Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi strategia turowa Warhammer 40,000: Armageddon

32 postów w tym temacie

Czytałem newsa z wypiekami na twarzy! Miałem nadzieję że powstanie turówka WH 40 k umiejscowiona właśnie w czasie drugiej wojny o Armageddon :) Będzie ostro, tytany, gwardia, space marines i tony zielonych wrogów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taaaaaaaaaakkkkkkkkkkkkkkkkkkkk !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To, poza informacją o cyberpunku od CDP, chyba najlepszy news o nadchodzących produkcjach gramowych z ostatnich lat dla mnie. Można już składać zamówienia ? :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tym wiadomo bylo od miesiaca co najmniej :P pisalem wam nawet w jakims innym artykule czemu o tym newsa nie ma , ze slitherin turowke bedzie robic ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam czekałem z niecierpliwością na Dark Milenium i THQ się rozpadło :/ Liczę że w tym przypadku będzie inaczej bo kocham gry z tego unwiersum (zwłaszcza DOW 1 z wszystkimi dodatkami i modami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> o tym wiadomo bylo od miesiaca co najmniej :P pisalem wam nawet w jakims innym artykule
> czemu o tym newsa nie ma , ze slitherin turowke bedzie robic ;p

Oficjalna informacja prasowa, ze wszystkimi zawartymi tu szczegółami, ukazała się wczoraj wieczorem. Dość niefortunny termin, zważywszy na to, że oczy całej branży były wtedy zwrócone ku nowemu Xboksowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Akcja umiejscowiona została podczas drugiej wojny o Armageddon, w której uczestniczą siły imperialne i Space Marines. Gracze będą mogli poprowadzić do boju obie strony konfliktu."

To siły imperialne walczą ze Space Marines? A jeszcze nie dawno ci ostatni byli obrońcami ludzkości - się pozmieniało =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 09:20, kauach napisał:

To siły imperialne walczą ze Space Marines? A jeszcze nie dawno ci ostatni byli obrońcami
ludzkości - się pozmieniało =)

Autor coś nie dopowiedział XD Z tego co pamiętam to Druga Wojna o Armageddon była przeciwko ogromnej WAAAGGHHH orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi po tym, skoro tylko na IOsy? ;]

edzia- a, doczytałem o piecach. No zobaczymy co wyjdzie, z tego co zrozumiałem to walczy się albo gwardią, albo marines przeciwko komuś tam, nie będzie bratobójczej walki, to bez sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > To siły imperialne walczą ze Space Marines? A jeszcze nie dawno ci ostatni byli
> obrońcami
> > ludzkości - się pozmieniało =)
> Autor coś nie dopowiedział XD Z tego co pamiętam to Druga Wojna o Armageddon była przeciwko
> ogromnej WAAAGGHHH orków.

Oczywiście, gdzieś coś wcięło i wyszło nie tak jak powinno. Dzięki za zwrócenie uwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak by źródło kierowało do źródła a nie ekranu logowania...

Cieszy że na liście jest ios, ostatnio mam dość siedzenia przy kompie a dobrych strategii na tablety brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Akcja umiejscowiona została podczas drugiej wojny o Armageddon, w której uczestniczą
> siły imperialne i Space Marines. Gracze będą mogli poprowadzić do boju obie strony konfliktu."
>
> To siły imperialne walczą ze Space Marines? A jeszcze nie dawno ci ostatni byli obrońcami
> ludzkości - się pozmieniało =)

A to malo razy gwardia lala sie np z inkwizycja i kosmicznymi marines? Wiesz... jak jedni i drudzy maja rozkazy, ktore ze soba konfliktuja to nie ustepuja sobie. Np DOW2 jest w pelni uznany w lore w40k, podobnie dow1 a w dow1 byla wolna amerykanka :>

Ja generalnie jestem fanem mrocznych eldarow z w40k.

Czekam na druga ksiazke z trylogii mrocznych eldarow z black library to mi odpisali ze z UK moze isc do 28 dni normalna przesylka.... :(

Polecam Path of the Renegade, i zapewne Path of the Incubus (jak tylko dojdzie) tez bedzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze miec nawet grafike rysunkowa, tzn nie 3d tylko 2d itd, byle bylo w hd i duzo detali. 20 statow opisujacych jednostke to i duzo i malo bo zalezy ile z nich na raz bedzie wykorzystywanych. Bo nie kazda bedzie korzystala z kazdej chyba.

Mam nadzieje, ze i orkami itd bedzie mozna grac.

MAjac na uwadze dorobek slitherine to raczej graficznie bedzie 10 lat wstecz, plaskie 2d i w wiekszosci pewnie skala planetarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie tylko czy to ma być coś jak Total War(ekonomia plus potyczki) czy raczej Chaos Gate (seria połączonych fabularnie potyczek turowych)?

@Muradin_07
Tau nie bedzie na 40 000% bo Druga wojna o Armaggedon jest konfliktem opisanym szczegółowo w kanonie WH40. Niestety żadnych Tau tam nie bylo :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak będą Tau to ja biorę i na koszta nie patrzę w wersji kolekcjonerskiej :D

Tau nie bylo podczas bitwy o Armageddon wiec prawie na pewno ich nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 11:39, miradokusv napisał:

Wszystko fajnie tylko czy to ma być coś jak Total War(ekonomia plus potyczki) czy raczej
Chaos Gate (seria połączonych fabularnie potyczek turowych)?


Ano właśnie. Nie do końca jasne jest, czy rozgrywka przypominać będzie bardziej Chaos Gate, czy np. Final Liberation (na rozwinięcie idei Total War zupełnie nie ma co liczyć) - obie gry były świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2013 o 11:49, Principes napisał:

Ano właśnie. Nie do końca jasne jest, czy rozgrywka przypominać będzie bardziej Chaos
Gate, czy np. Final Liberation (na rozwinięcie idei Total War zupełnie nie ma co liczyć)
- obie gry były świetne.

Final Liberation II - me want. Zwłaszcza, że armageddon tozdaje się również była jakaś nakładka na system służąca do dużych starć (coś jak dawny epic tylko bez osobnych figurek), więc może dali małego hinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować