Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Było zwyczajne środowe popołudnie, gdy nagle - BUM! - nowe obrazki z GTA V!

40 postów w tym temacie

Dnia 27.03.2013 o 18:07, Wujcio napisał:

Hitler pewnie znowu się w****i :)

Ciekawe, czy Rockstar wykupił już w Gamespocie ocenę 10/10 dla tej gry...

2.5/10, słaby troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chciałoby się wstawić na pulpit screen z błyskawicą, ale nie ma większej rozdziałki. :/

@Jarsston

Ich gry akurat mogę kupować w ciemno.

No nie wszystkie, taki Manhunt 2 PC to dla mnie lekki zawód. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:27, Cygi napisał:

Hmm, chciałoby się wstawić na pulpit screen z błyskawicą, ale nie ma większej rozdziałki.
:/

@Jarsston

Ich gry akurat mogę kupować w ciemno.

No nie wszystkie, taki Manhunt 2 PC to dla mnie lekki zawód. ;)


Ty jesteś ten Cygi? "Męczennik forum gram.pl"?

Odnośnie nowych screenów:

* Fajnie, że ulepszyli efekty pogodowe. Ta burza nad LS wygląda świetnie.
* Coś mi się wydaje, że ten "podwodny świat" i nurkowanie będzie takim samym niewypałem jak randki w GTA IV.
* Powróci minigun. I dobrze, bo mam sentyment do tej broni jeszcze z GTA:VC. Aha, i zielona chusta na twarzy Franklina przypomina mi klimaty z San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 5 to gra na którą warto wydać 200zł, panowie z RG potrafią robić genialną robotę :)
Na V czekam z zakasanymi rękoma, bardziej niż na nowego BFa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I minigun wraca. Właśnie tak sobie wyobrażam tę grę- mechanika IV połączona z bogactwem i subtelnym szaleństwem poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 21:37, TerrorHurtz napisał:

Ty jesteś ten Cygi? "Męczennik forum gram.pl"?


o_O

Jaki znowu męczennik?
Coś mnie minęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 11:33, Cygi napisał:

Jaki znowu męczennik?
Coś mnie minęło?

Sygnatura Janka Izdebskiego:

Janek_I. (Popieram Cygiego - męczennika na Gram.pl)

Swoją drogą, też mnie ciekawi, o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego, ta gra nie wykorzystuje DX11, a w tym tesselacji? Czy naprawdę podobają wam się te kanciaste skały w tle? Czy naprawdę ta technologia jest zbyt droga dla R*, żeby ją zaimplementować w nowej części? Przecież ta gra wyglądałaby wtedy przepięknie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:14, MisioKGB napisał:

Dlaczego, ta gra nie wykorzystuje DX11, a w tym tesselacji? Czy naprawdę podobają wam
się te kanciaste skały w tle? Czy naprawdę ta technologia jest zbyt droga dla R*, żeby
ją zaimplementować w nowej części? Przecież ta gra wyglądałaby wtedy przepięknie !!

Screeny z X360/PS3 a Ty o teselacji piszesz.

Plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:14, MisioKGB napisał:

Dlaczego, ta gra nie wykorzystuje DX11, a w tym tesselacji?


Odsyłam do specyfikacji pudła, tudzież tworu Sony - wszystko stanie się jasne. Wersja na PC będzie pewnie kiepskim portem, który zarżnie wszystkie karty graficzne mimo oczywistych braków technologicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak przeleciałem myślami w przeszłość i coś mi świta, że tu chodzi o ten Degrad -2 podczas zamieszek na gramie ze spamem newsów przy premierze BF3.

Dzięki temu zablokowali mi sygnaturkę, bo zabolało to jednego (ówczesnego) moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zagalopowałem sie ale wersja pc to tylko kwestia czasu bo wersję na konsole sprzedadzą się apewnie wyśmienicie więc czekam na tesselacje w wersji na pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:14, MisioKGB napisał:

Dlaczego, ta gra nie wykorzystuje DX11, a w tym tesselacji? Czy naprawdę podobają wam
się te kanciaste skały w tle?

Nie wiem jak inni, ale mnie kanciaste skały niewiele obchodzą jeśli chodzi o GTA. San Andreas na przykład jest paskudne pod względem grafiki, a gra się świetnie. Mnie by satysfakcjonowała grafika na poziomie czwartej części, szczerze mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również satysfakcjonuje grafika w 4, ale dlaczego by nie pójść do przodu tak jak przykładowo 2K Games? W ich artystycznym B:I brakuje właśnie tylko tesselacji i zapewne ray tracingu, wtedy byłoby już wspaniale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUM! Screeny zrobione w photoshopie lub innym programie chyba, że w konsolach dodali Wygładzanie krawędzi xD

Gra będzie wyglądała o wiele gorzej na konsolach niż tutaj zostało to przedstawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować