Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Dragon Age III nie boją się konkurencji - Wiedźmina 3 i Dark Souls II

197 postów w tym temacie

Swoją drogą, bardzo ciekawe kierunki myślowe przy podawaniu konkurencyjnych tytułów.

Wiedźmin 3 - RPG pełną gębą z elementami slashera.
Dark Souls II - slasher z elementami RPG.

To jaką grę oni w końcu chcą robić? RPG czy kolejnego "skaczę, bum, bam atakuje, magia, wrogowie z sufitu, eksplozja, kaaabum, nawalam w pada jak szalony".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I dodaje, że RPG będzie spełniał "tradycyjne, wysokie standardy" BioWare''u."
Taaa, czyli kup sobie zakończenie, kup sobie misje, kup sobie broń, kup sobie towarzyszy, kup sobie dodatkową mapę. W nagrodę możesz zobaczyć cut-scenę erotyczną lub dać prezent psu. Dragon Age: Origins było bardzo dobre, potem tendencja spadkowa. Wolałbym zagrać w grę ze słabszą grafiką, ale za to o wiele mocniejszą fabułą i wątkami pobocznymi, niż z mega grafą a fabułą na dnie (no chyba, że kupisz sobie 5 DLC za cenę gry podstawowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do czego to doszło, aby BioWare musiało zapewniać, że ich gra będzie co najmniej równie dobra, jak dzieło ekipy z Polski, która na koncie ma dwie gry.

Mi osobiście pierwsze Dragon Age przypadło do gustu, dwójki jeszcze nie ruszyłem, ale mam dziwne przeczucie, że również może mi się spodobać, mimo tego całego narzekania. O trójce jeszcze nic nie wiadomo, ale z chęcią zobaczę, jak całość będzie się prezentowała.

Ja i tak na chwilę obecną najbardziej czekam na Cyberpunk, mam nadzieję, że CDPR podoła nadziejom, jakie pokładane są w tym tytule i otrzymamy produkcję, która zapisze się w historii tak jak pierwszy Deus Ex. Swoją drogą - jeszcze nie tak dawno zagrywałem się w ten tytuł, a minęło już ponad 12 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak się dobrze to sprzeda bo to przecież EA i ich Dragon Age! I potem ze dwa dodatki... bo piniążki... znaczy się yyy.. FABUŁA!

Fajnie by było gdyby to była porażka, EA by się zastanowiło sto razy przed wydaniem czwórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postuluję uchwalenie jakiegoś ogólnoświatowego zakazu używania słowa "podekscytowany" (i jego odmieniania) w wypowiedziach developerów. To słowo pada w co drugim newsie który zawiera jakąś wypowiedź... No chyba że faktycznie branża z jakiegoś powodu jest faktycznie w stanie permanentnej ekscytacji, obojętnie jaki szit by nie był produkowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:30, Reffanov napisał:

Postuluję uchwalenie jakiegoś ogólnoświatowego zakazu używania słowa
"podekscytowany" (i jego odmieniania) w newsach branżowych. To słowo pada w co drugim
newsie który zawiera jakąś wypowiedź developera... No chyba że faktycznie branża z jakiegoś
powodu jest faktycznie w stanie permanentnej ekscytacji, obojętnie jaki szit by nie był produkowany.

+1

Niedługo będa pisać, że są w stanie permanentnego "intelektualnego orgazmu." Buahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta. Nie boją się na takiej samej zasadzie, na jakiej ja nie boję się, że ktoś inny zostanie najlepszym studentem na roku zamiast mnie. Ja po prostu nie mam żadnych szans być najlepszy, więc co mam się bać? A wyróżniają to się naprawdę i to już z DA II. Na minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:32, kuzyn123 napisał:

Tak, tak hejtujcie sobie DA i kupujcie wieśmina u oszustów :)

Ja. CDP - wszystkie DLC za darmo. EA - wszystkie DLC i co tam uznają, że da się wyciąć, a gracze się nie skapną, lub fanboje zakrzyczą też za "drobną" opłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Tak, tak hejtujcie sobie DA i kupujcie wieśmina u oszustów :)
> Ja. CDP - wszystkie DLC za darmo. EA - wszystkie DLC i co tam uznają, że da się wyciąć,
> a gracze się nie skapną, lub fanboje zakrzyczą też za "drobną" opłatą.

Po pierwsze to w Wiedźminie dwa było chyba tylko 3 DLC, z czego CD Projekt Red oszukał nas, tych co kupili kolekcjonerki i rozdał je za darmo. Śmiesznego trybu mrocznego nie ma co liczyć jako DLC, a ER to prawdiłowy content, który nie zmieścił się przed premierą + to, że zrobiło im się głupio, że tak nas wy... ekhm..

Widać po sprzedaży czym jest Wiedźmin z pseudo darmowymi dodatkami. Obie części dozipały do 5 milinów po kilku latach i milionach promocji.

Z nowych gier EA mam tylko BF3 i dodatki sobie chwalę, bo dają dodatkowe godziny rozgrywki. Wiedźmińskie DLCki dają nam kilka itemów za free i robią grę o wiele łatwiejszą.

Nie znaczy to też, że darzę jakąś wielką sympatią EA, ale to co robi CDPR jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:32, kuzyn123 napisał:

Tak, tak hejtujcie sobie DA i kupujcie wieśmina u oszustów :)

Kolejny znawca rynku gamingowego. Prześledź sobie dotychczasowe popisy EA z DLC , a dopiero potem sie produkuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:57, kuzyn123 napisał:

> > Tak, tak hejtujcie sobie DA i kupujcie wieśmina u oszustów :)
> Ja. CDP - wszystkie DLC za darmo. EA - wszystkie DLC i co tam uznają, że da się
wyciąć,
> a gracze się nie skapną, lub fanboje zakrzyczą też za "drobną" opłatą.

Po pierwsze to w Wiedźminie dwa było chyba tylko 3 DLC, z czego CD Projekt Red oszukał
nas, tych co kupili kolekcjonerki i rozdał je za darmo. Śmiesznego trybu mrocznego nie
ma co liczyć jako DLC, a ER to prawdiłowy content, który nie zmieścił się przed premierą
+ to, że zrobiło im się głupio, że tak nas wy... ekhm..

Widać po sprzedaży czym jest Wiedźmin z pseudo darmowymi dodatkami. Obie części dozipały
do 5 milinów po kilku latach i milionach promocji.

Z nowych gier EA mam tylko BF3 i dodatki sobie chwalę, bo dają dodatkowe godziny rozgrywki.
Wiedźmińskie DLCki dają nam kilka itemów za free i robią grę o wiele łatwiejszą.

Nie znaczy to też, że darzę jakąś wielką sympatią EA, ale to co robi CDPR jest po prostu
żałosne.



Wow. Narzekasz na to co robi CDPR, a bronisz EA. No super. EA wkoncu ta sama fife wypuscilo 3 razy i za kazdym razem o zmienionym tytule, ale gra to zab w zab to samo bylo. Albo SimCity, ze nie ma mozliwosci offline bo milion powodow, a tu prosze, jednak mozna.

CDPR nie mowil ze EK ma na wyalcznosc te dodatki. One wyszly duzo pozniej dla posiadaczy standardowej edycji.

Mega ironia, ze psioczysz na CDPR a chwalisz EA.

PS w Wiedzminach przynajmniej sobie zakonczenia do gry nie trzeba kupowac jak w ME3 trololo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za głupie gadanie "CDPR nie mówił że EK ma na wyłączność te dodatki". I co z tego, że nie mówił. To było coś, za co posiadacze EK (w tym i ja) zapłacili więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tradycyje" - śmiech na sali...
Nie pisze jednak nie. Poczekamy, zobaczymy. Jednakże po ostatnich poczynaniach Bioware''u na pewno preordera nie zamówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dostałeś to wcześniej niż inni.
Inni musieli czekać, nie rozumiem w czym problem. Masz za złe, że inni dostali? Zastanów się nad tym, czy warto się złościć z takiego powodu i jakim człowiekiem Cię to czyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2013 o 15:21, hammerfall87 napisał:

3 bedzie kopia 1 zobaczycie

Mało prawdopodobne. Origins wyglądał tak a nie inaczej bo pierwotnie jego platformą docelową był PC. Zwrot na konsole nastąpił już później i nie wszystko zdążyli popsuć.

DA2 to już kierunek - konsole! Plus wyciąganie wniosków na podst. decyzji podejmowanych przez graczy (jak by ktoś nie wiedział, pełny raport z naszych poczynań w grach Bioware jest przesyłany do EA).
Np. oficjalnym powodem uwalenia "początków" było wybieranie przez większość graczy profilu człowiek-szlachcic. Ale pewnie gadający hero też swoje dołożył, podobnie jak (powiedzmy) sukces Mass Effect.

Proszę nie zapominać - to są gry tworzone przez "księgowych"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować