Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Nowy trailer Watch Dogs już w sieci. Aiden Pearce wraca w wielkim stylu

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Na ubiegłorocznych targach E3 długo nie mogliśmy dojść do siebie po premierowym pokazie Watch Dogs. Nowej produkcji Ubisoftu nie mogło zabraknąć również na tegorocznej odsłonie imprezy.

Przeczytaj cały tekst "E3 2013: Nowy trailer Watch Dogs już w sieci. Aiden Pearce wraca w wielkim stylu" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to tutaj zapachniało Uprowadzoną z Liamem Neesonem. A to dobrze, dobrze. Bardzo mi się ten film podobał :)

A samo Watch Dogs to jest must have tego roku i tutaj nie mam do tego żadnych wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow aż mnie ciarki przeszły niczym jakieś uderzenie pioruna :P Faktycznie przypominało to Taken, ale z zakończenia trailera również wynika, że jest to po prostu jedna z robót na boku głównego bohatera, a takich akcji będzie na pewno dużo więcej. Czekam strasznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być niemiły, ale moim zdaniem ta gra ssie. Trailer jest strasznie tandetny, Narrator (zakładam że protagonista) przez pół filmu stara się stworzyć atmosferę swoim tajemniczym głosem, a i tak wszystko się kończy na kiczowatej scenie akcji znanej z każdego trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No trailer daje radę. A klimat jest gęsty jak kisiel.
Zaczynam się łamać czy nie znieść swojego embargo na gry od ubi i nie zakupić tego tytułu...
No zobaczymy po E3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@CAPTAINCOMMANDO
Przecież gołym okiem to widać... Niewielu go ogląda więc i nie kuma o co chodzi... Dziwnym zbiegiem wydarzeń UBI zapowiada bardzo podobną grę do serialu po wypuszczeniu 1 sezonu. Oczywiście się nie przyznają bo wyjdzie że plagiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 16:02, CAPTAINCOMMANDO napisał:

Trudno nie zauważyć podobieństwa do Person Of Interest, jeśli ktoś czai ten serial.


Zamierzam to rozegrać w full mr. Reese mode :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 01:44, Nagaroth napisał:

> Trudno nie zauważyć podobieństwa do Person Of Interest, jeśli ktoś czai ten serial.


Zamierzam to rozegrać w full mr. Reese mode :P


Czyli bez zabijania nikogo, a ino tylko hand to hand? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2013 o 10:40, player2 napisał:

Fajnie mogli by zrobić film na takiej podstawie.


Ta gra to prawie że ekranizacja serialu Person of Interest, polecam, jeden z najlepszych obecnie emitowanych seriali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2013 o 11:30, Nagaroth napisał:

> Czyli bez zabijania nikogo, a ino tylko hand to hand? ^^

I dużo przestrzelonych kolan :p


No jak mógłbym o tym zapomnieć ^^
Szkoda że nie będzie Miśka do pomocy mieć, ale hej! Od czego będzie nowy COD? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować