Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Konkurs Crash Time 5 - mamy gry do rozdania :)

61 postów w tym temacie

Dostaliśmy od firmy Techland 5 sztuk Crash Time 5 Undercover - najnowszej odsłony serii ścigałek. Jeśli macie ochotę na lekki, zręcznościowy tytuł z samochodami w roli głównej, to zapraszamy do wzięcia udziału.

Wystarczy, że znajdziecie w sieci fotkę z samochodem policyjnym, który Wam się najbardziej podoba, a następnie wkleicie ją w komentarzu i napiszecie kilka zdań dlaczego wybór padł właśnie na niego. Na zgłoszenia czekamy do 5 maja włącznie. Roboty nie dużo, więc do dzieła! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto policyjny radiowóz dla prawdziwych gentelmanów. Zarówno dla tych w mundurach jak i dla przestępców.

Dewiza tej jednostki policji: "Aresztujemy tylko bogatych i dobrze ubranych" ;D

20130426122618

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Carbon Motors E7 i basta. Bo nie ma lepszego radiowozu niż radiowóz projektowany od podstaw na bycie radiowozem. A poza tym wygląda tak, że już z daleka wiadomo, że mamy przerąbane i możemy moczyć spodnie ze strachu.

20130426122847

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona marka samochodów. A do tego modelu mam szczególny sentyment sięgający jeszcze czasów pierwszego Most Wanted, więc wybór raczej prosty. Ponadto podoba mi się to malowanie, które jak na policję wygląda całkiem łagodnie i przyjaźnie. Ściganie przestępców takim Gallardo na autostradzie musi być bardzo przyjaznym doświadczeniem.

20130426122640

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię samochody klasyczne, także mój wybór padł na Dodge Monaco trzeciej generacji, produkowany w latach 74-77.
Prawdziwy gwiazdor wśród radiowozów, gdyż odegrał kluczową rolę w filmie Blues Brothers. Bez wątpienia prawdziwa motoryzacyjna perełka lat 70. :)

20130426134540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autosan policyjny. Na co dzień jestem kierowcą miejskiego autobusu, a chciałbym się takim przejechać z włączoną syreną i pruć przez miasto. Oj, nikt by nie wymusił pierwszeństwa widząc ten rozpendzony czołg :)

20130426144719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór padł na przepiękne Ferrari FF. Auto jedyne w swoim rodzaju, fenomen.
Urzekająca sylwetka przyciąga wzrok.
Piekielne osiągi prowokują.
Wspaniale wykonane wnętrze i 4 pełnoprawne miejsca wewnątrz kuszą aby usiąść w środku i pomyśleć ,,chwilo trwaj....." nawet siedząc na tylnym fotelu oczekując na otrzymanie wypisywanego właśnie mandatu.....
Hmmm, czyżbym widząc ten stylizacyjny cud specjalnie przejechał na ,,późnym pomarańczowym" by dać się złapać i bliżej zapoznać się z tym Ferrari? W sumie to możliwe;)

20130426152233

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tu duzo mowic....:D
Zblizamy sie coraz bardziej do coraz nowoczesniejszych rzeczy np. samochodow,komputerow i wiele innych dlatego pierwsza mysl science fiction :D Takie auta napewno kiedys beda,to tylko kwestia czasu :D

20130426174430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wybór padł na Lamborghini Aventador czyli prawdopodobnie najdroższy radiowóz na świecie.Jednak przyspieszenie od 0 -100 w 2,9 s, prędkość maksymalna wynosząca 350 km/h i 700 KM pod maską czynią go wartym każdej ceny.No i do tego ten kosmiczny wygląd.Szkoda tylko, że takie rzeczy to tylko w Dubaju.

20130426174154

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Policyjny Dodge Challenger to samochodowy odpowiednik Brudnego Harry''ego - typowy uliczny bandyta, któremu ludzie wolą zejść z drogi i nie prowokować jego wybuchowego temperamentu. Przyjmując policyjne barwy, zamiast tracić w oczach "miasta", zyskuje on jeszcze większy respekt. Najpierw usłyszysz echo ryku jego silnika. Później wypatrzysz w lusterku swojego samochodu jego "przymrużone" reflektory i obijające się na karoserii czerwono-niebieskie światła. Nim się zorientujesz, wbije ci się w bok wozu i przygwoździ do barierek niczym niespodziewany cios sprężynowcem pod żebra. Daj mu tylko okazję. Make my day, punk.

20130426181644

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kolejne, z tego co widzę, Lamborghini. Ale to jest wyjątkowe. Po pierwsze należy do południowo koreańskiej policji. Do drugie, to jest klasyczne Lamborghini Diablo. Po trzecie, mam sentyment do tego samochodu. Jedną z pierwszych gier w jakie grałem w ogóle było Need for Speed III: Hot Pursuit. W tej grze najczęściej używałem tego samochodu, więc jest dla niego specjalne miejsce w mojej pamięci. Zapoczątkował on też mój skrajny fanatyzm dotyczący marki Lamborghini i morduję każdego, kto nie potrafi nazwy tej marki wypowiedzieć poprawnie (j. włoski - ''h'' w ''ghi'' jest nieme i powoduje rozłączenie ''gi'', co zarazem powoduje czytanie ''ghi'' jako ''ˌɟi'' (gi), natomiast ''gi'' czyta się jako ''ʤ̑'' (dżi), a co za tym idzie, to jest LAMBORGINI, a nie LAMBORDŻINI -.-''). Po Diablo przyszły może i ładniejsze Gallardo, Aventador i Sesto Elemento, ale dla mnie Diablo nadal definiuje Lamborghini i powoduje, że gdy widzę samochody ze złotym bykiem na masce, to mimowolnie się uśmiecham, a muszę przyznać, że widok przejeżdżającego Lamborghini policji, to jeden z najfajniejszych widoków na południe od Alp.

20130427012115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC Schnitzer BMW 123d Police Concept Nowy koncepcyjny samochód policyjny na bazie BMW 123d coupe. Nie dość, że powala swoim wyglądem, to pod maską może zaciekawić nas, silnik diesla 2.0 twin-turbo z 204KM został podrasowany do mocy 241KM. Same felgi już zachęcają, by taką furą nas ścigali nasi polscy policjanci :) Polska policja niestety o takich samochodach może tylko pomarzyć.

20130427090919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasze "polskie" Porche 911 :) Ładnie się prezentuje. Ma mocny silnik najwyższa osiągalna prędkość to 289km/h. Warto wyobrazić sobie pędzą policje z taką prędkością ścigającą przestępców na równych polskich drogach. :)

20130427092823

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alfa Romeo 159 :)
Ten "wóz" jest w stanie rozpędzić radiowóz do 235 km/h (!) i pozwala na przyśpieszanie do "setki" w czasie 7,7 sekundy.
Został on wyposażony w klimatyzację, sześć poduszek powietrznych, elektrycznie sterowane szyby i lusterka.
Jego rynkowa wartość osyluje w granicach 110 tys. złotych.
Moim zdaniem ten samochód jest bardzo elegancki i ładnie się prezentuje. Gdybym pracowała w policji, sama z wielką chęcią pędziłabym nim po naszych drogach.
Złoczyńcy - strzeżcie się - bo oto mknie Alfa Romeo 159!

20130427100615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic nie przebije tego pojazdu. Niektórzy uważają że jest za wolny do akcji pościgowych. Bzdura! Mylą się. Nigdy nie widzieli go w maksymalnej prędkości. Jest w stanie osiągnąć 40 km/h (!). Nawet nie potrzebuje klimatyzacji! Z powodu głośnego silnika, jesteśmy w stanie go usłyszeć z dużej odległości co odstrasza przestępców i powoduje, że od razu odechciewa im się łamać prawo. Żaden złoczyńca nie ma szans z tym pojazdem. Na załączonym poniżej zdjęciu widać, ze policjant nawet może sterować tą bestią, odwrócony plecami do kierownicy! Cóż za technologia!
"tak zwany dodge viper" ~ Mówi jeden z przechodniów, świadek pościgu.
"francja nie ma szans z naszymi pojazdami" ~ powiedział Główny Inspektor policji.
"hah u mnie w mieśćie niema takiego traktora ale wiocha haha" ~ PawelZiomal99 z sieci.


20130427105626

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować