Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2014 o 17:14, Arthas97 napisał:

Ale jeśli posiadasz to na pewno dodałbym Aldor Peacekeepera oraz jeśli masz Sunwalkera
to możesz pomyśleć o combie z Redemption.


Nie posiadałem tych kart, za to posiadałem trochę pyłu to żem je sobie zrobił. Zgodnie z radą wywaliłem Ironbeak Owl i jednego Sen''jina. I przetestowałem nowe karty w praktyce. Cóż grałem przeciwko Pristowi (a więc klasę, którą uważam za cziterską). Tak się złożyło, że na polu walki pojawił się u mnie Sen''jin. Na ręce miałem 2x blessing of kings, wiec w dwóch turach - ze względu na braki w manie - doładowałem tego Sen''jina. I dbałem o to, żeby stół po stronie przeciwnika był czysty. Prist jak to cziter chciał zrobić coś cziterskiego i zrobił. Najpierw bezczelnie sobie skopiował mojego mocno doładowanego Sen''jina, a następnie usunął z mojego tarczownika wszystkie efekty za aż 0 punktów many. Toteż w następnej turze na pole walki wyszedł debiutant w mojej talii czyli Aldor Peacekeeper, zamienił oszustowi atak na 1. Czit... Prist się zdenerwował i wyszedł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aldor Peacekeeper to strasznie wkurzająca karta, nie dość, że ma bardzo silny okrzyk bojowy to jeszcze nie najgorsze statystyki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładny control na przeciążeniu:-)
Tylko zastanawia mnie, dlaczego masz Booty Bay Bodyguarda i to w dodatku dwie sztuki?
Ja dorzuciłbym Doomhammera oczywiście, ale pewnie go nie masz, bo tak to chyba byś go wrzucił do talii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 16:55, Wojman napisał:

To jak wszyscy się pytają to ja też. :) Co radzilibyście poprawić/zamienić u mojego Paladyna?
Na screenie nie widać, ale dodatkowo ma on kartę Lay on Hands za 8 punktów many.


Wild Pyromancer + Equality.

Aldor Peacekeeper.

Hammer of Wrath koniecznie, aż dziwne, że tego nie masz /edzia- masz, nie zauważyłem :P/

Avenging Wrath + Equality.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Hearthstone troche mocno mnie irytował, bo niemal co gra to przegrana była. W nowym sezonie jest dużo lepiej na moją korzyść. :) No i dziśiaj dosłownie przed chwilą rozegrałem naprawdę interesujący i wyrównany pojedynek Paladyn vs Paladyn. O tym, że ostatecznie przegrałem zadecydowała ostatnia runda, kiedy to przeciwnik swoją ostatnią kartą rzucił... nie wiem jak się ona nazywa, ale co ture zadaje 8 obrazeń losowemu przeciwnikowi.

Po pojedynku chciałem dodać przeciwnika do mojej listy znajomych. Nie zdążyłem, bo on to zrobił pierwszy. :) I bardzo miło się z gościem pogadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbuję dodać znajomego do znajomych w tej grze, wpisuję BattleTaga i jest "Friend request was sent", a osoba znajoma nic nie dostaje. Co się dzieje, jak wykonać tę operację? Wklepanie adresu e-mail w ogóle nie pomaga, bo reakcji nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne chodzi Ci o Avenging Wrath.

@L33T Ragnaros nie jest taki op jak się wydaje, jest przydatny owszem, ale w dzisiejszej mecie tańsze karty mają przewagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 00:26, Plagasul napisał:

Witam, próbuję dodać znajomego do znajomych w tej grze, wpisuję BattleTaga i jest "Friend
request was sent", a osoba znajoma nic nie dostaje. Co się dzieje, jak wykonać tę operację?
Wklepanie adresu e-mail w ogóle nie pomaga, bo reakcji nie ma.

Masz do czynienia z wielokrotnie wałkowanym bugiem, jedyna opcją w tym przypadku jest dodanie go poprzez inną grę blizza z battle netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale niektórzy ludzie to są jednak cepy do zboża. Grałem z gościem, który w pewnym momencie się zorientował, że jego wszystkie legendarki, epiki i rary przegrają z deckiem na darmowych kartach i kolo zaczął specjalnie przeciągać tury. Widział, że przegra, po prostu każdą turę czekał aż się skończy czas... no skąd się takie tłumoki biorą?

ps. mam deck na darmowych kartach i gram rankedy (nie ma ani jednej eksperckiej karty o ile się nie mylę), obstawiajcie jak daleko zajdę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 14:26, Budo napisał:


Ale niektórzy ludzie to są jednak cepy do zboża. Grałem z gościem, który w pewnym momencie
się zorientował, że jego wszystkie legendarki, epiki i rary przegrają z deckiem na darmowych
kartach i kolo zaczął specjalnie przeciągać tury. Widział, że przegra, po prostu każdą
turę czekał aż się skończy czas... no skąd się takie tłumoki biorą?

ps. mam deck na darmowych kartach i gram rankedy (nie ma ani jednej eksperckiej karty
o ile się nie mylę), obstawiajcie jak daleko zajdę :))

Zależy czym grasz. Tylko na podstawowych karatach, to chyba najprościej Priestem. Najtrudniej jest Shamanem i Warriorem. Na eksperckich i wyżej w rankedzie, to się zmienia. Ja polecam Palladyna, bo można ładnie zagiąć przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 14:26, Budo napisał:


Ale niektórzy ludzie to są jednak cepy do zboża. Grałem z gościem, który w pewnym momencie
się zorientował, że jego wszystkie legendarki, epiki i rary przegrają z deckiem na darmowych
kartach i kolo zaczął specjalnie przeciągać tury. Widział, że przegra, po prostu każdą
turę czekał aż się skończy czas... no skąd się takie tłumoki biorą?


Miałem ostatnio to samo, tylko że koleś specjalnie przeciągał już od pierwszej tury. Mecz zajął chyba z 20 minut :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 14:46, qwerty5712 napisał:

Zależy czym grasz. Tylko na podstawowych karatach, to chyba najprościej Priestem. Najtrudniej
jest Shamanem i Warriorem.


Mam priesta.

Dnia 09.02.2014 o 14:46, qwerty5712 napisał:

Na eksperckich i wyżej w rankedzie, to się zmienia. Ja polecam
Palladyna, bo można ładnie zagiąć przeciwnika.


Paladyn na basicach posysa niestety. Planuję sobie zrobić talię dla paladyna, ale jeszcze dużo wody w rzece upłynie zanim uskładam karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2014 o 19:22, DarkWolf_PL napisał:

Czyżby wyłączyli serwery?


U mnie wszystko ok. Właśnie skończyłem arenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mwahahah, Da Beast mam:) A poza tym to ostatnio wypadło też pyro co skłoniło mnie do pogrania ranked magiem i jako tako idzie:P Jeszcze tylko trochę pyłu na drugie i wtedy już będę prawdziwym, znienawidzonym OP magiem:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadanie matematyczne z zakresu szkoły podstawowej. Masz 9 kryształków many i rzucasz karte Gadzetan Auctioner za 5 kryształków many. Ile kryształków many zostaje w puli? Więc liczymy: 9 - 5 = 4. Siadaj Wojman JEDYNKA! Liczyć nie umiesz i przyjdź jutro z rodzicami!

Otóż grałem przed chwilą przeciwko Rouge`owi. Miał 9 punktów many i po rzuceniu właśnie Gadzetan Auctionera (jako pierwszego w turze) zostało mu 6 punktów many. A jednak z 6 punktami mozna zrobić znacznie więcej z czterema, o czym przeciwnik wiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować