Zaloguj się, aby obserwować  
BlackBomb

AQQ - KOMUNIKATOR

97 postów w tym temacie

Właśnie zainstalowałem, mam już dosyć GG. Pierwsze wrażenie dobre, pobawię się nim jeszcze przez jakiś czas i albo spróbuje ostatecznie Tlena albo zostanę przy GG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem kiedyś tego programu i pamiętam że spisywał się całkiem nieźle. Co najważniejsze, nie sypał się przy każdej okazji tak jak Gadu-Gadu. Teraz używam Spika i Skype-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 23:04, Ecko09 napisał:

> Poóżcie mi, AQQ mi sie zepsuło, a bez niego jestem odcięty od znajomych :/
>
> http://img87.imageshack.us/my.php?image=aqqnm1.png

No ludzie, nie olewajcie mnie.


Spróbuj odinstalować i zainstalować jeszcze raz, może pomoże.

Probos Po prostu kliknij Kontakty >> Import i Kontakty ICQ z serwera

Ja używam AQQ od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ;) Jeszcze nigdy mi się samo nie wyłączyło, czy też serwer miałby jakieś problemy, nie tutaj tego nie ma, za to z GG dzieje się ostatnio coś złego, o tej samej godzinie codziennie, gadu traci połączenie z serwerem dziwne prawda... ?? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:17, Frytkasis napisał:

> > Poóżcie mi, AQQ mi sie zepsuło, a bez niego jestem odcięty od znajomych :/
> >
> > http://img87.imageshack.us/my.php?image=aqqnm1.png
>
> No ludzie, nie olewajcie mnie.

Spróbuj odinstalować i zainstalować jeszcze raz, może pomoże.

Probos Po prostu kliknij Kontakty >> Import i Kontakty ICQ z
serwera


Ja używam AQQ od kilku lat i jestem bardzo zadowolony ;) Jeszcze nigdy mi się samo nie wyłączyło,
czy też serwer miałby jakieś problemy, nie tutaj tego nie ma, za to z GG dzieje się ostatnio
coś złego, o tej samej godzinie codziennie, gadu traci połączenie z serwerem dziwne prawda...
?? :]



Przeinstalowanie nic nie dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy używam już AQQ i mogę w pełni polecić. Czasem występują problemy ze stabilnością - ale to dość młody program, a już jest beta nowej wersji więc należy mu dać szansę.

Poza tym cud, miód i orzeszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ikonka złotego klucza i głośniczka na dole ,w głównym oknie z kontaktami AQQ ? Czy ten adres email na dole ,na ktory zakladalem konto moze sluzyc do wysylania maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 16:21, Meykan napisał:

Lepszy od GG bo podobno z GG ludzie teraz problemy mają.


Jeśli chodzi Ci o te ostatnie problemy z kilkukrotnym wysyłaniem/odbieraniem tych samych wiadomości to niestety wina leży po stronie serwerów GG, a to oznacza że w kazdym programie problem ten się pojawia - mam TLENa i jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 23:59, jackass napisał:

Co oznacza ikonka złotego klucza i głośniczka na dole ,w głównym oknie z kontaktami AQQ
? Czy ten adres email na dole ,na ktory zakladalem konto moze sluzyc do wysylania maili?


Z tego co pamiętam to klucz służył do blokowania komunikatora hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś(chyba w KŚ, ale głowy nie dam) czytałem, że AQQ jest niemal pozbawiony zabezpieczeń, a hasła użytkownika zapisuje jako zwykły plik tekstowy. Nie zagłębiałem się w to zagadnienie, nie jestem pewien, czy to prawda, ale dla świętego spokoju wolę używać GG(z którego hasło wykraść i tak jest łatwo, ale nie aż tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować