Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 27.09.2008 o 20:32, moonman napisał:

czy ten bestiariusz (załączony obrazek) można nabyć osobno? czy był on tylko elementem
edycji kolekcjinerskiej?


Ja wygrałem taki z Edycją Specjalną Wieśka na allegro (takie sprzedawane zestawy były także jako nowe). Więc warto poszukaj na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 21:09, rafekx 12 napisał:

Witam mam pytanie:zainstalowałem update do Wiedźmina wszystko dział poza nowymi przygodami
których nie ma...naciskam na nowe przygody i tam nic nie ma!Prosze o pomoc...


Przygody i reszta języków jest na PŁYCIE DVD Z MATERIAŁAMI DODATKOWYMI. Wystarczy trochę przejrzeć pudełka i tam masz wszystko napisane. Ja też na początku szukałem, ale ja najpierw sprawdzam wszystko x razy a potem się pytam^^.

P.S. Mi na E8500 @ 4GHz, 4GB DDRII RAM Mushkin @ 1011Mhz się pliki modyfikowały 8-9 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee mam pytanko. Na stronie oficjalnej pojawiły się 2 nowe przygody, ale jak się je sciągnie to maja rozszerzenie *.adw i co mam z tym nibyi zrobić ?? gdzie je umieścić , żeby można było grać. Poprzednie 2 przygody po prostu miały rozszerzenie *.exe i się je instaowało , a teraz co zrobić?? .. I tak jest k%&@a zawsze z tym Wiedźminem.. zawsze muszą coś udziwnić!! Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 21:55, Nekromantik napisał:

Jedno pytanie: czy update sprzedawany po 19zł wymaga połączenia z internetem?

Tak. Ściągnięty z netu też wymaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:07, Nekromantik napisał:


> Tak. Ściągnięty z netu też wymaga.

Normalnie brak słów...

Ano nie ma tu logiki. Przeciwko piratom taki bajer? I tak wszystko jest dostępne w sieci za free. Jeśli ktoś ma oryginał gry to już się pewnie rejestrował na oficjalnej stronie. A jeśli ktoś ma pirata to i tak na update i to sprawdzanie legalności już jest crack.

Oprócz utrudniania życia "legalom" nie widzę tu celu. No, ale tak jest :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam sie, ale mi zależy na odpowiedzi. Na stronie oficjalnej pojawiły się 2 nowe przygody, ale jak się je sciągnie to maja rozszerzenie *.adw i co mam z tym nibyi zrobić ?? gdzie je umieścić , żeby można było grać. Poprzednie 2 przygody po prostu miały rozszerzenie *.exe i się je instaowało , a teraz co zrobić?? .. I tak jest k%&@a zawsze z tym Wiedźminem.. zawsze muszą coś udziwnić!! Proszę o pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.09.2008 o 22:12, Melchah napisał:

Ano nie ma tu logiki. Przeciwko piratom taki bajer? I tak wszystko jest dostępne w sieci
za free. Jeśli ktoś ma oryginał gry to już się pewnie rejestrował na oficjalnej stronie.
A jeśli ktoś ma pirata to i tak na update i to sprawdzanie legalności już jest crack.

Oprócz utrudniania życia "legalom" nie widzę tu celu. No, ale tak jest :).


Ok. dzięki... Będę musiał chyba tego craczka poszukać :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:16, Nekromantik napisał:

Ok. dzięki... Będę musiał chyba tego craczka poszukać :s

Do tego nie namawiam. Po co sobie syf na kompa wpuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2008 o 22:13, Jabłoński napisał:

Powtarzam sie, ale mi zależy na odpowiedzi. Na stronie oficjalnej pojawiły się 2 nowe
przygody, ale jak się je sciągnie to maja rozszerzenie *.adw i co mam z tym nibyi zrobić
?? gdzie je umieścić , żeby można było grać. Poprzednie 2 przygody po prostu miały rozszerzenie
*.exe i się je instaowało , a teraz co zrobić?? .. I tak jest k%&@a zawsze z tym Wiedźminem..
zawsze muszą coś udziwnić!! Proszę o pomoc!!

nie ma żadnych udziwnień. obie przygody mają rozszerzenie exe. może jakiś błąd przy ściąganiu? spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój sprzęt to: Athlon X2 6000+, 2 GBramu Kingstona, Radek 4850... Obecnie jestem na samym początku w Kaer Morhen, jakim cudem gra mi się zacina ? :) W sensie nie cały czas, ale zdarza sie ze mam chwilowy zacinki... Gram na 1280/1024 full detale AA4x.. (Crysis chodził mi bez zacięcia na very high:)) Gram na patchu 1.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

działa Wam thewitcher.com - bo mi od razna wyskakuje komunikat "Połączenie sieciowe zostało przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie." (dla VS też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 08:48, moonman napisał:

działa Wam thewitcher.com - bo mi od razna wyskakuje komunikat "Połączenie sieciowe zostało
przerwane podczas negocjacji. Spróbuj ponownie." (dla VS też)

Nie działa ,próbowałem wiele razy i nie mogłem uzyskać połączenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - jestem w I akcie, wykonałem zadanie poboczne z pochowaniem czaszki w kaplicy u Wielebnego.

***SPOILER**
Potem pojawia się duch, a po nim duch Leo z którym walczę - udało mi się za którymś razem poprowadzić tak rozmowę, żeby duch Leo się nie pokazał.
***koniec***

Czy ktoś się orientuje jakie będą skutki obu tych wyborów :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 10:17, Backside napisał:

***SPOILER**
Potem pojawia się duch, a po nim duch Leo z którym walczę - udało mi się za którymś razem
poprowadzić tak rozmowę, żeby duch Leo się nie pokazał.
***koniec***

Łosz kumpel mi mówił o duchu Leo... a jak żeś uaktywnił questa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować