Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Might & Magic X Legacy oficjalnie! Pierwszy zwiastun już dostępny

27 postów w tym temacie

Oj... Mam nadzieje że nie będzie to ''szynówka'' jak Legend of Grimrock - jako wielki fan serii liczę na otwartość świata i chiałbym żeby to co widać w trailerze to były tylko kroki podczas turowej walki (chociaż i te wyglądają lekko dziwnie).
Trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że Ubisoft przejął prawa całego dorobku Might & Magic i Herosów. Widać tego skutki w bardzo słabych grach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się jaram. Tylko ten... na końcu jest jedynie logo PC, ale... digital download?! Wścieknę się, jeśli nie będzie wypasionej wersji pudełkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, zdecydowano się zostawić starą formułę rozgrywki. Wygląda obiecująco. Gdyby tylko nie ten Ashan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Might & Magic X Legacy to tytuł kolejnej już odsłony znanej serii RPG-ów Ubisoftu.”

To brzmi jak by Ubi było wydawcą tej marki od zawsze a pod ich banderą nie wyszła jeszcze żadna części z tej serii (HoM&M tak, rpg nie).

Co do screenów, jak w Heroes nie przeszkadzała mi cukierkowa grafika tak tutaj wygląda kiepsko. Nie, nie chce jakieś mrocznej grafy tylko odrobinę „normalniejszej”. Ten szkielet smoka na środku drogi wygląda komicznie. Zupełnie jak by umarł z nudów czekając na podróżnych których mógłby napaść, a że droga mało uczęszczana to nie dosyć że nic nie upolował to nawet nikt jego truchła ze środka drogi nie zgarnął, widać nikomu nie przeszkadza w podróżach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Co do screenów, jak w Heroes nie przeszkadzała mi cukierkowa grafika tak tutaj wygląda
> kiepsko. Nie, nie chce jakieś mrocznej grafy tylko odrobinę "normalniejszej". Ten szkielet
> smoka na środku drogi wygląda komicznie. Zupełnie jak by umarł z nudów czekając na podróżnych
> których mógłby napaść, a że droga mało uczęszczana to nie dosyć że nic nie upolował to
> nawet nikt jego truchła ze środka drogi nie zgarnął, widać nikomu nie przeszkadza w podróżach
> :D
>

Właśnie to samo pomyślałem :-D

Nienawidzę FPP, wole aktywną pauzę, a nawet walkę w czasie rzeczywistym od tur (chociaż cenię sobie klasyki przy których się świetnie bawiłem, niemniej miałem to ciągłe wrażenie iż mogło być lepiej, ale uważam, że tury do RPG się nie nadają, takie moje zdanie) i nie leży mi Ashan a o screenach jest wyżej. Ja gram głównie w RPG, ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Szkoda, że Ubisoft przejął prawa całego dorobku Might & Magic i Herosów. Widać tego skutki
> w bardzo słabych grach :/

Nie przesadzaj. Nie wiem jak piątka (długo nie grałem), ale szóstka jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2013 o 22:13, TobiAlex napisał:

Nie przesadzaj. Nie wiem jak piątka (długo nie grałem), ale szóstka jest ok.

Gdyby 3DO nadal był wydawcą, to może inaczej by było. Tak samo jak by devem było New World Computing. Ale jak to się mówi, stare czasy minęły i teraz robi się cukierkowe gry dla młodzieży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytat:
"The game picks up after the events of the previous title, 2011''s Might and Magic Heroes 6. Players will send their character, one in a party of four heroes, into a world of political intrigue and warfare between competing factions. The paths players take and the actions they choose will define the fate of the in-game city of Karthal.

Along the way players will battle fantasy creatures and enemies in a turn-based battle system, collect ancient treasures, complete quests and explore dungeons, labyrinths and towns as they unravel the story."


Jeśli okaże się to prawdą, a nie czystym PR nie mającym pokrycia w rzeczywistości - wielkie brawa dla twórców i Ubisoftu za ODWAGĘ. Drużynowy cRPG z turowym systemem walki (jak w poprzednich grach serii), to brzmi wręcz surrealistycznie w czasach Mass Effectów, Elder Scrollsów i reszty "erpegów" od siedmiu boleści.

Niech ta gra będzie dobra, nie możecie tego sknocić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w tym surrealistycznego, wyraznie celuja w posiadaczy tabletow i smartfonow, niestety (znaczek pc download nie swiadczy niestety o platformie wiodacej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2013 o 00:52, Budo napisał:

Chyba gdzieś przegapiłem dziewiątkę O_O


Nie przegapiłeś, po prostu nie miałeś wątpliwej przyjemności obcowania z grą, która chyba nawet w 50% nie była ukończona.:/

Co do samego Legacy, to niemal nic nie wiadomo po tym co tu pokazano. Na pewno cieszy ''stary wygląd interfejsu''(a przynajmniej tak się wydaje xD), ale jakoś nie wydaje mi się żeby zrobili grę porównywalną do VI czy VII. Powód chyba banalny(acz prawdziwy) - takie gry się w dzisiejszych czasach nie sprzedają, więc nie zarabiają, a co za tym idzie nie powstają wcale.:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2013 o 01:29, Nephren-Ka napisał:

Powód chyba banalny(acz prawdziwy) -
takie gry się w dzisiejszych czasach nie sprzedają, więc nie zarabiają, a co za tym idzie
nie powstają wcale.:/


Tak jak np. Legend of Grimrock? Dajmy szansę. Jak sam zauważyłeś, nic o grze nie wiemy, ale na razie zapowiadają old school. Ja bym sobie w porządnego następcę VI, VII, VIII z chęcią zagrał więc trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować