Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wystartowała polska strona gry Neverwinter

24 postów w tym temacie

zależy komu ;) wbiłem 60 lvl w 3 dni po starcie i wciąż jest co robić :) Jak na bete gra dużo oferuje i ma o niebo lepszy end game od SW-Tora :D a to tylko jak wspomniałem beta ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i "founders pack" w cenie z kosmosu. Bo content śmieszy w porównaniu do ceny [swoją droga pozdro dla tych co go kupili swego czasu za 699 USD :) ]

Nie mam nic przeciwko kolekcjonerkom czy edycjom de-luxe ale to co nam tu zaserwowano to jawna kpina w stylu "weźmiemy was od tyłu bez mydła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny z kosmosu.Może dla zachodniaków 200 euro to nie kasa.Moim zdaniem ceny powinny być dostosowane do lokalnego rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

buahaha, to kolekcjonerka Diablo III na allegro chodzi taniej niż ten pack bohatera północy xD geez, 800zł za grę, której jeszcze nie ma, to trochę dużo. no ale w sumie, stać nas, przecież większość z nas zarabia (o ile) 1300zł miesięcznie na rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 USD kosztował founder pack w oryginale, a w europie proponują drożej bo 190 euro, nazwałbym to kradzieżą.
Poza tym nic nie warta jest w grze ta "paczka", tylko dla snobizmu i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2013 o 22:39, Masquamacus napisał:

buahaha, to kolekcjonerka Diablo III na allegro chodzi taniej niż ten pack bohatera północy
xD geez, 800zł za grę, której jeszcze nie ma, to trochę dużo. no ale w sumie, stać nas,
przecież większość z nas zarabia (o ile) 1300zł miesięcznie na rękę!


a ludzie kickstareruja np za 1000 dolarow bo maja taki kaprys... dol wit et i w porfele innym nie zagladaj bo to nieladnie ;)

i pamietaj ze ta gra jest f2p ;)

Dnia 27.05.2013 o 22:39, Masquamacus napisał:

Nie mam nic przeciwko kolekcjonerkom czy edycjom de-luxe ale to co nam tu zaserwowano
to jawna kpina w stylu "weźmiemy was od tyłu bez mydła".


raczej kpina "jesli podoba Ci sie nasza gra i masz zbedne 200 zielonych to chetnie je przytulimy w zamian za pare cyfrowych glupot" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Ty naprawdę nie miałeś co robić, jak ja w miesiąc nadal siedzę na 36 lvl... Co do samej gry - mam nadzieję, że do momentu premiery pojawi się jeszcze wiele nowych rzeczy. Bo teraz faktycznie trochę gra jest hm... no wygląda na niedokończoną, mimo że tak naprawdę to jeszcze jest beta. Tick tock - mają czas do września ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten polski Neverwinter bedzie miał nowy polski serwer czy będzie po prostu nakładka w postaci polonizacji? Nie uśmiecha mi się tworzyć postaci po ostatnich ekscesach z exploitami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ludziom nie dogodzisz. Gra jest darmowa i wszyscy chcieliby dostać wszysto za free. A na czym twórcy mają niby zarabiac ?
Ciekawe czy byłoby takie marudzenie gdyby był miesięczny abobnament ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 09:06, Szymon666 napisał:

Ciekawe czy byłoby takie marudzenie gdyby był miesięczny abobnament ;)


Gdyby gra była w takim stanie jak jest teraz to pewnie tak, zresztą cały cyrk z błędami, ankietami na forum mówi sam za siebie. Generalnie dla twórcy darmowe beta testy nie są złe, szczególnie jeśli dodatkowo na tym zarabia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z droższych f2p, ale też jeden z lepszych. Ja dalej wolę gry z abonamentem - wszyscy płaca tyle samo i dostają tyle samo, ale (na nieszczęście dla mnie i ludzi, którzy mają podobne odczucia) ten model ewidentnie nie jest opłacalny dla producenta. Cóż takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 11:47, Jamward napisał:

Ja dalej wolę gry z abonamentem - wszyscy
płaca tyle samo i dostają tyle samo, ale (na nieszczęście dla mnie i ludzi, którzy mają
podobne odczucia) ten model ewidentnie nie jest opłacalny dla producenta. Cóż takie życie.


Zgadzam się w pełni, dodatkowo najgorsze że w grach f2p dodatkowo panuje atmosfera "masz za darmo, więc nie masz prawa wymagać", co jest właściwie gwarancją niskiej jakości.
Naprawdę w tym kraju taka bieda, że ludziom szkoda 30-80 zł/miesiąc na coś, czemu poświęcają wiele godzin? Czy może raczej ludzie tacy skąpi?
Rozumiem f2p MOBA i tym podobne gry, w które się gra od czasu do czasu, ale f2p MMORPG w ogóle do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 09:27, Shinigami napisał:

> Ciekawe czy byłoby takie marudzenie gdyby był miesięczny abobnament ;)

Gdyby gra była w takim stanie jak jest teraz to pewnie tak, zresztą cały cyrk z błędami,
ankietami na forum mówi sam za siebie. Generalnie dla twórcy darmowe beta testy nie są
złe, szczególnie jeśli dodatkowo na tym zarabia ;)


W sumie nie wydałem na grę ani grosza, dobijam do 50 lvlu i poza tym, że kilka razy wywaliło mnie z gry i wyszukiwarka w AH słabo działa to jest ok.
Nie wiem o jaki cyrk z błędami chodzi bo do tej pory na nic grubszego, co by mi jakoś psuło przyjemniść z gry nie trafiłem.
Na czymś zarabiac muszą ;) A kto chce wydawać 200$ żeby smigać na pająku a nie na koniu to już jego sprawa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 11:55, Zajanski napisał:

Naprawdę w tym kraju taka bieda

A co ma do tego nasz kraj? Na całym świecie panuje nieodwracalna tendencja do tworzenia gier f2p, poniewaz na mikropłatnościach zarabia się po prostu więcej. Każde większe mmo z abonamentem, ktore wyszlo w ostatnim czasie, było niewypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 13:46, Kopiec napisał:

A co ma do tego nasz kraj?


Po prostu odnoszę się do komentarzy (po części pod tym newsem, ale także pojawiających się w różnych innych miejscach) na tej stronie, o której można w uprawniony sposób założyć, że większość jej użytkowników mieszka w Polsce. Jednym z najczęściej pojawiających się argumentów jest to, że gra jest "f2p".

Dnia 28.05.2013 o 13:46, Kopiec napisał:

Na całym świecie panuje nieodwracalna tendencja do tworzenia gier f2p, poniewaz na mikropłatnościach
zarabia się po prostu więcej.


No, to jest jak kasa Stefczyka. Niektórym się wydaje, że robią świetny interes, a tak naprawdę tylko tracą (chyba że ich bawi granie w wybrakowaną grę - ale że im na to nie szkoda czasu?). Powiedziałbym, że jednak bardziej podatni na takie manipulacje są ludzie mniej zamożni, bo takich często przeraża wydanie 60 zł od razu, ale wydanie 8*10 to już spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2013 o 14:26, Zajanski napisał:

No, to jest jak kasa Stefczyka. Niektórym się wydaje, że robią świetny interes, a tak
naprawdę tylko tracą (chyba że ich bawi granie w wybrakowaną grę - ale że im na to nie
szkoda czasu?). Powiedziałbym, że jednak bardziej podatni na takie manipulacje są ludzie
mniej zamożni, bo takich często przeraża wydanie 60 zł od razu, ale wydanie 8*10 to już
spoko.


To też tak nie do końca jest. Bo tak jak i ja pisałem jakiś czas temu - jeżeli mam wydać abonament za grę, w którą zagram kilka razy w tygodniu to trochę lipa zapłacić 60 zł. Jak już grać to grać na maksa i wykorzystywać to, co daje abonament. Natomiast jak gra się co jakiś czas to po prostu lepiej jest grać w gry f2p z mikropłatnościami. Problem jest w tym, że te gry mogą być w każdym momencie zakończone (akurat może to nie przykład Neverwintera, ale wcześniej podany przykład F1 Online), a pieniądze przepadną zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować