Zaloguj się, aby obserwować  
kriss

''''XIII"

183 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 20:51, jcl99 napisał:

Jest jakaś kontynuacja XIII?

Z tego co wiem to nie, ale niby są jakiś dodatkowe mapy czy coś ale ja tam dokładnie nie wiem ... ;]

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem! A mianowicie: Gra działa mi przyśpieszonym tempie! Wszystko dzieje się za szybko> Kiedy nacisnę "W" postać idzie kilkanaście kroków do przodu. Komputer spełnia wymagania gry a nawet je przewyższa. Więc może ktoś wie jak pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz pewnie dwurdzeniowego procka? Ja tak miałem z Postalem 2 i Himtan: Codename 47. Pewien forumowicz poradził mi, żeby uruchomić grę tak, aby wykorzystywała tylko jeden procesor (czy tam wyłączyć drugi procek). Niestety, nie pamiętam jak to się robi, ale gdyby ktoś wpadł tutaj i napisał instrukcję to może to pomoże. A jeżeli wyłączenie jednego procka to bzdura to zrobili mnie w jajo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:07, Valandil napisał:

Mam problem! A mianowicie: Gra działa mi przyśpieszonym tempie! Wszystko dzieje się
za szybko> Kiedy nacisnę "W" postać idzie kilkanaście kroków do przodu. Komputer spełnia
wymagania gry a nawet je przewyższa. Więc może ktoś wie jak pomóc?


Wyłącz jeden rdzeń:
alt+ctrl+del ..... procesy......prawy przycisk na grze....ustaw koligację....wyłączasz jeden z zaznaczonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy, mam problem z grą, a mianowicie po włączeniu monitor się wyłącza i cały czas ciemny ekran jest. Muzyka z gry leci ale nic nie widać. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mam edycję z CDA. Po aresztowaniu przez FBI i krótkiej pogaduszce i wybuchu, wyskakuje error o treści przedstawionej na obrazku.

20081202210116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:58, fearlord napisał:

Pomocy, mam problem z grą, a mianowicie po włączeniu monitor się wyłącza i cały czas
ciemny ekran jest. Muzyka z gry leci ale nic nie widać. Pomocy

Też mam taki problem tyle, że u mnie jest jeszcze niebieski prostokąt i pisze out of signal czy jakoś tak ;/ Diretcx zainstalowałem, demo działało więc sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 21:38, BoloMaster napisał:

mam ten sam kłopot co koledzy powyżej, próbowałem starszej wersji sterowników ale nic
to nie dało:(
Mam GF 8600GT

A masz Viste czy XP? Bo w wymaganiach w wymienionych systemach nie ma Visty :P Ja mam XP ale miałem taki program co mi wygląd na właśnie Viste zamieniał lecz już go dawno usunąłem, ale w danych kompa w takim programie pisze mi Vista... (Sorry za te powtórzenia, ale nie dało się inaczej napisać ;P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na Viście pykałem w XIII w wersję bez patchów i to taką trochę po premierze co na pięciu(5) płytach jest i wszystko git, więc zastanawiam się czemu wy macie problemy z tą wersją. Jedyne co można zrobić to próbować zainstalować na innym dysku lub jakiś nieoficjalny patch. ;)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 15:58, fearlord napisał:

Pomocy, mam problem z grą, a mianowicie po włączeniu monitor się wyłącza i cały czas
ciemny ekran jest. Muzyka z gry leci ale nic nie widać. Pomocy

Też tak miałem w kilku grach. U mnie było to spowodowane ustawieniem przez grę rozdzielczości/odświeżania na nieobsługiwane przez mój monitor. Trzeba sobie radzić albo szukając pliku *.ini czy innego mającego config w nazwie i zmieniać ręcznie albo pogrzebać w rejestrze i tam odpowiednio ustawić. Są też chyba jakieś programy wymuszające na grach ustawienia wcześniej zdefiniowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam pewien problem z działaniem tej gry: otóż grafika jest jakaś taka zamazana. Wszystko jest wyświetlane jakby podwójnie. Ktoś wie jak to naprawić? Mój komp: C2D E7200, GF 9600GT, 2 GB Ram, XP.
PS. Ustawienie gry na jeden rdzeń proca nie pomaga, podobnie jak wyłączenie buforowania na karcie.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować