Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 16:05, batek15 napisał:

Witajcie... Mój komputer to AMD sempron 2000+ 2,0GHz, Geforce7300GT 256MB, 1,5G ram-u....
czy uciągnie mi na minimalnych wiedzmina??xD


sciagnij demo i sam zobacz, ale raczej watpie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:05, batek15 napisał:

Witajcie... Mój komputer to AMD sempron 2000+ 2,0GHz, Geforce7300GT 256MB, 1,5G ram-u....
czy uciągnie mi na minimalnych wiedzmina??xD


Bez problemu ci uciągnie i to nawet na wyższych niż minimalnych.
Ja grałem w demo na sempron 3000+ 1600GHz, geforce 6200A 128 MB 64bit i 1 GB ram (oczywiście na minimalnych ustawieniach, ale specjalnie ścinek nie miałem, tylko długie ładowanie lokacji i samej gry trochę wkurzało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:37, Pitkit napisał:

> Witajcie... Mój komputer to AMD sempron 2000+ 2,0GHz, Geforce7300GT 256MB, 1,5G
ram-u....
> czy uciągnie mi na minimalnych wiedzmina??xD

Bez problemu ci uciągnie i to nawet na wyższych niż minimalnych.
Ja grałem w demo na sempron 3000+ 1600GHz, geforce 6200A 128 MB 64bit i 1 GB ram (oczywiście
na minimalnych ustawieniach, ale specjalnie ścinek nie miałem, tylko długie ładowanie
lokacji i samej gry trochę wkurzało)


Ok dzięki xD ... niewiecie czy na gram.pl jest możliwośćściągnięcia dema xD??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 16:43, Irc100 napisał:

Czy u was w sklepach jest już update? We Wrocławiu nie mogę znaleźć...


W Gdańsku też jeszcze nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 11:13, Nufiko napisał:

Ja nie rejestrowałem gry przez internet i się zainstalował więc podejrzewam, że nie.

A podczas instalacji miałeś podłączony internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 18:13, Nekromantik napisał:


> Ja nie rejestrowałem gry przez internet i się zainstalował więc podejrzewam, że
nie.
A podczas instalacji miałeś podłączony internet?


Miałem ale to nic nie zmienia bo firewall nawet nie zapytał czy puszczać instalator więc nic przez neta nie szło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj podjąłem się karkołomnego wyczynu (zresztą od początku grania w Wieśka tak się bawię). Otóż na sowim "kampjucieże" zachciało mi się pograć w 4 akcie na wysokich detalach bez aa i anizo nic w tym dziwnego gdyby nie to, że mam konfig kompa nie za dobry a oto dane:
Amd sempron 2500+ 1750 MHz 1 gb ramu i geforce 7300 gt 256 mb
Grałem tak ze 2-3 godzinki a fpsów dużo nie było od 6-12 w porywach do 14 na zewnątrz i do 24 w budynkach. Niestety pod koniec aktu musiałem zniwelować wszystko zostawiając na maksa tylko tekstury (lubię jak szczegółowe postaci mam) i jakoś żyje, choć jednak na szybszej maszynie bym pewnie szybciej skończył wiedźmaka. :/
No i pozdrawiam wszystkich co graja w Wiedźmina na kompach ze słabymi procesorami nie jesteście sami :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer to AMD sempron 3000+ 2,0GHz, Geforce7300GT 256MB, 1,5G... porąbało mi sie z procesorem xD mam 3000+... z tego co widze to mi jednak powinno pujść spokojnie ??:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:19, szerszeń45 napisał:

W Auchan Komorniki jest już od paru dni, zatem pewnie w waszym Empiku coś nawalają dostawy.
;)


W Auchan? To ja chyba do lidla pójdę zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy, bo gdy próbuję uruchomić Wiedźmina pojawia mi się komunikat "Włóż oryginalny dysk DVD aplikacji "The Witcher" do napędu DVD-ROM! ***", mimo, że oryginalna płyta jest już w napędzie. Ktoś miał podobny problem lub wie, jak go rozwiązać? (zainstalowany patch 1.3, płyta nieporysowana, reinstalacja gry nie pomogła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nabijaj się, pracuję tam to wiem, wpadam po pracy zobaczyć czasem co mają na półkach. ;> Wiedźmin Update prędzej w Auchan niż w Empikach, a to heca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:42, edeń napisał:

Ostatnio dzieją się dziwne rzeczy, bo gdy próbuję uruchomić Wiedźmina pojawia mi się
komunikat "Włóż oryginalny dysk DVD aplikacji "The Witcher" do napędu DVD-ROM! ***",
mimo, że oryginalna płyta jest już w napędzie. Ktoś miał podobny problem lub wie, jak
go rozwiązać? (zainstalowany patch 1.3, płyta nieporysowana, reinstalacja gry nie pomogła)

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=895&p=1838

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 19:51, Hacket napisał:

Wczoraj podjąłem się karkołomnego wyczynu (zresztą od początku grania w Wieśka tak się
bawię). Otóż na sowim "kampjucieże" zachciało mi się pograć w 4 akcie na wysokich detalach
bez aa i anizo nic w tym dziwnego gdyby nie to, że mam konfig kompa nie za dobry a oto
dane:
Amd sempron 2500+ 1750 MHz 1 gb ramu i geforce 7300 gt 256 mb
Grałem tak ze 2-3 godzinki a fpsów dużo nie było od 6-12 w porywach do 14 na zewnątrz
i do 24 w budynkach. Niestety pod koniec aktu musiałem zniwelować wszystko zostawiając
na maksa tylko tekstury (lubię jak szczegółowe postaci mam) i jakoś żyje, choć jednak
na szybszej maszynie bym pewnie szybciej skończył wiedźmaka. :/
No i pozdrawiam wszystkich co graja w Wiedźmina na kompach ze słabymi procesorami nie
jesteście sami :D.

a przy jakiej rozdzielczosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować