Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

S.T.A.L.K.E.R. - co zmieniono i dlaczego

81 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2006 o 19:40, Czedwik napisał:

Dokładnie. Minimum to Riva TNT2, a zalecane to chyba było GF4. Tiaaa... :P Zwykle przesuwanie
terminów premier gier owocuje przede wszystkim zwiększeniem ich wymagań.


Co ciekawe nierzadko zdarza się, że wymagania ulegają zwiększeniu, a grafika pozostaje bez zmian. :) Po prostu niektórzy wychodzą z założenia, że jakby dzisiaj została wydana gra wymagająca minimum PIII 600MHz i 128MB RAM, to od razu byłaby przez niektórych spisana na straty. Mam tu na myśli rozumowanie w stylu: "Eeee... Tylko PIII 60MHz? To jakiś shit pewnie. Nie ma co nawet sobie głowy tym zawracać...".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 12:44, des1og napisał:

Wiem, że w każdej grze są jakieś skrypty, przecież to niemożliwe żeby stworzyć grę, w której
nie będzie ani jednego skryptu.


A to tutaj do już odsyłam do specjalistów od AI. W tworzeniu wirtuali słowo niemożliwe oznacza z reguły "bardzo trudne" natomiast rzadko ma znaczenie dosłowne ;) Jakbyś zaczął 20 lat temu opowiadać o współczesnych produkcjach to pewnie usłyszałbyś właśnie "niemożliwe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w nowym CDA jest recenzja z prezentacji gry na E3 :D ale jazda - podobno gra jest ukonczona od roku ytle ze w czasie jej pokazywania zawiesila kompa na twarrdo dwa razy ;) i co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:05, morthi napisał:

dla wszystkich wyglodnialych nowy trailer :) ta gra prezentuje sie na prawde pieknie :)
http://www.play.com/Games/PC/PL/3-/161094/S_T_A_L_K_E_R_Shadow_of_Chernobyl/Product.html#

To nie czasem zapowiedz z 2004 roku?? na directa 8.1???? Czekam na tę grę z niecierpliwością KLIMAT MIAŻDŻY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:05, morthi napisał:

dla wszystkich wyglodnialych nowy trailer :) ta gra prezentuje sie na prawde pieknie :)
http://www.play.com/Games/PC/PL/3-/161094/S_T_A_L_K_E_R_Shadow_of_Chernobyl/Product.html#


Grałem w bete dzisiaj i jakoś nie jestem zachwycony. Grafika na poziomie devastatora. Modele broni i ruchy postaci są strasznie lipnie wykonane. Może 3 lata temu ta gra byłaby fajna, ale nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 00:21, Evil Khan napisał:

HAH - Czyli CDP wyda grę :)
Właśnie dostałem maila ...

A co Ty za przecieki tu robisz :D
Tak czy inaczej, ponieważ piszemy o grach bez względu na wydawcę, dla zainteresowanych: jutro zapowiedź Stalkera na gram.pl - autorstwa Szarego. Zapraszamy o 16:30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować