Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Total War!

34 postów w tym temacie

Jak to, przecież Tworzą Total War Rome 2? Zaczyna się linia produkcyjna ?? Chociaż z drugiej strony jeśli już są na ukończeniu Rome 2, to faktycznie niech zaczną robić nową część i wypuszczą ją za 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również podejrzewam, że chodzi o coś w rodzaju Total War: Warhammer (Fantasy nie 40000), Aliensy pewnie będą RPG akcji ze strzelaniem to raczej to serii TW nie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie będzie to Aliens Total War. Wcześniej wyraźnie było mówione, że gra z uniwersum Aliens będzie bazować na technologiach użytych w Vikingu. Jeśli więc ma to być gra z serii Total War to bardziej prawdopodobne jest, że będzie to gra oparta na świecie Mlotka.
Swoją drogą bardzo jestem ciekaw obu tych gier i Obcego i WH. Może coś się w końcu ruszy w tym marnym ostatnio temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekipo gram.pl jak to będzie total war w świecie warhammera (nie ważne czy fantazy czy 40k) to ja już poproszę zaklepać mi sztukę kolekcjonerki - nie ważne ile będzie kosztować ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Warhammera 40 000 od Creative Assembly jest chyba trochę za wcześnie. Tak jak mówili moi przedmówcy, stawiam na fantasy Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to, przecież Tworzą Total War Rome 2? Zaczyna się linia produkcyjna ?? Chociaż z
> drugiej strony jeśli już są na ukończeniu Rome 2, to faktycznie niech zaczną robić nową
> część i wypuszczą ją za 3 lata

Podczas pracy na Shogunem 2, Rome 2 był już w produkcji więc nie dziwię się, że pracują nad czymś nowym.

Oby nie było żadnych fantasy Total War. Może renesans ? Albo rzucą się na głęboką wodę i zaoferują I wojnę światową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 10:32, Hades92 napisał:

Oby nie było żadnych fantasy Total War. Może renesans ? Albo rzucą się na głęboką wodę
i zaoferują I wojnę światową?


Renesans to chyba zbyt niszowy okres. Total war zazwyczaj uderza w "mainstreamowe" klimaty, mamy Rzym (czyli niedościgniony ideał Ameryki), Empire (podobno sprzedawał się dobrze, bo była kampania o wspaniałej Ameryce), drugą połowę średniowiecza (wiadomo rycerze, zamki, damy itp.), Napoleona (prawdopodobnie najbardziej znany przywódca wszechczasów). Wyjątkiem od tej reguły jest Shogun, ale była to pierwsza gra z serii, sprzedała się nieźle i potem wystarczyło ją odkurzyć.
Co do WŚ, to często podawany jest argument, że system bitew w Total War całkowicie nie pasuje do ówczesnych realiów. Dlatego nie sądzę, żeby poszli w tym kierunku.
Jeżeli mają robić "coś nowego", to jakiś setting fantasy wydaje się najbardziej prawdopodobny - zwłaszcza że gracze na forach sami się tego domagają. No cóż, wkrótce się okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Przecież już się wypowiadali, że nie planują obecnie warhammera w formie total war...
Nie mówili nic poza "obie gry maja w sobie war wiec coś może być na rzeczy" :)

W każdym razie: TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK! Najlepsza wiadomość od dawien dawna :) Bardzo mnie to cieszy, że market hardcorowych rtsow jak total wary czy grand strategi wcale się nie zmniejsza. Jest jeszcze dla nas cień nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 09:00, MisioKGB napisał:

Jak to, przecież Tworzą Total War Rome 2? Zaczyna się linia produkcyjna ?? Chociaż z
drugiej strony jeśli już są na ukończeniu Rome 2, to faktycznie niech zaczną robić nową
część i wypuszczą ją za 3 lata


Na ukończeniu raczej nie skoro ma być dopiero na końcówkę roku, ale może być wystarczajaco zaawansowane żeby częśc zespołu przekierować do kolejnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę już Rome 2 :) Mam do tej gry wielki sentyment (jeden z moich pierwszych oryginałów kupionych w sklepie). Spędziłem przy niej mnóstwo godzin i od tamtej pory jestem wielkim fanem serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja chcę już Rome 2 :) Mam do tej gry wielki sentyment (jeden z moich pierwszych oryginałów
> kupionych w sklepie). Spędziłem przy niej mnóstwo godzin i od tamtej pory jestem wielkim
> fanem serii.

Jedna z najlepszych gier jak dla mnie, mimo wyciętego contentu i nastawienia tak naprawde na mody to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:07, MrGregorA napisał:

Może po prostu TW na konsole? Sam nie wiem.


Raczej by konwertowali już istniejącą część niż startowali z nowym projektem. Zresztą ta seria naprawdę niech się od konsol trzyma z daleka, nie chciałbym za jakis czas czytać newsów, że CA jest na krawędzi i zaraz padną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2013 o 13:50, Vojtas napisał:

Tak, to będzie TW na konsole!


Nie żebym miał się drugi raz na to nabrać, ale dla śmiechu przyjmijmy że to prawda.
Seria Total War z pewnością znalazłaby wielu oddanych fanów wśród graczy konsolowych, a wielogodzinne ustawianie formacji padem to właśnie to, czego typowy xboxowiec pragnie najbardziej.
Chociaż z drugiej strony bitwy mogłyby być rozgrywane przy pomocy QTE. Wciśnij X-B-X-B-X-B-X-B-A z odpowiednim timingiem by wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować