Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Half-Life 2: Episode Two

571 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2007 o 10:30, zardzel napisał:

ktoś się orientuje na kiedy Zawór tym razem przelożył premierę ? Bo ja już się pogubiłem...

Wszędzie pisze, że Orange Box będzie miał datę wydania 9-ego października 2007. Ale czy nie zmienią tej daty na inną na tydzień przed premierą to już nikt nie wie. :) Na razie nie pozostaje nic innego jak pooglądać sobie screenshot''y i być dobrej myśli.

20070818110342

20070818110437

20070818110457

20070818110530

20070818110549

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 14:52, Czedwik napisał:

Chodzi o Crab Synth? Możliwe, że dodadzą tego przeciwnika. Byłoby ciekawie zobaczyć coś nowego,
prócz mniejszej wersji Stridera.

Nie sądze żeby go dodali. Synthy są używane tylko podczas podboju planety(patrz wojna 7 godzinna), i zapewne po stworzeniu wojsk kombinatu na ziemi, większość wróciła skąd przyszła.
Mam jeszcze pytanie:Czy episode two będzie tak samo zooptymalizowany jak Half Life2? Bo mój sprzęt jest raczej starej daty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 11:06, Vormulac napisał:

Wszędzie pisze, że Orange Box będzie miał datę wydania 9-ego października 2007. Ale czy nie
zmienią tej daty na inną na tydzień przed premierą to już nikt nie wie. :) Na razie nie pozostaje
nic innego jak pooglądać sobie screenshot''y i być dobrej myśli.

To prawda, mogą jeszcze tę datę zmienić, ale to już by była kompletna przesada. Od EP1 upłynął ponad rok (czerwiec 2006). W ogóle to kpina, że zapewniali kiedyś przyspieszenie wydania tytułów dzięki cyklowi epizodycznemu. Co do screenów, to widać, że powróci większość postaci znanych z podstawki. Ciekawe tylko czy Barney także powróci, bo na razie na żadnych screenach z EP2 nie widziałem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nic już więcej nie pokażą z EP2, bo pokazali w sumie wszystko, co mogą pokazać bez dawania większych spoilerów.
... za to na pewno wyskoczą z Left 4 Dead, ciekawie zapowiadającym się.. hm.. nazwijmy to następcą CS''a jeżeli chodzi o gry sieciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydały by się wstępne wymagania...
I nie wiem cze dobrze zrozumiałem ale czy orange box ma wyjść za miesiąc??
I ciekawi mnie jeszcze czy będzie można kopić epizod 2 w polsce

A co do multi playera to wolał bym jakiś bardziej rozwinięty HL 2 deathmatch może z portalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do wymagań na pewno będą wyższe od tych z EP1, w końcu Source został ulepszony.
Martwi mnie jedynie ta krew... wygląda tak tandetnie, że po prostu odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:56, WorldWar3PL napisał:

Martwi mnie jedynie ta krew... wygląda tak tandetnie, że po prostu odpycha.


Wygląda tak jak by miała troche chlupnąć ale nagle znika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera EP2 coraz bliżej (16 października)... czuję coraz szybsze bicie serca :)
Najbardziej ciekawi mnie jak Polacy rozwiążą kwestię ceny - w USA ma to być "Mniej niż nowa, pełna gra i więcej niż Episode One" - myślicie, że u nas dadzą pełną cenę 99 zł w wypadku gry na PC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ostatnio jestem nie w temacie: Mówisz o Orange Box czy Black Box (tylko czy ten wogóle wyjdzie?). Czytałem różne rzeczy i był bym wdzięczny gdybyś mógł napisać jak ma się sytuacja na chwilę obecną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na całym świecie nie będzie BlackBoxa - będzie tylko i wyłącznie Orange Box. Jeżeli chcesz na PC mieć samego EP2, musisz kupować przez steam.
Niestety, konsolowcy mają do wyboru tylko pack Orange Box, bo przez steama to oni raczej nie kupią wersji na X360 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak rozwiążą sprawę z ceną.
A propos - wersje HL2 i EP1 dodane do boxa będą ulepszone - czyli full HDR, wszystkie graficzne bajery co ma Episode Two i te de...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 14:45, WorldWar3PL napisał:

Zobaczymy jak rozwiążą sprawę z ceną.
A propos - wersje HL2 i EP1 dodane do boxa będą ulepszone - czyli full HDR, wszystkie graficzne
bajery co ma Episode Two i te de...

W zasadzie to pewnie i tak steam po premierze EP2 uaktualni HL2 i EP1 każdemu do nowej wersji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:02, hans olo napisał:

W zasadzie to pewnie i tak steam po premierze EP2 uaktualni HL2 i EP1 każdemu do nowej wersji
:).

Myślisz? E, to może i dobrze robię, że kupuję wersję na X360, bo na moim AMD SEMPRON 2400+ i radeonie 9550 256 mb raczej już nie pogram w HL2 płynnie na high detalach ;-) Nie wspominając o EP1 i EP2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:04, WorldWar3PL napisał:

Myślisz? E, to może i dobrze robię, że kupuję wersję na X360, bo na moim AMD SEMPRON 2400+
i radeonie 9550 256 mb raczej już nie pogram w HL2 płynnie na high detalach ;-) Nie wspominając
o EP1 i EP2...

Nie wiem, ale tak to chyba do tej pory było. Nie orientuję się dokładnie, bo HL2 mam od stosunkowo niedawna. W zasadzie to będzie trzeba obniżyć suwaczki itp, ale najbardziej boję się, że przyszły odpowiednik moich obecnych ustawień moze być bardziej wymagający niz obecnie (i tak wprowadzenie HDR juz popsuło optymalizację o dobrych "pare" procent). Mi wystarczy ten poziom wizualny co jest obecnie, ale chciałbym mieć tą samą płynność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zamówiłem wersję na X360, aby nie martwić się o suwaczki.
Ale się martwię o jedną kombinację..
Portal + pad = *DEAD*? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować