Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3 2013: Mad Max oficjalnie ogłoszony. Nie tylko na PS4

9 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2013 o 06:20, Damianuss1 napisał:

Nigdy chyba nie oglądałem filmu. Czas nadrobić tą zaległość. Taki Fallout na nową generację,
mniam.


Trzech filmów. Co kolejny zresztą, to gorszy. Ale warto dwie pierwsze części cyklu obejrzeć, pierwszą polecam dodatkowo zdobyć w edycji z oryginalnym, australijskim udźwiękowieniem. Po "amerykanizacji" akcentu i języka sporo traci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nigdy chyba nie oglądałem filmu. Czas nadrobić tą zaległość. Taki Fallout na nową
> generację, e
> > mniam.
>
> Trzech filmów. Co kolejny zresztą, to gorszy. Ale warto dwie pierwsze części cyklu obejrzeć,
> pierwszą polecam dodatkowo zdobyć w edycji z oryginalnym, australijskim udźwiękowieniem.
> Po "amerykanizacji" akcentu i języka sporo traci. :)
Sorry, ale bzdura, wszystkie 3 części są świetne ;D Z każdą kolejną częścią postępuje susza i wyginięcie cywilizacji człowieka, aż do momentu, gdzie w 3 formuje się nowy, postapokaliptyczny świat. W zasadzie to w drugiej części mamy kwintesencję tego co widzimy tutaj na zwiastunie i wszystko to co z mad maxem dziś się kojarzy. Uważam też, że to lekka przesada z tą amerykanizacją. Po prostu jak ktoś nie widział - niech zobaczy całą trylogię, szczególnie jeśli grał w fallouta ;)
Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mad Max II mi się najbardziej podobał. Ten nowy, co ma wyjść do kin, cóż - pójdę, a na grę czekam. Mam nadzieję, ze nie wyjdzie bubel, tylko coś z mocnym postapo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały Fallout jest mocno wzorowany na Mad Maxie i chyba w każdej jego części znajdą się odniesienia do tejże gry. Nawet zbroja skórzana jaką przywdziewa bohater F 1 & 2 jest odwołaniem do kurtki skórzanej Rockatansky''ego,

Z filmów dwójka była najlepsza, szczególnie, kiedy widzi się jak wiele inspiracji czerpie zeń Fallout.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować