Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ten drugi XCOM będący strzelaniną chyba zmienił tytuł

10 postów w tym temacie

Wspaniały tytuł Piotrek. Naprawdę.

Posunięcie dobre. Ludzie w Internetach burzyli się, że gra z XCOM za wiele wspólnego nie ma i chyba mieli rację. Jeżeli twórcy odważyli się na zmianę nazwy, to chyba nabrali pewności, że gra może poradzić sobie na rynku jako samodzielny byt, nie powiązany z marką XCOM. No i dobrze, czekam na grę ze względu na specyficzny klimat, mam nadzieję, że koniec końców okaże się być solidnym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu świeższych gameplay trailerów widzę nadzieję na tę grę. Ale do uniwersum XCOM to mi nie pasowała właśnie. Jestem na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "thebureau-game.com, thebureau-game.net, whathappenedin62.com, and whathappenedin62.net."
>
> Jak kopiować, to z głową.
Ups, poprawiam, dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z każdym kolejnym newsem pana Piotra Bajdy mam pisać, że wystarczy przeczytać tytuł, a od razu wiadomo kto jest autorem. Ale nigdy mi się nie chce tego pisać. O, a jednak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, że tego projektu jeszcze nie skasowano. Jeśli jakimś cudem zostanie jednak wydany, to z dużym prawdopodobieństwem okaże się komercyjną klapą. Kolejna (?) duża zmiana koncepcji w designie, a to przecież jeszcze nie koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ale byłoby to dziwne posunięcie ze strony wydawcy"

A może normalne ? Nie chcą lecieć na chwytliwej marce jak EA i Syndicate chociażby....
Nah ! To niemożliwe. Nie w dzisiejszych czasach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować