Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bioshock Infinite - recenzja

159 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2013 o 14:55, mati285 napisał:

> - "Bioshock: Infinite"
> - "The Last of Us"
> - "GTA V"
A może "Beyond: Two Souls"? A może coś nas weźmie z zaskoczenia jak "The Walking Dead"
w ubiegłym roku? Marzec to zdecydowanie zbyt wcześnie, by wyrokować, ale nowy Bioshock
to na pewno bardzo, bardzo mocny kandydat ;-)


Ta, jakby znowu samograj miał być grą roku (szczególnie przy takim BioShocku)... to nie wiem, rzuciłbym granie w cholerę i zajął się piciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:55, mati285 napisał:

A może "Beyond: Two Souls"?

A rzeczywiście pominąłem ten zacny tytuł. Zwracam honor. :)

Dnia 25.03.2013 o 14:55, mati285 napisał:

A może coś nas weźmie z zaskoczenia jak "The Walking Dead"
w ubiegłym roku? Marzec to zdecydowanie zbyt wcześnie, by wyrokować, ale nowy Bioshock
to na pewno bardzo, bardzo mocny kandydat ;-)

IMHO poza tą czwórką nic ciekawego już nie będzie, no może poza zapowiedzią "Transistoru" od SuperGiant Games... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

IMHO poza tą czwórką nic ciekawego już nie będzie, no może poza zapowiedzią "Transistoru"
od SuperGiant Games... :)


Jak to nie nie będzie. Chyba ktoś zapomniał o Watch Dogs i Rome 2 Total War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 14:58, Janek_Izdebski napisał:

IMHO poza tą czwórką nic ciekawego już nie będzie, no może poza zapowiedzią "Transistoru"
od SuperGiant Games... :)

Transistor wychodzi w 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:10, PanMiecio napisał:


> IMHO poza tą czwórką nic ciekawego już nie będzie, no może poza zapowiedzią "Transistoru"

> od SuperGiant Games... :)
>

Jak to nie nie będzie. Chyba ktoś zapomniał o Watch Dogs i Rome 2 Total War.


" Renember Me ", " Company of Heores 2 ", " ACIV Black Flag ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje o której dokładnie jutro Steam odblokuje grę? Bo preload już zrobiony i już nie mogę sie doczekać aż położę swoje lapska na tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:21, betonowy1 napisał:

Kto się orientuje o której dokładnie jutro Steam odblokuje grę? Bo preload już zrobiony
i już nie mogę sie doczekać aż położę swoje lapska na tej grze :)


Wskazuje że około 9 godzin, więc zapewne w okolicach 00:30 :) Pudełka również wysłane, będzie granie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:22, aope napisał:

> Kto się orientuje o której dokładnie jutro Steam odblokuje grę? Bo preload już zrobiony

> i już nie mogę sie doczekać aż położę swoje lapska na tej grze :)

Wskazuje że około 9 godzin, więc zapewne w okolicach 00:30 :) Pudełka również wysłane,
będzie granie :]


HA HA! to jeszcze dziś się zagra!!!!! muahahahahahha, najwyżej do pracy przyjdę nie wyspany, albo się spóźnię ;p

THX za info!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:25, betonowy1 napisał:

HA HA! to jeszcze dziś się zagra!!!!! muahahahahahha, najwyżej do pracy przyjdę nie wyspany,
albo się spóźnię ;p


Ja sugerowałbym wziąć po prostu wolne - akurat 4 dni + weekend. Bez stresu, sama przyjemność :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:30, aope napisał:

> HA HA! to jeszcze dziś się zagra!!!!! muahahahahahha, najwyżej do pracy przyjdę
nie wyspany,
> albo się spóźnię ;p

Ja sugerowałbym wziąć po prostu wolne - akurat 4 dni + weekend. Bez stresu, sama przyjemność
:]


no niestety, tak wypadło że do piątku pracuję, ale spokojnie, świeta, długi weekend, będzie czas żeby porzadnie wsiąknąć, a jak czas pozwoli to do piatku będę już po napisach końcowych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co ciekawe, pojawiły się też przebłyski w kwestii wykorzystania środowiska - woda przewodzi prąd, a plama oleju może się zapalić."


Toż takie "bajery" były już w jedynce! Żadna z tego ciekawostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem kupic na PS3, ale brak polonizacji jest zwyczajnie skandaliczny... Pamietam jak meczlem sie ze Skyrimem, drugi raz podobnego bledu nie zrobie. I niech nikt do nauki jezykow mnie nie wzywa, ojczyste tlumaczenie winno byc standardem, a nie jakas ekstra-widzimisie-premia od dystrybutora... Choc w tym przypadku to 2K ewidentnie nadstawilo ledzwi, bo Cenega swoja lokalizacje niemal wydziergala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja jest podobno - jak na dzisiejsze standardy - wybitna. Tutaj znajdziesz więcej.

http://www.pcgamer.com/2013/03/25/notes-on-the-pc-version-of-bioshock-infinite-graphics-settings-loot-glint-and-1999-mode/

"Firstly, Bioshock Infinite looks gorgeous and runs great. Smooth on Ultra everything on my relatively modest 3GHz Core 2 Duo, 8GB RAM, with a Radeon HD 5800. Textures aren’t ultra-sharp close up, but it never bothered me. Generally much crisper and prettier than BioShock."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2013 o 15:39, Faoiltiarna napisał:

Mialem kupic na PS3, ale brak polonizacji jest zwyczajnie skandaliczny... Pamietam jak
meczlem sie ze Skyrimem, drugi raz podobnego bledu nie zrobie. I niech nikt do nauki
jezykow mnie nie wzywa, ojczyste tlumaczenie winno byc standardem, a nie jakas ekstra-widzimisie-premia
od dystrybutora... Choc w tym przypadku to 2K ewidentnie nadstawilo ledzwi, bo Cenega
swoja lokalizacje niemal wydziergala.


+1. Zgadzam się, polonizacja należy nam się jak psu buda. To jest niedopuszczalne. I przestańcie twierdzić, że i tak wam to nie potrzebne, bo śmierdzi mi tu snobizmem pseudo native speakera z kraju warty. I uprzedzam, tak owszem, znam angielski dość dobrze i w wiele tytułów już tak grałem. Ale to nie oznacza, że muszę wyjeżdżać z tym na forum i udawać światowca. We Francji, czy Niemczech takie olewanie klienta jest nie do przyjęcia. Gdyby oni nie dostali lokalizacji to nie wiem, świat by się zawalił. A my się dajemy robić w jajo jak mało kto i jeszcze z pocałowaniem ręki bierzemy. To, że ja sam znam język, nie znaczy, że inni to idioci. Niektórzy poświęcili czas na naukę czegoś innego, być może Angielski im niepotrzebny. Nie żyjemy w Anglii, czy Stanach i należałoby się nam to banalne tłumaczenie. Ale przecież lepiej jest twierdzić, że JA ZNAM JĘZYK!!! Dobrze, fajnie, możesz sobie te cholerne napisy wyłączyć. Nie wiem, w internecie wszyscy próbują na siłę zabłysnąć. A wasze umiejętności interesują tyle co sytuacja polityczna w Trynidadzie i Tobago...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, irytują mnie osoby, które szczycą się znajomością języka obcego i obrażają przy tym ludzi, którzy oczekują polskiej wersji językowej(wbrew pozoru nie są to tylko ci, co nie znają języka angielskiego). Jeszcze śmieszniej jest jak taka osoba robi błędy ortograficzne i zapomina o tym, że zdania zaczyna się z dużej litery i kończy się kropką. Być może spolszczenie do Bioshocka Infinite dostaniemy w postaci patcha w przyszłości, bo Cenega ma je gotowe, ale 2K Games nie pozwala na jego implementację. Ciekawe z jakiego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować