Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V wypełnia Magią cały Świat!

392 postów w tym temacie

Dnia 12.06.2006 o 11:52, Daimon_Frey napisał:

A właśnie, że takie rozwiązanie ma sens. Dzięki temu walka ma być szybsza. Już nie wystarczy
mieć łuczników aby zestrzelić wszystko zanim do ciebie dojdzie. Trzeba trochę pomyśleć, co
zrobić aby mieć jak najmniej strat. I bardzo dobrze ;)
Mówisz, że zombiaki są niewiele wolniejsze, popatrz jeszcze na inicjatywę. Ona odgrywa teraz
ważniejszą rolę od zasięgu jednostki.


masz oczywiscie dużo racji, ja jednak wcale bym sie nie obraził gdyby oprócz inicjatywy wystepowalo tez wieksze zroznicowanie szybkosci poruszania sie po polu walki - wtedy jednostka z odpowiednio duza inicjatywa i tak szybko doszłaby tam gdzie trzeba, a wyglądałoby to trochę bardziej wierygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 15:27, Makos0 napisał:

siema mam problem z multi playerem, a mianowicia że nie mogę wejś na wszystkie gry oco chodzi?
Aha jak zrobić własny profil??



mozesz wejsc tylko na gry o tej samej wersji np. 1.1
poza tym, tylko na te w ktorych sa jeszcze wolne miejsca (widac je od razu na bialo - zapelnione sa szare)

profil utworzy sie sam, po stoczeniu pierwszej bitwy rankingowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 czerwiec a przesyłki jak nie było tak nie ma:(

Sprawdziłem w mailu podsumuwującym zakup w gram.pl jak wół napisane: Metoda dostawy: przesyłka kurierska (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 0,00 zł

Dziwna sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 15:56, jaszczur79 napisał:

Dziwna sprawa...


Sprawdziłeś czy przesyłka była wysłana? Jeśli tak to sprawdziłeś status w firmie kurierskiej? Bo z masterlinka na przykłąd nie mają zwyczaju dzwonić i może być nawet tak żę kurier przychodził o dziwnych porach - ciebie nie było to wracał i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 20:08, Arclight napisał:

W specjalnym wydaniu KŚ Gry bodajże jest pełna wersja Heroes II.


KŚ GRY - co to jest?? (w kiosku można kupić??)

P.S. Z Dodatkiem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:39, morthi napisał:

no to zycze szczescia bo teraz tych czesci praktycznie nie sposob dostac jako wersje pudelkowe...


dzięki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE MAM HEROES OF MIGHT AND MAGIC II - GOLD YEAH!!

I demo 5 na CD org.


JJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT!!!

P.S. Jeszcze JEDYNK:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:03, jaszczur79 napisał:

Sprawdziłem przesyłka wysłana 5.06. Obecnie ma status ''przesyłka wychodząca z sortowni'' cokolwiek
to znaczy:)


I nie było ani razu że kurier odebrał? To chyba coś zamulają w Masterlinku, moe do nich zadzwoń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:48, Erwin160 napisał:

P.S. Jeszcze JEDYNK:-)


Jedynkę (razem z dwójką na 1 CD zresztą) można gdzieniegdzie jeszcze dostać w serii Tanie Granie (9,99zł). Oczywiście w wersji PL, wydało to CDP. Ostatnio widziałem to w Auchanie w cenie 5zł (w koszu z przeceną). Wydane to jest w zwykłym pudełku jak na CD z muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 19:37, holo napisał:

Jedynkę (razem z dwójką na 1 CD zresztą) można gdzieniegdzie jeszcze dostać w serii Tanie Granie
(9,99zł). Oczywiście w wersji PL, wydało to CDP. Ostatnio widziałem to w Auchanie w cenie 5zł
(w koszu z przeceną). Wydane to jest w zwykłym pudełku jak na CD z muzyką.


Będzie okazja to zobacze.
Dzięki;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:48, Erwin160 napisał:

LUDZIE MAM HEROES OF MIGHT AND MAGIC II - GOLD YEAH!!

I demo 5 na CD org.


JJJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTTTT!!!

P.S. Jeszcze JEDYNK:-)


no to jeszcze pierwsza czesc:) i bedziesz szczesliwym posiadaczem calej kolekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 08:03, morthi napisał:

no to jeszcze pierwsza czesc:) i bedziesz szczesliwym posiadaczem calej kolekcji :)


pożyjemy zobaczymy ale sądze że masz racje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 00:35, Seldon napisał:


Chwila, wróć, czyli ,że nie ma czarów pozwalających na zmniejszenie zasięgu jednostek ?? :|


Zgadza sie nie ma czegos takiego jak zmiejszenie lub zwiekszenie zasiegu jednostek. Poprostu kretynizm dla mnie. No ale za to bedziesz mogl sie np. ruszyc 5 razy zaczym ruszy sie przeciwnik z kiepska incjatywa. Poza tym zauwazylem ze czary ponownie kupe robia. Rzucasz czar spowolnienie ... no niech sobie juz on zmiejsza incjatywe, ale on zmiejsza jednostce incjatywe o 2. I zamist atakowac drugi atakuje 3 wow ale go spowolnilem :) Tak samo cos zbugowane jest zapomienie. Teoretycznie jednostka pod wplywem tego czaru powinna zapominac o dzialaniu, nie powinna strzelac a nawet czesc nie powinna kontratakowac :] a tu niespodzianka. Jednostka jest zaczarowana i w kazdej turze jak by nigdy nic siebie we mnie z luku :P

Jest kolejna rzecz uciazliwa przy duzych bitwach. Nie ma mozliwosci sprawdzenia pod wplywem jakich czarow jest jednostka. Niby pod prawym klawiszem myszy mamy statystyki jednostek ale tylko po zielonych lub czerwonych parametrach mozemy sie domyslec co na sobie ma jednostka :)


Aby nie bylo ze tylko opluwam moja ulubiona serie ;) To powiem ze pierwsza czesc kampani czyli gryfow byla denna ale juz w kampani demonow zrobilo sie milej i zaczelo to bardziej wciagac ... U necromantow jeszcze nie wiem bo w sumie jestem podczas pierwszej mapy. Mam nadzieje ze z kazdym etapem kampania bedzie coraz bardziej wciagajaca. I ze z dodatkowymi mapami i edytorem dodadza jeszcze kilka opcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować