Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 20:11, Tom Al napisał:

> Też dostałem e-mail !!! Może jutro już będzie...
Nie chcę odgrywać roli forumowego pesymisty, ale z tego co mi wiadomo, nie powinieneś liczyć
na paczkę wcześniej niż pojutrze. Dlaczego? O ile się nie mylę, to kurier rozwożący paczki
po danym regionie, odbiera je jakoś z rana ze swojego oddziału. Paczki zostały dzisiaj nadane
w Warszawie, więc cały jutrzejszy dzień będą rozwożone po kraju, czyli najprawdopodobniej dotrą
do poszczególnych oddziałów po południu/ pod wieczór, a kurier przywiezie Tobie ją dopiero
pojutrze. Nie wiem czy błędnie wykluczam tu możliwość przetransportowania paczki nocą do poszczególnych
oddziałów :). A co dotyczy numerów nadania i niemożności znalezienia ich na stronce masterlinka,
to radzę czytać komunikat który się tam pojawia:


* Powodem tego może być:
wprowadzenie niepoprawnego numeru
*numer listu przewozowego nie został jeszcze wprowadzony do naszego systemu informatycznego
UNISOFT - bardzo prosimy o ponowne wpisanie numeru przesyłki następnego dnia po nadaniu
w godzinach porannych

* numer dotyczy przesyłki nadanej przed 1 marca 2000 roku



Paczki kurierskie zawsze jeżdża nocą do oddzialow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:12, Azaris napisał:

> A ja przypuszczam, że i tak skoro nie jest napisane gdzie jest przesyłka to zrobią to
w nocy,
> a skoro zrobią w nocy to przesyłka ruszy jutro, czyli przyjedzie w środę. A nawet jeżeli
jest
> parę zamówień już wklepanych do systemu to i tak wszystkie paczki ruszą jutro. A wklepują
już
> dzisiaj bo tyle ich tam jest. Tak więc moim zdaniem wszystkie paczki dotrą pojutrze.


Paczki są wysyłane a numery listów wpisywane osobno do bazy...
Więc Spoko-Wodza paczuszki już poszły :D
Wiem bo robie w Masterlinku :D



Więc według ciebie Wiesiek jutro dojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wooooooooohhhhhoooooooooooo!!!! nie moge sie doczekać!!! Dawajcie go!!!! Do budy nie ide !! Wagary i Wiedźmin!!! Kompa ZAJADE, 24 h na dobe !! nie wytrzymam!!! Pozdro Dla tych Co go zamówili !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:14, Tokix napisał:

Wooooooooohhhhhoooooooooooo!!!! nie moge sie doczekać!!! Dawajcie go!!!! Do budy nie ide !!
Wagary i Wiedźmin!!! Kompa ZAJADE, 24 h na dobe !! nie wytrzymam!!! Pozdro Dla tych Co go
zamówili !!!


Tylko Siku czasem nie zrób :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:11, Tom Al napisał:

> Też dostałem e-mail !!! Może jutro już będzie...
Nie chcę odgrywać roli forumowego pesymisty, ale z tego co mi wiadomo, nie powinieneś liczyć
na paczkę wcześniej niż pojutrze. Dlaczego? O ile się nie mylę, to kurier rozwożący paczki
po danym regionie, odbiera je jakoś z rana ze swojego oddziału. Paczki zostały dzisiaj nadane
w Warszawie, więc cały jutrzejszy dzień będą rozwożone po kraju, czyli najprawdopodobniej dotrą
do poszczególnych oddziałów po południu/ pod wieczór, a kurier przywiezie Tobie ją dopiero
pojutrze. Nie wiem czy błędnie wykluczam tu możliwość przetransportowania paczki nocą do poszczególnych
oddziałów :). A co dotyczy numerów nadania i niemożności znalezienia ich na stronce masterlinka,
to radzę czytać komunikat który się tam pojawia:


Nie to tak nie dziala dnia dzisiejszego kurier odbiera paczki od nadawcy czyli CDP zawozi na baze na bazie sa sortowane na odpowiednie oddzialy i tego samego dnia jada w do odpowiednich oddzialow (transport noca) rano paczki przyjerzdzaja sa rozladowane i przekazywane kurierowi (czuli dnia nastepnego) i kurier rozwozi.
Caly proces nie powinien trwac dluzej niz 2 dni wlacznie z nadaniem i odbiorem w serwisie krajowym. :]
Okej to tyle jezeli o to chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:14, Tokix napisał:

Wooooooooohhhhhoooooooooooo!!!! nie moge sie doczekać!!! Dawajcie go!!!! Do budy nie ide !!
Wagary i Wiedźmin!!! Kompa ZAJADE, 24 h na dobe !! nie wytrzymam!!! Pozdro Dla tych Co go
zamówili !!!

Padlem, rotfl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:13, Enzo_0 napisał:

Paczki kurierskie zawsze jeżdża nocą do oddzialow.

To przepraszam za błędne informacje, chociaż z mojego doświadczenia wynika (przy wysyłce nwn2 i co 5-minutowym sprawdzaniu trackingu), że paczka szła w dzień do mojego oddziału. A z resztą, co ja tam wiem :D
DODANO:
Sorry, mój błąd, paczka szła mi nocą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie zawsze wysyłają z masterlinku zakręconego Kazka...Chodź był już u mnie pare razy to zawsze dzwoni bo nie moze znaleźć mnie chodź mieszkam zara koło głównej drogi...no lae ważne że zawsze na czas przyjeżdża xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:14, Tokix napisał:

Wooooooooohhhhhoooooooooooo!!!! nie moge sie doczekać!!! Dawajcie go!!!! Do budy nie ide !!
Wagary i Wiedźmin!!! Kompa ZAJADE, 24 h na dobe !! nie wytrzymam!!! Pozdro Dla tych Co go
zamówili !!!


Że tak powiem euforia w czystej formie :D Nic dodać nic ująć Redzi zrobili grę która jest warta tych 100 zł. Stu złotych lub może czegoś więcej (nieprzespane noce)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:13, Łeber napisał:

To byś musiał mieszkać albo w kartonie koło sortowni, albo blisko Wawy. Innej możliwości nie
ma :P


No to sobie zobacz na obrazek. Gra zamiawiana w tamtym roku. Tez w poniedzialek wyslana ,we wtorek doszła zwróc uwage na poszczególne daty i godziny. To będziesz wiedział ze nie trzeba mieszkać przy sortowni :P O 8 wyszła z sortowni a o 15 była u mnie...

20071022201945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:15, lukas2491 napisał:

> Wooooooooohhhhhoooooooooooo!!!! nie moge sie doczekać!!! Dawajcie go!!!! Do budy nie ide
!!
> Wagary i Wiedźmin!!! Kompa ZAJADE, 24 h na dobe !! nie wytrzymam!!! Pozdro Dla tych Co
go
> zamówili !!!

Tylko Siku czasem nie zrób :-)

Ja nie sikam z podniecenia, :P nie wiem jak u ciebie ale sądząc po tym co mówisz Raczej ojcostwo ci nie grozi:D:D szkoda bo za becikowe można kompa ulepszyć:D:D Żeby nie było offtopu to bedzie o wiedźminie: Bardzo fajna gra i w ogóle i w szczegule jesteś Geraldzie dzisiaj królem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ja specjalnie zmieniam jutro kompa żeby sobie pograć :D
1.Wymiana kompa 800-1500zł
2.Zamówienie Wiedzmina 95,80
3 Radość po otrzymaniu przesyłki i poczuciu sie jak dziecko BEZCENNE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:01, Kodi127 napisał:

> Czy u kogoś przesyłka pojawiła się już w serwisie masterlinku? Jak na razie - u mnie nie.



przyjrzyj się temu co podkreśliłem na obrazku.... i cała reszta też.... I nie pytajcie już
czy komuś się wyświetliło tylko sprawdźcie jutro!!!

Mam to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge, ludzie, opanujcie sie. Co wy? Oczekujecie że jak pospamujecie forum to kurier wam za 30 min zastuka do drzwi?? wystarczy kliknąć co 5 min odśwież i sie pojawia kolejna strona spamu. Na pewno jak komuś wyskoczy tracking w masterlinku to da o tym znać.
Wszystkie paczki jakie zostały dzisiaj wysłane dojdą jutro, niezależnie czy mieszkasz w Warszawie czy w Poddupiu. Może sie jednak zdarzyć sytuacja że kurier do np. 20:00 nie zdąży rozwieść wszystkich paczek więc dostarczy je następnego dnia rano. Żadne lamenty, piski, lolowanie, rotflowanie!11!!11!!11oneone!one1! wam nie pomoże.
Teraz jak człowiek chce sie dowiedzieć czegoś na temat przesyłki (czy komuś już tracking działa albo recenzje kogoś kto poszedł osobiście odebrać wiedźmina) to musi sie prekopywać przez 100 stron spamu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować