Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Gdzie mogę znaleźć najbardziej aktualne decki ludzi z 1-3 rank? Mam już bardzo dużo kart, 2000 pyłu i coś fajnego bym złożył. Narazie szamana na szybko zrobiłem i wbiłem 15, ale idzie coraz wolniej więc mam wrażenie że czegoś brakuje mi w decku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12:1, było blisko, ale cóż. I tak najlepszy wynik jak do tej pory:)

Argent Squire to prawdziwe mvp. Bardzo często wymuszał dobre wymiany, zwłaszcza po buffie. Pirat idealnie siada pod TC, bardzo często wchodził jako 6/3. No i Deathwing, którego nie widać na liście, sam wygrał 3 gry. Wystarczyło podpuścić przeciwnika żeby się za bardzo rozwinął w late game, wchodzi krowa, gg.

20140121185843

20140121185938

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabe coś te nagrody za 12 winów dają. Za 10 dostaję często nawet koło 300, wiadomo tu niebieska karta ale wciąż powinni dawać więcej golda. Swoją drogą mieć deathwinga na arenie to się dopiero nazywa luck :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 19:08, Nightdew napisał:

Słabe coś te nagrody za 12 winów dają. Za 10 dostaję często nawet koło 300, wiadomo tu
niebieska karta ale wciąż powinni dawać więcej golda. Swoją drogą mieć deathwinga na
arenie to się dopiero nazywa luck :D


Miałem do wyboru jego, albo legendarke palla + jakaś randomowa kefa. Wziąłem smoka właśnie z powodu tego, że jak wygrywasz late game to się nie martwisz, a jak przegrywasz to i tak wygrywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 19:17, Noirr napisał:

Miałem do wyboru jego, albo legendarke palla + jakaś randomowa kefa. Wziąłem smoka właśnie
z powodu tego, że jak wygrywasz late game to się nie martwisz, a jak przegrywasz to i
tak wygrywasz.


Cały czas mnie właśnie korci aby go wycraftować. Mam opcje albo solidnego craftu taurena lub tego dk który niszczy taunta lub craftu deathwinga dla czystej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od czasu do czasu lubię pooglądać Trumpa. Stworzył przed chwilą deck i tam mówi, że solidny bardzo itd itp więc pewnie siądzie wysoki wynik a tu 0-3 :D A w paczce sylvanas i poszła na d/e za 1600...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawiło się tutaj pytanie, czy wraz z wygrywaniem kolejnych gier w arenie trafia się na przeciwników, którzy również mają sporo zwycięstw. I wygląda na to, że tak jest, co potwierdza fragment piętnastej edycji Value Town - http://www.youtube.com/watch?v=_0SG3avssqQ. Gościem jest Eric Dodds, czyli Lead Designer gry, natomiast moment, o który mi chodzi, zaczyna się w okolicach 31:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba coś zbugowana karta jest u wojownika. Ta co daje szarżę innym co mają 3 lub mniej ataku. Tak jakby... Nie daje szarży...

Się pochwale jeszcze. Nie sądziłem, że to się kiedyś stanie, ale się stanęło. Dropnąłem legendarkę. Ragnarosa. Heu hue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 13:25, matiz123 napisał:

Niedawno pojawiło się tutaj pytanie, czy wraz z wygrywaniem kolejnych gier w arenie trafia
się na przeciwników, którzy również mają sporo zwycięstw. I wygląda na to, że tak jest,

Musi coś w tym być, bo widzę to nawet u siebie. Jak zaczynam przeciętnie, np. 1/2 to często udaje mi się to wyciągnąć na 5/3, 6/3 lub czasem i wyżej. Nagle po prostu następuje super seria i sama nie wiem dlaczego, bo nie gram jeszcze aż tak długo i aż tak dobrze. A jak zaczynam np. 3/0 to kończy się zwykle 3/3, lub fartownie 4/3 :P Oczywiście nie jest tak za każdym razem, ale ten scenariusz powtarza się na tyle często, że nie mogę uznać tego za przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co w tej grze się dzieje. Pierwszy raz od chyba miesiąca zagrałem sobie grę rankingową. Mam 23 ranking więc powiedział bym, że nie za wysoko. A trafiam na kolesia z jakąś wykoksaną talią z samymi złotymi kartami w tym złotą legendarką i super synergią między kartami ;d Chyba jednak sobie odpuszczę, bo jak mam grać na takie coś to nie mam nawet jak wyfarmić złota na arenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 19:38, masterHADES napisał:

Boże, co w tej grze się dzieje. /.../

Też mnie to wkurzało na początku, ale trzeba zrozumieć jedną rzecz - był reset. Ludzie po resecie potracili swoje super wysokie rangi, a nie każdy od tamtego czasu grał dużo constructed. Ty jak będziesz szedł do góry to też przez kogoś będziesz tak postrzegany. Każdy gra możliwie najlepszymi kartami jakie ma, co w tym złego? Ja nie mam jakichś super kart a mam już mniej więcej swoją rangę sprzed resetu. Ci ludzie wyjdą do góry i dopóki nie osiągniesz ich rangi to ich więcej nie spotkasz (aż do następnego resetu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem na otrzymywanie karty jako jednej z nagród na arenie, ale tym razem za 9/3 złote wilczki dla szamana :) Dobrze, że jedną zdążyłem dokończyć bo serwery padły. Nie wiem jak potraktuje następną, 2 sekundy po trzecim wygranym pojedynku mnie wywaliło, mam nadzieję że chociaż cały czas będzie aktualna arena. Też nie możecie się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2014 o 23:53, Nightdew napisał:

Narzekałem na otrzymywanie karty jako jednej z nagród na arenie, ale tym razem za 9/3
złote wilczki dla szamana :) Dobrze, że jedną zdążyłem dokończyć bo serwery padły. Nie
wiem jak potraktuje następną, 2 sekundy po trzecim wygranym pojedynku mnie wywaliło,
mam nadzieję że chociaż cały czas będzie aktualna arena. Też nie możecie się zalogować?

Ja też nie mogę. A szkoda, mam dzisiaj praktycznie wolny dzień, liczyłem, że pobawię się trochę w arenowanie. Trudno, są inne zajęcia.
A co do wilczków... też chcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2014 o 11:29, akwyx napisał:

Ja też nie mogę. A szkoda, mam dzisiaj praktycznie wolny dzień, liczyłem, że pobawię
się trochę w arenowanie. Trudno, są inne zajęcia.
A co do wilczków... też chcem...


Dzisiaj może to spowodowane wprowadzeniem open bety. Wczoraj tylko z 15 min wisiały serwery i już po północy zalogowałem się na jedną partyjkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I powracam. Znowu niewypowiedzianie w**************. Panowie i Panie, dzisiaj 0-3. Paladynem. I oczywiście deck ładnie dobrany wg wskazówek Trumpa i Antigravity:). Byłby chociaż jeden win ale dc, a głupi Blizzard reconnecty chyba nie predko (jeśli w ogóle) wprowadzi. Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować