Zaloguj się, aby obserwować  
Wojman

HearthStone: Heroes of WarCraft - nowa karcianka od Blizzarda

3282 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2014 o 23:52, Wojman napisał:

Otóż grałem przed chwilą przeciwko Rouge`owi. Miał 9 punktów many i po rzuceniu właśnie
Gadzetan Auctionera (jako pierwszego w turze) zostało mu 6 punktów many. A jednak z 6
punktami mozna zrobić znacznie więcej z czterema, o czym przeciwnik wiedział.


Rogal ma kartę, która wycofuje wybranego stronnika do ręki i kosztuje on później 2 many mniej do zagrania. Jesteś pewien, że nie użył tego wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2014 o 01:53, Malevyn napisał:

hunter deck to smiech na sali.

snake trap, release the hounds, wilk, to wszystko to faceroll niesamowity.


No i wszystko ma 1 w plecach i ginie od pierdnięcia. Można się bronić przed rushami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 00:41, Budo napisał:


Warty uwagi i dość tani deck druida na tokenach.
http://www.youtube.com/watch?v=TTjxid7gbyg

Tani? 3 legendarne karty i 2 expercki(7240 dustu), to chyba drogi deck. Mówię, to jako casual.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie wszystkie oprócz 1 można w lepszy lub gorszy sposób zastąpić kartami nie-legendarnymi wiec jako casual grający prawie 5 miesięcy twierdzę, że jest tani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, hunterzy to straszne koksy. Nie wiedzieć czemu zawsze potrafią w jakiś cudowny sposób zdominować boarda i zatłuc swoimi bestiami. Z żadnymi innymi bohaterami nie mam takich problemów jak z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To jest topowy deck- porównując do innych, ten jest dość tani, a większość drogich kart można zastąpić tańszymi odpowiednikami. Wiem, że to nie basiki, ale jednak stosunkowo prosta talia. Może się komuś przyda.

Revanchrist---> konsekracja, holy nova, flamestrike etc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2014 o 20:58, Revanchist napisał:

Wow, hunterzy to straszne koksy. Nie wiedzieć czemu zawsze potrafią w jakiś cudowny sposób
zdominować boarda i zatłuc swoimi bestiami. Z żadnymi innymi bohaterami nie mam takich
problemów jak z tym.


Ta prawda, prawie samych hunterów teraz człowiek spotyka, bo jest prosta, tania OP talia, to wszyscy ją składają, zero własnej inwencji twórczej, tylko zrzynka talii z netu. Ja tam wolę sam kombinować

@Budo
Fajnie, że Hunterowi przeczyścisz stół, ale to już będzie za późno, jeśli jego Houndy mają charge ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 03:57, Budo napisał:

To jest topowy deck- porównując do innych, ten jest dość tani, a większość drogich kart
można zastąpić tańszymi odpowiednikami. Wiem, że to nie basiki, ale jednak stosunkowo
prosta talia. Może się komuś przyda.

Ok rozumiem twoje uzasadnienie. Mój problem jest taki, że
a) nie wypadają mi karty do druida(mam tylko 3 xd)
b) mam tylko Cho z legend neutralnych(jeszcze Gromasha, ale to Warior)
c) mam tylko dwa epicki neutralne Big Game i Blood Kinght
Mam trochę nadmiarowych kart jakieś 200 dustu, ale czekam na patcha.
Ostatnio na patchu zarobiłem 300-400 dustu
Aktualnie bardzo ciężko zacząć mi nawet zacząć grę druidem z tym co mam. Na arenie nim gram jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2014 o 15:13, Outlander-pro napisał:

@Budo
Fajnie, że Hunterowi przeczyścisz stół, ale to już będzie za późno, jeśli jego Houndy
mają charge ;)


Są zawsze sekrety jeszcze i taunty... ja nie spotkałem jeszcze dobrego huntera. Nie gram jakoś super długo, ale z hunterami mam najmniejsze problemy mimo, że gram deckami na delay/control, albo mid game. Kiedy masz kontrolę nad stołem i od razu zabijasz szajs typu wilki, raid leaderów, buzzardy itd. to hunterowi ciężko jest przypuścić jakiś solidny atak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spoko. Jak chcesz grać druidem, to możesz sobie zacząć craftować powoli karty do niego, stworki typu keeper of the grove, albo druid of the claw chodzą praktycznie w każdym druidycznym decku. Ja sam mam podobną sytuację, nic do druida mi nie leci, a chętnie bym popykał :P
Póki co zaczęły mi lecieć coś karty do warriora, więc może sobie coś poskładam. Mam autorski pomysł na deck na suicide- enrage. Combosy typu enrage + zadawanie obrażeń własnym stworom, może to działać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, coś takiego. Ja żałuję generalnie, że sobie fajną talię zepsułem, a późniejsze, jakie próbowałem tworzyć zazwyczaj kończyły się tym, że dostawałem kiepskie karty, niepotrzebne mi w danym momencie albo szybko mi się kończyły.

Na jakiś czas daje sobie z Hearthstone spokój, bo doszedłem do momentu, w którym na lepsze karty i proponowane w necie decki musiałbym przeznaczyć bardzo dużo niewdzięcznego grindu, a to chyba mija się z celem (ew. można się przekwalifikować z maga na kogoś innego). Gra tak czy siak jest świetna, nie spodziewałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Graj sobie casualowymi deckami i zbieraj dust/karty. W końcu się dorobisz lepszych kart, ja tak właśnie robię. Gram sobie spokojnie, nawet darmowe decki dają dużo frajdy i można gdzieś tam zajść w rankedach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam trochę mniej czasu na grę więc pomyślałem sobie, że dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna wydam golda na paczkę kart zamiast na arene. W paczce blue, epik i złota legendarna bestia :D Teraz mam tylko dylemat czy rozwalić i zrobić inną zwykłą legendarną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, bo wbiłem sobie bodajże 22. poziom i mam 20. stopień w rankedach, ale muszę dopracować swojego decka. Gdzieś znalazłem fajny template (zmodyfikowałem tylko kilka kart ze względu na brak niektórych oraz osobiste preferencje), ale sobie go popsułem. Zna ktoś fajne strony z porządnym deckami dla Mage''a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować