Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są nowe screeny z Knife of Dunwall, fabularnego DLC do Dishonored

18 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2013 o 09:42, Mysurek napisał:

Oby tylko było trudniejsze od podstawowej wersji, bo ta prezentowała niesamowicie niski
poziom. Teraz tylko łowię "acziwmenty".


full non-lethal bylo takie jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 09:51, EmperorKaligula napisał:

> Oby tylko było trudniejsze od podstawowej wersji, bo ta prezentowała niesamowicie
niski
> poziom. Teraz tylko łowię "acziwmenty".

full non-lethal bylo takie jak trzeba :)


czy ja wiem? może jakby usunąć blinka z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Jej ! 50h w podstawce, teraz to ! Czekam ;)
> Ile razy przechodziłeś? 10? :-)

Jak gra jako duch, gra może zająć i 50h. Ja mam 17h na liczniku i jestem w 4 misji.

I tak naprawdę nie ma się co cieszyć, bo dla nas ten dodatek i tak będzie niedostępny. Gra ma blokadę regionalną, do tego nasza gra ma inne ID niż reszta część świata więc myk jak w Rage nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Oby tylko było trudniejsze od podstawowej wersji, bo ta prezentowała niesamowicie
> niski
> > poziom. Teraz tylko łowię "acziwmenty".
>
> full non-lethal bylo takie jak trzeba :)

Full non lethal bez blinka bylo takie jak trzeba, z blinkiem to mozna wiekszosc map przefrunac bez wysilku (sam tak zrobilem na najwyzszym poziomie trudnosci, niewykryty i nikogo nie zabilem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wydadzą ten dodatek to kupię go na pewno. Jak nie i na dodatek zablokują mi możliwość jego kupna to będę wytrwale szukał po rapidshare''ach. Nie przepuszczę dodatku do najlepszej moim zdaniem gry ubiegłego roku. Szkoda tylko, że nie pogram na konsoli. A gry od Cenegi na zawsze wykreślę ze swoich planów. Po co ponownie przeżywać rozczarowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak wydadzą ten dodatek to kupię go na pewno. Jak nie i na dodatek zablokują mi możliwość
> jego kupna to będę wytrwale szukał po rapidshare''ach. Nie przepuszczę dodatku do najlepszej
> moim zdaniem gry ubiegłego roku. Szkoda tylko, że nie pogram na konsoli. A gry od Cenegi
> na zawsze wykreślę ze swoich planów. Po co ponownie przeżywać rozczarowanie?

Rozczarowanie? No wiesz... Ostatnie gry od Cenegi nie są rozczarowaniem, a wręcz przeciwnie. Ale rozumiem, rozumiem zły jesteś więc trzeba ponarzekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 09:51, EmperorKaligula napisał:

full non-lethal bylo takie jak trzeba :)


Bez mocy faktycznie. Z mocami to było tylko nieco ponad poziom spaceru po parku. Chyba zabiłem jedną osobę w całej grze a i to do końca nie wiem czemu gra tak zaliczła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2013 o 13:29, ozoqq napisał:

A gry od Cenegi na zawsze wykreślę ze swoich planów. Po co ponownie przeżywać rozczarowanie?


Ja, gry wydawane przez tę marną firmę już dawno wykreśliłem ze swoich planów zakupowych. Jeśli tylko gra jest wydawana przez nich to kupuję ją w sklepach w UK, i raz, że mam porządną wersję, z którą działają wszystkie patche i dlc, dwa, że często taki zakup wychodzi taniej niż w Polsce.

Tak też zrobiłem z Dishonored. Mam wersję ROW a nie RHCP i pierwsze DLC kupiłem za niecałe 4zł w sklepie UK niedługo po premierze. Jak pojawi się Knife of Dunwall to też zakupię i nie będę czekał aż firma na ''c'' łaskawie pozwoli mi ten dodatek kupić pół roku po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować