Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Ja nie korzystałem z eliksirów przy roślinkach(poza kokacydium), natomiast srebrny silny był dobry. Tyle że trzeba zwracać uwagę czy Geralt stoi dość blisko. Bo mi np. przy klikaniu z paru kroków na archespora ten nie podchodził i nie atakował.
Później zacząłem stosować ulepszoną ignię, też na drugim poziomie z początku. Archespor wychodził, ja go podpalałem z daleka i podbiegałem i dokańczałem kilkukrotnym combosem silnego na 2 czy tam 3 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 19:36, BioZ napisał:

Ja nie korzystałem z eliksirów przy roślinkach(poza kokacydium), natomiast srebrny silny był
dobry. Tyle że trzeba zwracać uwagę czy Geralt stoi dość blisko. Bo mi np. przy klikaniu z
paru kroków na archespora ten nie podchodził i nie atakował.
Później zacząłem stosować ulepszoną ignię, też na drugim poziomie z początku. Archespor wychodził,
ja go podpalałem z daleka i podbiegałem i dokańczałem kilkukrotnym combosem silnego na 2 czy
tam 3 poziomie.

Jemu chodziło o tego kokacydium, bo reszta to bajka. Wiesz mnie tylko wkurzają te utopce i topielce kręcące się przy takiej roślince jak wyrośnie, momentalnie ich się zbiera jak by ktoś ogłosił wyprzedaż zestawów DVD za pół darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:41, dżaskul napisał:

mam oryginał Wiedźmina i przy włączaniu wyskakuje mi błąd Włóż oryginalny dysk DVD "The Witcher"
do napędu DVD -rom

W pierwszej kolejności sprawdź czy nie masz zainstalowanego jakiegoś programu tworzącego wirtualne napędy typu Alkohol i deamon tools na twoim komputerze. Jak tak to odinstaluj je i wpisy z rejestru związane z nimi. Powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
No i mam kolejne pytanie. Kumpel powiedział mi że po przyjęciu na początku III Aktu zdobędę II kartę Triss. Jednak nie wiem jak ją zdobyć. Dialogi na przyjęciu wyczerpałem, Triss powtarza tylko "W domu, Geralt, w domu" a w domu żadnych nowych opcji nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:54, kolektor napisał:

SPOILER
No i mam kolejne pytanie. Kumpel powiedział mi że po przyjęciu na początku III Aktu zdobędę
II kartę Triss. Jednak nie wiem jak ją zdobyć. Dialogi na przyjęciu wyczerpałem, Triss powtarza
tylko "W domu, Geralt, w domu" a w domu żadnych nowych opcji nie ma ...


Spoiler
Zdobycie drugiej karty Triss nie musi nastąpić. W zależności od twoich decyzji możesz zdobyć tą kartę, albo drugą kartę Shani, ale to nastąpi póżniej. Musisz wykonać pewne zadanie. Nie wiem, czy chcesz teraz wiedzieć jakie :)
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:54, kolektor napisał:

SPOILER
No i mam kolejne pytanie. Kumpel powiedział mi że po przyjęciu na początku III Aktu zdobędę
II kartę Triss. Jednak nie wiem jak ją zdobyć. Dialogi na przyjęciu wyczerpałem, Triss powtarza
tylko "W domu, Geralt, w domu" a w domu żadnych nowych opcji nie ma ...

Spoiler
Nie Triss tylko królewny Addy jeśli chodzi o przyjęcie. Natomiast druga karta Triss, albo Shani jest dostępna w misji "Źródło", też w trzecim akcie.
Spoiler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:54, kolektor napisał:

SPOILER
No i mam kolejne pytanie. Kumpel powiedział mi że po przyjęciu na początku III Aktu zdobędę
II kartę Triss. Jednak nie wiem jak ją zdobyć. Dialogi na przyjęciu wyczerpałem, Triss powtarza
tylko "W domu, Geralt, w domu" a w domu żadnych nowych opcji nie ma ...


Później jak będziesz mógł jej dać pierścionek, wówczas możesz zdobyć drugą kartę, ale po drodze musisz kilka różnych wyborów dokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:12, gorn63 napisał:

Życzę miłej gry;)Pamiętaj,aby ukończyć wiedźmina na 3 sposoby!


Dzięki ;) Grając w demo zauważyłem, że różni się one od wersji full... Pierwsza misja w Kaer Korhen w demie kończy sie zbyt szybko, za to w pełnej wersji, ciągnie się i ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:11, Dekerinho6 napisał:

mam pytanie jakie jest zakończenie w wiedźminie bo mi podczas grania wyskakuje błąd a kupiłem
oryginalną płyte


***SPOILER***
Wiedźmina można ukończyć na trzy sposoby więc napisz po której stronie konfliktu się opowiedziałeś.
***KONIEC SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:11, Dekerinho6 napisał:

mam pytanie jakie jest zakończenie w wiedźminie bo mi podczas grania wyskakuje błąd a kupiłem
oryginalną płyte


Jeżeli chodzi ci o outro to poszukaj na moim GS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa Kokacydium^_^...
No to Jaskółka, Puszczyk, ew. Zamieć(chyba tylko te trzy wtedy jeszcze używałem w ogóle), najpierw z dystansu igni potem pod same kłącza podbiec i comba silnego, gdy wystarcza energii to igni, potem comba silnego itp. itd... Fuksem z 1/3 życia i zatruciem z tego wyszedłem, a utopcami się nie martwiłem, to już wtedy mięso dla mnie było.
W sumie po pani Kikimorze to był dla mnie najtrudniejszy przeciwnik:D. O Kikimorze myślę w sensie zabicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej krótkiej opini, którą napisałem po zakończeniu Wiedźmina zapomniałem napisać, że zabrakło konia - Płotki.
Do twórców - fajnie rozwiązana w/g mnie jest jazda konna w grze GUN ;). Kiedy ten patch 1.2???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 22:35, Jabłoński napisał:

W mojej krótkiej opini, którą napisałem po zakończeniu Wiedźmina zapomniałem napisać, że zabrakło
konia - Płotki.
Do twórców - fajnie rozwiązana w/g mnie jest jazda konna w grze GUN ;). Kiedy ten patch 1.2???


Ma być przed gwiazdką, kiedy dokładnie, na razie nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 17:48, MarcusBrutus napisał:

> /.../> Pytanie mam: na którym poziomie wyszedłeś z I Aktu?

Nie pamiętam. Prawdopodobie 11, ale nie jestem pewny, może był to 12, bo dużo za tymi barghestami biegałem. Teraz dobiłem do 30 i przeszedłem do III aktu. Fajnie miałem w bijatyce pod wieżą, bo próbowałem przechytrzyć grę. Przed wyjściem z wieży zażyłem eliksir odtruwający i ustawiłem sobie znak Igni i chyba bym już wykończył Azara i Magistra bo ładnie im przywalałem i znakiem i mieczem, ale jednak reszta potoczyła się zgodnie z planem gry - Azar użył trucizny i mnie struł, mimo eliksiru, który przezornie zażyłem. No cóż, może jedna królowa kikimor nie będzie taka uparta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Azare i Magistrem nie rady inaczej niż zaplanowali sobie twórcy, bo jak to by miało się do całej fabuły. W drugim akcie byś załatwił 70% głównego zadania. Jak byś się dowiedział o wielkim mistrzu. Chociaż mogli coś wymyślić. mm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 23:04, szczena napisał:

/.../ Chociaż mogli coś wymyślić. mm..

No, może właśnie w tym miejscu by się coś przydało, moze Aznar jakieś posiłki by wezwał, no bo wiedźmin na 30 poziomie, żeby trwałych szkód na zdrowiu nikomu nie zrobił, to coś nie bardzo... Bo pierwszy raz, to grę skończyłem raptem 8 poziomów wyżej, na 38...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować