Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

>/.../> Hmm...napisz co to za patent

Dnia 16.12.2007 o 07:47, Jabłoński napisał:


Jeden patent podam Ci darmo: jak zabijasz graveiry, to czasem pojawia się "biały ocet". Uzbierasz 50 takich octów i Kalkstein da Ci za to 1000 orenów. Ja mu sprzedałem bodaj 300 takich, za 6000 orenów, no, może trochę więcej, musiałbym sprawdzić w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:47, AR999 napisał:

Masz cel by zabić królową kikimor znakiem i mieczem. Jest to możliwe? Komuś się to już udało?


Podobno jest to możliwe i komuś się tam udało, ale nie wiem komu i nie wiem jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:47, AR999 napisał:

Masz cel by zabić królową kikimor znakiem i mieczem. Jest to możliwe? Komuś się to już udało?

Podobno komuś się udało. Na pewno można pokonać robotnice i wojowniczki kikimor, bo to mnie się udało. Raz zawaliłem strop, ale pozostałem w sali głównej (schroniłem się w małym zaułku), królowa zginęła, mnie nic się nie stało, ale spod ziemi kikimory wyłaziły i wyłaziły. Pokonałem wszystkie, chociaż z wielkim trudem. Tyle, że wyjść z tej sali nie mogłem i musiałem wczytać sejw i pokonać królową "tradycyjnie", chowając się w innym miejscu. Teraz chcę to nadrobić i przejść bez zawalania stropu, chyba, że okaże się to konieczne do wyjść, ale po "ręcznym" zabiciu królowej. Dlatego tak poziomy nabijam, do rozprawy chcę stanąć na 40 poziomie. Zachowam sejwy i, jeślo 40 poziom nie wystarczy, spróbuję nabić wyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:02, Fumiko napisał:

Tak z ciekawości - jest limit poziomów w Wiedźku?

Nie wiem. Na pewno jest 52, podobno wyższych nie warto zdobywać, bo nie dostaje się już talentów. Ale czy jest jakiś limit - nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:05, KrzysztofMarek napisał:

Nie wiem. Na pewno jest 52, podobno wyższych nie warto zdobywać, bo nie dostaje się już talentów.


Dostawać to zapewne się dostaje, kwestia czy jest je gdzie przydzielić... pod koniec gry miałam koło 10 zbędnych brązowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:09, Thalanthas napisał:

Czy da się wrócić ze Starej Wyzimy do zamku Foltesta??


O ile mi wiadomo nie. Jak wychodzisz - to na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:09, Thalanthas napisał:

Czy da się wrócić ze Starej Wyzimy do zamku Foltesta jak się już z nego wyszło??

to jeszcze nic. Ze starej wyzimy nie można pójść nawet na groblę do jaskra rzeczy zostawiać i zabierać :P

EDIT: ale generalnie jest tak jak napisała Fumiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 11:25, lord0 napisał:

gdzie znajde w III akcie tego przerosnietego wilka czy cos (trofeum) ?

SPOILER
na cmentarzysku golemów na bagnach
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:51, kolektor napisał:

Mam pytanko. Czy w późniejszych etapach gry będzie można wrócić na Podgrodzie ? Pytam tak z
ciekawości :)


Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:56, no-to-gramy napisał:

Może i ja kupie sobie Wiedźmina...Jeszcze nie jestem pewny...


Kupuj bo to świetna gra jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:01, no-to-gramy napisał:

Naprawdę ?? Heh.. coś mi się zdaje że kupie i se dzisiaj jeszcze wgram :))

Jeżeli nie jesteś pewny co do zakupu to co za problem zassać demko i się upewnić na sto procent. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 10:44, KrzysztofMarek napisał:

Jest jeszcze jaskinia pod miastem, gdzie echinopsy się respawnują, ale nie wiem czy tak bez
końca. Byłem tam ze trzy razy wszystkiego i trzy razy byłu od nowa. Ja załatwiałem utopce i
barhesty tej samej nocy, oblatywałem ze trzy-cztery razy całą lokację ;-D Ilość utopców chyba
zależy od godziny ale dużo to ich nie ma...


Dopracowałem Plan (tak jest - przez duże "P"):

Latając po okręgu, udało mi się zabić 2 ghule (w krypcie po 5:00), 18 utopcówi i 37 Berghestów. Odegrałem się i latałem wzdłuż brzegu na odcinku Dom Harena - dwa domy przed Bramą Kupiecką (chyba tak się nazywa - tą gdzie Mikul stoi na początku). Efekt - 2 ghule, 44 Utopce i 19 Berghestów.

Pozostając naprzeciw kryjówki Salamandry zatłukłem 81 Berghestów (BTW, rekord to 92) i 4 Ghule (w domu i w krypcie po 5:00).

Ghule mam po 90, Utopce po 40, a Berghesty po 30. Czyli wyszło mi odpowiednio - 2010, 2510 i 2790. Czyli dopiero na przyszłym poziomie opłaca mi się przejść na Utopce. A echinopsy w jaskimi wejdą do menu poziom póżniej razem z Topielcem (nie chcę sobie punktacji za Topielce zacząć już obniżać) - bo mnie też tylko kilka razy się respawnoały. Potem zamknę zadania i zlecenia i powinienem opóścić Akt I w okolicy 14 - 15 poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:08, MarcusBrutus napisał:

/.../ > Ghule mam po 90, Utopce po 40, a Berghesty po 30. /.../

Ot, jeszcze szczęśliwy Wiedźmin. Ja ghule, utopce mam po 1 punkcie a graveiry po 150. Do kolejnego awansu potrzebuję 31 000 punktów, w przeliczeniu na graveiry to jest niemal 207 graweirów. Musiałbym 52 razy wchodzić do krypty i wychodzić. Dlatego już przeniosłem się do III aktu, powinienem znaleźć "lepiej płatne" potwory. A jak nie, no to cóż, graveiry nadal w krypcie są, nawet jak za 10 poziomów dostanę za każdego tylko 100 punktów, to i tak da się awansować. W każdym przypadku poniżej 40 poziomu z III aktu nie wyjdę. A tak ogólnie, to zły jestem, miałem już kartę z urzędniczka w banku i widoki na szlachciankę i mieszczkę (kartę mieszczki z Wyzimy Klasztornej mam!) a tu nagle wywaliło mnie do windy. No i całe podchody na nic... ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do patcha - dostałem newslettera wiedźmińskiego, w którym napisano [dziwne, że po angielsku] co następuje:
n the next few days we will announce the release date for the long-awaited update of The Witcher, which will include fixes for several issues. We have been working hard on this patch since the game�s release and the day-one 1.1 patch. The most important changes include the reduction of loading and saving times, many improvements in saving/loading mechanics, as well as further improvement of game stability and removal of various bugs. Patch will be available for download from The Witcher registration page!

tłumacząc : niedługo ogłosimy datę wypuszczenia patcha 1.2 bla bla bla będzie poprawiał czasy ładowania/zapisywania, będzie miał wiele usprawnień jeśli chodzi o ładowanie/zapisywanie, będzie poprawiał stabilność gry i usuwał różnorodne bugi. będzie do ściągnięcia ze strony wiedźmina

fajnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować