Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam zwiastuje rychłe zapowiedzi Homefront 2, F1 2013 i kilku innych gorących tytułów

18 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

|AKTUALIZACJA| W rejestrze Steama ni z gruchy, ni z pietruchy zaktualizowano szereg wpisów poświęconych między innymi Prey 2 i Joe Danger 2. Nie brakuje również notek dedykowanych wersji demonstracyjnej Call of Juarez: Gunslinger czy DLC do Saints Row IV.

Przeczytaj cały tekst "Steam zwiastuje rychłe zapowiedzi Homefront 2, F1 2013 i kilku innych gorących tytułów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homefront to byla niezla padaka, ze tez sie komus chce robic kontynuacje tego gniota. Z drugiej strony w Prey2 chetnie zagram, szkoda ze ten projekt przechodzi takie problemy, niby go juz maja wydac, a potem nagle kasuja, a potem ze jednak nie i gra sie jednak ukaze. Oby sie to nei odbilo na jkosci jak w przypadku Aliens marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie: http://steamdb.info/blog/14/

It seems this needs additional clarification, since some news sites have "picked up" on some "new" things appearing in the database.

Any history entries from around 21:00 UTC on May 4th are entries relating to our database upgrade and switch to PICS. Apps that have been inactive for months (mostly Steam Hub titles) are still as inactive as they were then.

The "Last Updated" time was updated because our (SteamDB, not Valve''s) database entry for these apps changed. A new value named "changenumber" was also added, which is part of the new information system. This indicates the last time the app changed on Valve''s side.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Homefront to byla niezla padaka, ze tez sie komus chce robic kontynuacje tego gniota.
> Z drugiej strony w Prey2 chetnie zagram, szkoda ze ten projekt przechodzi takie problemy,
> niby go juz maja wydac, a potem nagle kasuja, a potem ze jednak nie i gra sie jednak
> ukaze. Oby sie to nei odbilo na jkosci jak w przypadku Aliens marines.

Dla mnie akurat Homefront stanowił fajną odskocznię od CoD , a i multi było spoko , z chęcią zobaczę homefront II w mojej kolekcji jeśli będzie choćby średniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homefront to byla niezla padaka, ze tez sie komus chce robic kontynuacje tego gniota. - Harunia

Rozumiem, że zapowiedzi twórców o konkurencyjności względem CoD-a czy BF-a były przesadzone, ale żeby zaraz wyzywać tę produkcję od gniotów?
Na konsoli rozgrywka była całkiem przyjemna (zwłaszcza multiplayer... chociaż w zasadzie to był główny element gry). Kampania krótka bo krótka, ale po co przeciągać w zasadzie dość prostą, wymyśloną przez twórców historię?

Spoiler

Pokazana okupacja, trochę walki z Koreą, droga przez Amerykę i finał.

Fabuła prosta, ale sam pomysł Kaos Studios moim zdaniem jest całkiem ciekawy i mnie się spodobał.
Gra stoi na przyzwoitym poziomie i raczej należą się jej noty oscylujące w górnych przedziałach "średniaków". Wiadomo - nie jest to majstersztyk, ale gniot to raczej gruba przesada jak na taką grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 19:16, beziko napisał:

> Co z Mortal Kombat na PC?
Przecież to już od miesiąca wiadomo, a nawet potwierdzono...

Kto potwierdził? Źródło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Homefront 2?? brzmi rewelacyjnie:) jedynka pomimo tego, że krótka i kilku innych błędów była naprawdę dobra:D fabuła i przede wszystkim pomysł to jest to co mnie przyciągnęło i to co sprawiło że jeśli wyjdzie 2 będzie w moim posiadaniu:D zwłaszcza, że z tego co słyszałem to prawa do 2 nabył CRYTEK. Wydaje mi się, że to jest tak jak z Metro 2033, które nie było hitem bo nie powalało grafiką i miała dość dużo błędów ale był rewelacyjny klimat i fabuła, pomysł:) wystarczyło poprawić błędy i już 2 zapowiada się "godnie" i już puka powoli do mojego portfela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, że gra znajduje się w rejestrze Steama, wiedziałem dzień przed pojawieniem się stosownego newsa na gram.pl. Niestety, od tamtego czasu nie słyszy się nic na ten temat i właśnie o to się w moim poście rozchodzi. Skoro pojawienie się Mortal Kombat w rejestrze Steama oznacza, że gra prawie na pewno zostanie wydana na PC, to czemu od tamtego czasu jest cicho na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To szperasz po kijowych stronach
na irc sam jeden z devów pisał lato albo początek sierpnia
do tego dochodzą archivmenty regualne updejty w bazie steam
irc/fora polecam albo najlepiej undegroundowe fora steam :)
kopalnia wiedzy a nie mainstreamowe media ;)
na początek forum steam db :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że to jest tak jak z Metro 2033,
> które nie było hitem bo nie powalało grafiką i miała dość dużo błędów
To chyba graliśmy w inne Metro, bo w 2033 błędów nie przypominam sobie żadnych, a w momencie w którym gra wychodziła to grafiką właśnie miażdżyła większość tytułów na rynku.


>ale był rewelacyjny
> klimat i fabuła, pomysł:)
Tu się zgodzę :)

Co do newsa, to raczej żaden z tych tytułów mnie nie interesuje (no może trochę Prey 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w momencie
> w którym gra wychodziła to grafiką właśnie miażdżyła większość tytułów na rynku.

Grafiką moze, ale całą resztą (feeling broni i ogolnie walka, skradanie, budowa poziomow, ai) to te inne gry miadzyly Metro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować