierwszy poważny antagonista"

napewno osoby które właśnie co zaczęły czytać/oglądać bleach`a będę zadowolone ;3
eot
A tak na poważnie to, nie wgłębiałem i nie zamierzam się wgłębiać o co się kłócicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 00:50, nightfaler napisał:

> Spojler najczęściej dotyczy wydarzeń dotyczący najnowszych wydarzeń
Napiszmy w przypiętym poście, że

Spoiler

"Aizen to pierwszy poważny antagonista"

napewno
osoby które właśnie co zaczęły czytać/oglądać bleach`a będę zadowolone ;3
eot
A tak na poważnie to, nie wgłębiałem i nie zamierzam się wgłębiać o co się kłócicie


Szczerze? O nic. Po prostu nie widzę potrzeby dawania w spojler każdego najmniejszego zdania.
Koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co się stało ze stroną blechsoul.pl (dawniej bleach.pl)? Największa strona o Bleach tak nagle przestała istnieć? Czy po prosto ja o niczym nie wiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować