Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kto chce ujrzeć Postal 2: UDK na Steamie, łapka w górę!

23 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Czym jest Postal 2: UDK? Jest to remake gry Postal 2, tworzony przez fanów w celach niekomercyjnych. Pracują nad nim cztery niezależne polskie studia z błogosławieństwem Running With Scissors, czyli twórców oryginalnego Postala i Postala 2.

Przeczytaj cały tekst "Kto chce ujrzeć Postal 2: UDK na Steamie, łapka w górę!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wygląda prawie tak brzydko jak oryginał. ;p
To materiały z wczesnej fazy produkcji, korzystające z tekstur i modeli wyjętych z Postala 2. Pod koniec tygodnia pojawią się bardziej aktualne screeny.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Idotyczna gra o nabijaniu kotow na patyk.

Muszę się z tym nie zgodzić. W postalu 2 były liczne misje takie jak np. kupno mleka w sklepie czy jakiś interes w banku, które można było załatwić bez użycia przemocy - jak w normalnym życiu. Problem w tym, że było to tak wnerwiające (np. długie kolejki w sklepie pełnym narzekających bab), że gracz zwyczajnie nie wytrzymywał i rozpętywała się jatka. W normalnym życiu też istnieje taka opcja ale wiąże się z o wiele bardziej poważnymi konsekwencjami.

p.s, też się świetnie bawiłem przy okładaniu ludzi szpadlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postal 2 to jedna z tych gier, które dały mi masę frajdy.
Gra była szczera, nie udawała że jest durna, nie próbowała sprawiać wrażenia wybitnej gry, nie siliła się na bycie poważną, była głupkowata od początku do końca. Po prostu trzeba załapać ten dziwny styl i typ humoru :)
W moim subiektywnym odczuciu gra była bardziej oryginalna niż te silące się na patos dzisiejsze produkcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granie w piłkę nożną ludzką głową? Tylko w Postalu 2. :D Ode mnie łapka w górę.

Można jeszcze dodać, że obecnie Complete Edition jest przecenione na Steamie o 75%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W oryginale najbardziej bolały właśnie przegięte czasy ładowania pomiędzy absurdalnie małymi obszarami.
Chociaż tu się bez tego obejdzie. ;)

Swego czasu rozwaliły mnie napisy początkowe:
"W roli głównej: Koleś...Pies Champ..."

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa :) Darmowy remake gry, która jest do tej pory na Steam kosztuje 10 euro.
W dodatku remake pozbawiony głównych wad oryginału.
Zdecydowanie popieram ten pomysł i czekam aż pojawi się na Steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2013 o 00:29, Vojtas napisał:

Za teksty typu "łapka w górę" zawsze daję łapkę w dół. YT bis kurna.


Szkoda tylko, że twoja "łapka w dół" dla zasady, dotyczy tego czy projekt uzyska akceptację czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2013 o 09:38, exMayoneS napisał:

Szkoda tylko, że twoja "łapka w dół" dla zasady, dotyczy tego czy projekt uzyska akceptację
czy też nie.


Mówiłem o newsie. Na Greenlighcie minusuję dla zasady wyłącznie gry z mangową grafiką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować