Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie


Widzicie teoria się potwierdza. Ci co do teorii nie pasują, to siedzieć cicho, ci co są pośrodku to podkoloryzujcie trochę, ci co nie mają legendarek i mają angielską wersję muszą głośno krzyczeć i narzekać, że olaboga blizzard niesprawiedliwy. I w ten sposób zrobiliśmy zgrabną teorię spiskową. Jak w życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą jakiś tydzień temu wydropiło mi twisting nether dla locka, gram 3 miesiące i nie widziałem tego w grze. Jak użyłem to byłem w szoku, najlepszy efekt graficzny ze wszystkich kart jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 22:11, masterHADES napisał:

Nie trzeba ściągać całej aplikacji od nowa. Wystarczy otworzyć plik o nazwie "client"
w folderu głównym hearthstone i zmienić Locale z plPL na enGB.


O super, nosiłem się z zamiarem zmienienia wersji na eng, ale nie chciało mi się reinstalować gry ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2014 o 23:11, Nightdew napisał:

Swoją drogą jakiś tydzień temu wydropiło mi twisting nether dla locka, gram 3 miesiące
i nie widziałem tego w grze. Jak użyłem to byłem w szoku, najlepszy efekt graficzny ze
wszystkich kart jak dla mnie.


Ja widziałem raz póki co- ale nie zgadzam się, że najlepszy efekt. Poczekaj, aż zagrasz z kimś kto był na blizzconie ^^

ps. ostatnio też wydropił mi na arenie Nozdormu- całkiem ma fajny efekt, taka burza piaskowa nad mapą jest cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pierwsza fajna paczka (chyba 10ta otworzona, dopiero co zacząłem).

Naraz wpadło mi 500 golda za 3 achiviementy (pokonanie każdego expert AI, wbicie 10tego lvla każdym bohaterem i 100 dowolnych wygranych.

Jeśli macie dużo czasu na grę polecam wywalać questy za 40 golda, często wypadają trochę bardziej wymagające ale za to dają 60 lub 100 :)

Zmienić można raz dziennie, są 3 miejsca więc na dłuższą metę można ten system bardzo ekonomicznie oszukać.

20140204022129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.02.2014 o 00:45, Budo napisał:

Ja widziałem raz póki co- ale nie zgadzam się, że najlepszy efekt. Poczekaj, aż zagrasz
z kimś kto był na blizzconie ^^


Grałem, jak dla mnie taki sobie efekt:P

Fajnie w polskiej wersji wygląda wyciąganie Cairna przeciwko Garroshowi: "Garroshu nigdy nie będziesz przewodził hordzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2014 o 11:18, Nightdew napisał:

Grałem, jak dla mnie taki sobie efekt:P


No nie wiem, mi się podoba :P
Ale fakt, że twisting nether wygląda zacnie. Generalnie sporo kart ma fajne efekty, mi się widzi deathrattle plugastwa.

Oprócz tego leci mi sam szajs z packów, ni mom siły już... legendarkami to sobie gram, jak zabiorę ludziom mind control. Dzisiaj cenarius i beast, fajne :P
Epic wypadł mi jeden od kiedy zacząłem grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trójki do wywalenia, wszystkie lub prawie zależy które wolisz zostawić. Zamiast nich 2x golemy za 3 many. 2x orzeźwienie dla druida must have. 2x lub 1x tarczowy też to wywalenia zamiast tego dodatkowy yeti i opiekun gaju. Jeszcze dodałbym jakąś high end game kartę za 7/8 many zamiast jakiejś za 1/2/3. 1x leczenie za 8 oraz ten buff dla wszystkich postaci 2 dmg też przydatne dla druta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jak wszyscy się pytają to ja też. :) Co radzilibyście poprawić/zamienić u mojego Paladyna? Na screenie nie widać, ale dodatkowo ma on kartę Lay on Hands za 8 punktów many.

20140205165536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrzuciłbym Ironbeak Owl i jednego Sen''jina oraz dodał jeszcze jakiegoś stronnika na late game za 6/7 many.
Ciężko powiedzieć mi, co możesz wrzucisz, bo nie wiem jakie karty masz:-)
Ale jeśli posiadasz to na pewno dodałbym Aldor Peacekeepera oraz jeśli masz Sunwalkera to możesz pomyśleć o combie z Redemption.
Przydałoby się dorzucić coś na dobieranie kart i ew. możesz jeszcze dodać Blessing of Might, aby stworzyć removal z hero power.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 16:34, Nightdew napisał:

Trójki do wywalenia, wszystkie lub prawie zależy które wolisz zostawić. Zamiast nich
2x golemy za 3 many. 2x orzeźwienie dla druida must have. 2x lub 1x tarczowy też to wywalenia
zamiast tego dodatkowy yeti i opiekun gaju. Jeszcze dodałbym jakąś high end game kartę
za 7/8 many zamiast jakiejś za 1/2/3. 1x leczenie za 8 oraz ten buff dla wszystkich postaci
2 dmg też przydatne dla druta.


Ten ziomek z tauntem 8/8 się nada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 17:29, Ecko09 napisał:

Ten ziomek z tauntem 8/8 się nada?


Lub ten niebieski z tauntem za 6 jak masz.

Btw rzeczywiście powinni wprowadzić możliwość reconect jak najszybciej. Cały czas było wszystko ok, człowiek wbija na arenie i nagle dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 17:34, Arthas97 napisał:

Wydaje mi się, że jedyny taunter za 6 many to Słońcowierca, co moim zdaniem, na high
end game trochę słabo się nadaje.

A ten coś tam z Areny? Chyba też jest za 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no tak jest jeszcze Władca Areny, tylko moim zdaniem, on nie jest niebieski, a poza tym, chyba Żelaznokory obrońca będzie lepszym wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować