Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Jak mogłaby wyglądać najnowsza odsłona serii Tomb Raider, gdyby zrealizowano projekt Ascension?

18 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

W 2009 roku w sieci pojawiły się doniesienia o Tomb Raider: Ascension – miał to być survival horror w otwartym świecie. Zobaczcie wideo, jak wyglądała gra na wczesnym etapie produkcji!

Przeczytaj cały tekst "Jak mogłaby wyglądać najnowsza odsłona serii Tomb Raider, gdyby zrealizowano projekt Ascension?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> TR to gra przygodowo-zręcznościowo-platformówkowa
> a nie SH.

Już nie ;) Teraz TR to shooter z krwi i kości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu widac ze ten TR bylby zbyt trudny dla ogolu. Z pokazanego filmiku wyraznie wynika ze gra wymagalaby od graczy sprawnosci ludzi ,ktorzy regularnie graja w PoP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że niektórym trudno pojąć, że WCZESNY PROTOTYP nijak się ma do wyglądu wersji ostatecznej. Kilka motywów fajnych, choć imo otwarty świat nie jest najlepszym rozwiązaniem dla Lary. Dobrze, że z tego zrezygnowano.

Duży potencjał widzę natomiast w scenie z gigantem - tutaj wygląda to pokracznie i strasznie nudno, ale wyobrażam sobie coś podobnego na wzór Łowcy Trolli, czy nawet niezbyt ambitnego Gniewu Tytanu - z efektowną walką i drzewami łamiącymi się jak zapałki podczas biegu olbrzyma. Aby uzyskać taki efekt potrzeba by było naprawdę sporej mocy obliczeniowej, ale może kiedyś doczekamy się podobnej sceny w jakiejś grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zgłosić problem z działaniem strony. Nie wyświetla mi filmiku i automatycznie przerzuca, że strona nie istnieje. Wiem, że mogę sobie zobaczyć prosto na YT, ale może ktoś też ma ten problem i nie zaszkodzi go zakomunikować. Wybaczcie bezsensowność mojego komentarza, ale chyba dzisiaj przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie liczyłem że tak będzie wyglądać najnowsza część. Otwarta do eksploracji wyspa i duży nacisk na przeżycie i samodzielne zwiedzanie taki nazwijmy to mały sandbox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ogladacie prototyp, bardzo wczesna wersje gry - a tutaj jakies ironiczne komentarze na temat produkcji i jej animacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować