Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 20:04, Erwin160 napisał:

> ale na co poprzednie wersje heroskow z dodatkami skoro praktycznie kazdy ma poprzednie
czesci
> :)

Ja nie mam 1 i 2(z dodatkiem) :-( ;-(

P.S. A próbuje kupić (orginalne i nowe oczywiście)



no to zycze szczescia bo teraz tych czesci praktycznie nie sposob dostac jako wersje pudelkowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:37, morthi napisał:

http://www.gram.pl//sklep_zetony.asp mozna zaplacic WPN :)

Wlasnie o to chodzi, ze te zetony mozna wykorzystac tylko przy bardzo nielicznych grach. Przynajmniej tak bylo, gdy ostatni raz sprawdzalem.

Dnia 11.06.2006 o 12:37, morthi napisał:

a koszty przesylki wcale nie sa takie wysokie :) http://www.gram.pl//sklep_pomoc_art.asp?pid=17

Jak dla mnie to sa kosmiczne. 8 zl za zwykla Poczte Polska? Smiechu warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:45, Elwro napisał:

Jak dla mnie to sa kosmiczne. 8 zl za zwykla Poczte Polska? Smiechu warte.


nie bardzo rozumiem z czego śmiech? z tego że nie znasz cen przesyłek pocztowych? przesyłka pocztowa priorytetowa (6,50 zł), doliczasz vat (1,43 zł) i dostajesz 7,93 zł. a pamiętaj jeszcze o cenie pudełka i pakowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:10, Ciastuś napisał:

nie bardzo rozumiem z czego śmiech? z tego że nie znasz cen przesyłek pocztowych? przesyłka
pocztowa priorytetowa (6,50 zł), doliczasz vat (1,43 zł) i dostajesz 7,93 zł. a pamiętaj jeszcze
o cenie pudełka i pakowania.

OK, nie wiedzialem ze to priorytet. Szkoda, ze tyle na tym forum glosow od osob, ktorym jakos sie ten "priorytet" spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:30, Elwro napisał:

OK, nie wiedzialem ze to priorytet. Szkoda, ze tyle na tym forum glosow od osob, ktorym jakos
sie ten "priorytet" spoznia.


Paczka, nawet ta priorytetowa może iść do dwóch tygodni. Straszne, ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.
W końcu, po oglądaniu screenów, czytaniu zapowiedzi itepe - zamówiłem i dostałem.
Świetnie, że 10 zł niżej niż wyjściowo - ale głupio, że w sklepie "nicht fur głupki" :-) jest za 79.xx zł.
Ok - mam za to przywilej posiadania gry... trzy dni szybciej niż inni (policzmy z górką 3 zety za dzień - łał).
Argument o wirtualnej kasie do mnie nie przemawia - bo tam też jest w pudełkach!
Ta mała różnica w czasie sprawiła, że wcześniejsze posiadanie najlepszej gry na całym świecie ;-) nie jest tak słodkie, jak być mogło. I ta niespójność w polityce cenowej (czyżby MM robił dumping?).
Ktoś powyżej wspomniał o brakach w tłumaczeniu - potwierdzam. Nie po to kupuję polską wersję, by użerać się z niuansami językowymi. :-)
Miło mnie zaskoczył mail o nakładce - znak, że dbają o klientach - wielkie brawo.

Co do samej gry - po co powtarzać truizmy? Najlepsza i już. :-)
Brakuje tylko pojedynczych scenariuszy (jest za mało, ale liczę na inwencję zdolniejszych ode mnie).

Dziękując Twórcom za rewelacyjną giercę, pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem Kolekcjonerską o 40 zł taniej kurierem (na konto kumpla , bo miał na tyle wirtualnych pieniędzy)
Kurier był za friko, oczywiście to było trzy dni przed premierą.
Może to zależy o tego , kiedy się zamówiło, ja zamawiałem 2 tygodnie wcześniej.
BTW fajna skrzyneczka ;-) ( oczywiście gra jest super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w h V od kilku dni i jakoś tak inaczej w III i IV bardziej mnie wciągneły gram w 2 kampanie pierwsza jest strasznie nuuuuudna, rozegrałem też kilka scenariuszy i ... największą wadą H5 jest wielkość map - są strasznie małe, po zdobyciu kopalni nie ma co robić na mapie, a walka z komputerem sprowadza się do jednej bitwy i koniec. Myślę, że grafika która ma kosmiczne wymagania, a wygląda jak wygląda, wymusiła ograniczenia w wielkości map, bo gra by straszne kulała, i tak prędkość działania daje wiele do życzenia. Mam P4 3gh Gf 7900 Gt i 1gb ramu i gra potrafi się przyciąć podczas rzucania czarów czy też podczas poruszania się bohaterem. Gram w Obliviona, który ma o niebo lepsza grafikę i gra dział 100% lepiej, demo SpellForce 2 też pokazuję że gra ma piękną grafikę i także dział dużo lepiej. Myślę że coś z kodem gry jest nie tak, bo jakoś grafiki jest nie adekwatna do płynności wyświetlanego obrazu. A i czary - są, ale jakieś strasznie słabe w H3 były rewelacyjne - w h4 też a w H5 granie magiem nie daje już tyle radosći. O ilości scenariuszy i map do MP nie wspomne bo jest to dla mnie żałosne. Ogólnie gra jest spoko, - tylko te mapy mam nadzieję że to poprawią - dojście do przeciwnika w 2 -3 tury to jakioś tak za szybko - ta ga jest nastawiona na szybką rozgrywkę, ale do tego są RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ogolnie extra, tylko jedna rzecz mnie troche denerwuje - rozmiar pola bitwy.... w takiej 3 np. zeby przejsc z jednej strony na druga wolniejszymi jednostkami potrzeba bylo trzech, czterech czasami nawet wiecej ruchow w zaleznosci od terenu. tutaj w zasadzie kazdym chlopakiem dociera sie do przeciwnika w dwoch ruchach max.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:40, Rafal G napisał:

gra ogolnie extra, tylko jedna rzecz mnie troche denerwuje - rozmiar pola bitwy.... w takiej
3 np. zeby przejsc z jednej strony na druga wolniejszymi jednostkami potrzeba bylo trzech,
czterech czasami nawet wiecej ruchow w zaleznosci od terenu. tutaj w zasadzie kazdym chlopakiem
dociera sie do przeciwnika w dwoch ruchach max.....

To fakt - bez sensu, zombiaki są niewiele wolniejsze niż konnica..biorąc pod uwagę że bohater nie idzie pierwszy i czarów nie może użyć spowalniających - zombiaki i reszta dopada oddziałów w 2-3 ruchach ... coś niezbyt to wykombinował Nival...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nadal nie mam gry listonosz był dzisiaj i nic, nie wiem co mam robic podobno gra zoatała wysłana 05.06.2006 miną juz tydzień i gry nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:43, Evil Khan napisał:

To fakt - bez sensu, zombiaki są niewiele wolniejsze niż konnica..


A właśnie, że takie rozwiązanie ma sens. Dzięki temu walka ma być szybsza. Już nie wystarczy mieć łuczników aby zestrzelić wszystko zanim do ciebie dojdzie. Trzeba trochę pomyśleć, co zrobić aby mieć jak najmniej strat. I bardzo dobrze ;)
Mówisz, że zombiaki są niewiele wolniejsze, popatrz jeszcze na inicjatywę. Ona odgrywa teraz ważniejszą rolę od zasięgu jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 11:52, Daimon_Frey napisał:

> To fakt - bez sensu, zombiaki są niewiele wolniejsze niż konnica..

A właśnie, że takie rozwiązanie ma sens. Dzięki temu walka ma być szybsza. Już nie wystarczy
mieć łuczników aby zestrzelić wszystko zanim do ciebie dojdzie. Trzeba trochę pomyśleć, co
zrobić aby mieć jak najmniej strat. I bardzo dobrze ;)
Mówisz, że zombiaki są niewiele wolniejsze, popatrz jeszcze na inicjatywę. Ona odgrywa teraz
ważniejszą rolę od zasięgu jednostki.

OK, coś w tym jest - co do paska inicjatywy to jak dla mnie trochę za wolno przeskakują ikony z jednostki - tj. jak chcę przewinąć kilka jedostek do łuczników naciskam SPACJA lub W ale zmiana jednostki trwa dość długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować