Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fabuła Assassin`s Creed IV: Black Flag ma skupiać się na relacjach damsko-męskich

27 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Scenarzysta Assassin’s Creed IV: Black Flag, Darby McDevitt, powiedział, że relacje z kobietami będą jednym z najważniejszych elementów fabuły. Panie będą też stanowiły ważny element rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Fabuła Assassin's Creed IV: Black Flag ma skupiać się na relacjach damsko-męskich" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Taa, a niby trylogia Ezio nie skupiała się na kobietach :/
Średnio, niby były one jakoś tam wmieszane w całą fabułę ale czy aby tak istotną rolę odegrały? Chyba że jedynie grubą rolę to w Revelations odegrała Sofia, bo znajdowała mu te dyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> seks karty
> pls
Kup sobie PlayBoya. Choć to trochę strata kasy, jeśl chcesz tylko oglądać zdjęcia, to zdjęć mało, a gazeta droga (bo to nie świerszczyk, liczą sie głównie artykuły, a nagie laski to dodatek)
> > Taa, a niby trylogia Ezio nie skupiała się na kobietach :/
> Średnio, niby były one jakoś tam wmieszane w całą fabułę ale czy aby tak istotną rolę
> odegrały? Chyba że jedynie grubą rolę to w Revelations odegrała Sofia, bo znajdowała
> mu te dyski.
Tu nie będzie dużo więcej. Ubi nie twierdzi, że fabuła będzie się SKUPIAĆ na kobietach, tylko, że będą one miały nieco większe znaczenie. Ale nadal będziemy się chyba skupiać na walczeniu, a nie wyrywaniu lasek i przypadkowych bójkach jak spotka nas chłopak wybranki. A uwodzenie celu? Kurtyzany też odwracały uwagę straży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> na walczeniu, a nie wyrywaniu lasek i przypadkowych bójkach jak spotka nas chłopak wybranki.
> A uwodzenie celu? Kurtyzany też odwracały uwagę straży.
Raczej chodzi o to uwodzenie celu ale w sensie przygotowania morderstwa chociaż to by było sprzeczne trochę z charakterem Pana Edwarda Kenway`a. Mam na myśli coś na wzór AC2 czyli planowanie zabójstwa w jednej sekwencji. Czyli najpierw odnalezienie celu, potem przygotowanie całego planu itp...I tutaj pojawiają się kobiety które mają wyrwać nasz cel, odpędzić straż itp (raz w Brotherhood to było wykorzystane) Po prostu będzie wymuszone korzystanie z nich w grze. A poprzednio było to dość opcjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2013 o 23:38, NemoTheEight napisał:

Kup sobie PlayBoya. Choć to trochę strata kasy, jeśl chcesz tylko oglądać zdjęcia, to
zdjęć mało, a gazeta droga (bo to nie świerszczyk, liczą sie głównie artykuły, a nagie
laski to dodatek)


Baby nędzne, zdjęcia słabe, a artykuły dobre chyba tylko dla... a zresztą, nie będę obrażał ludzi.

Twórcy AC mogliby zaś pójść z duchem czasu i przedstawiać relacje męsko-męskie... A tu znowu szerzą heteropropgandę. Białe szowinistyczne męskie świnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to jest sposob na wyciagniecie kasy od graczy ale wiem tez ze tak jak Crystalsi zrobili dobrego Tomb raidera nie Tomb raidera tak tak ubi znow wyda dobra gre. Jestem przekonany ze ta czesc bedzie najlepsza od czasow pierwszego assasyna. Z tego co slyszelismy bedzie otwarty swiat, wreszcie bohater ,ktory moze konkurowac z altaire, lepsza grafika oraz akcja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany ze ta czesc bedzie najlepsza od czasow pierwszego assasyna
Taa mam wrażenie,że Ubi już raz paplało przy ACIII,że to będzie najlepsza część,a wyszło średniawo,zresztą kolejne części już za bardzo niczym się nie różnią poza miejscem akcji.
Z tego co slyszelismy bedzie otwarty swiat, wreszcie bohater ,ktory moze konkurowac z altaire, lepsza grafika oraz akcja...
A w poprzednich częściach niby nie było otwartego świata ;p?A czy bohater lepszy to się okaże,chyba,że będzie takim samym manekinem jak Connor.I czy będzie lepsza akcja...to się okaże,bo nie mam zamiaru kupować kolejnego AC,póki nie zobaczę,że to choć trochę czymś się wyróżnia od poprzednich części oprócz posiadania kolejnego numerka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 09:36, KrzysztofT napisał:

Szykuje się "Fable 3 : Black Flag". Ciekawe czy będzie można grać w łapki z templariuszami?

Prędzej w chowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 09:49, Zdenio napisał:

Ciekawe czy "relacje damsko-męskie" to według twórców pukanie innej w każdym porcie.


Nawet jeśli to dostaniesz klasycznie czarny ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Motyw stary niczym świat, czyli "sex sells".
Trochę półnagich panienek na trailerach, mętne zapowiedzi o bliżej nieokreślonych relacjach damsko-męskich i pieniądze napalonych, nastoletnich onanistów sypią się nam same do kieszeni. Profit! :-)

PS Na końcu okaże się, że erotyki w całej grze będzie tyle co w przeciętnym odcinku M jak Miłość ale to drobny szczegół. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam tę grę za całkiem niezły pomysł bo mimo wszystko latanie po dachach trochę mnie już zmęczyło a morze to baaardzo otwarty i pełen wyzwań teren. Tak, tak wiem że mogę sobie znaleźć jakąś grę o piratach gdzie ciągle jest ten motyw ale tutaj będzie to, przynajmniej dla mnie, bardziej zbilansowane (Ubi mówiło o 40% lądu i 60% akcji na morzu). Fakt że Revelations i AC III nie były, przyznajmy to, genialnymi dziełami francuskiego studia sprawia że również mam dystans ale daję temu projektowu duże szanse. Mnie osobiście nie podobał się w AC:R klimat a w AC:III nieco ciotowata postać (nazwijcie ją jak chcecie). Tutaj mamy do czynienia z twardym charakterem i zdecydowanym działaniem. coś pokroju Altaira i Ezio po całej przemianie z AC:II. No i oczywiście Ubi daje nam soczysty, egzotyczny klimat.

Dziękuję za uwagę :)

P.S. A co do relacji damsko-męskich mogli by pójść w ślady rodzimego CD Project Red ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Connor to był chyba gejem, on by żadnej baby nawet kijem nie tknął. Mam nadzieję, że nasz piracik wróci bardziej do charakteru Ezia, który by ruchał wszystko co stanie mu na drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja uważam tę grę za całkiem niezły pomysł bo mimo wszystko latanie po dachach trochę
> mnie już zmęczyło a morze to baaardzo otwarty i pełen wyzwań teren. Tak, tak wiem że
> mogę sobie znaleźć jakąś grę o piratach gdzie ciągle jest ten motyw ale tutaj będzie
> to, przynajmniej dla mnie, bardziej zbilansowane (Ubi mówiło o 40% lądu i 60% akcji na
> morzu). Fakt że Revelations i AC III nie były, przyznajmy to, genialnymi dziełami francuskiego
> studia sprawia że również mam dystans ale daję temu projektowu duże szanse. Mnie osobiście
> nie podobał się w AC:R klimat a w AC:III nieco ciotowata postać (nazwijcie ją jak chcecie).
> Tutaj mamy do czynienia z twardym charakterem i zdecydowanym działaniem. coś pokroju
> Altaira i Ezio po całej przemianie z AC:II. No i oczywiście Ubi daje nam soczysty, egzotyczny
> klimat.
>
> Dziękuję za uwagę :)
>
> P.S. A co do relacji damsko-męskich mogli by pójść w ślady rodzimego CD Project Red ;)

Na odwrót - 60% czasu spędzimy na stałym lądzie, 40% na morzu. Co do klimatu w AC:R i postaci w AC III to zgadzam się w 100 % ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Baby nędzne, zdjęcia słabe, a artykuły dobre chyba tylko dla... a zresztą, nie będę obrażał
> ludzi.


Widać, że dzieciak z ciebie skoro w playboych widzisz tylko zdjęcia gołych bab i głęboko niezrozumianej przez ciebie publicystyki...

A co do dodatku to jak mawiali sex sells ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2013 o 16:34, Daelor napisał:

> publicystyka
> Playboy

Wybierz jedno.


Ja tam kupuje dla artykułów :P
kolejny "pruderyjny" człowieczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować