Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 13:19, maciek999 napisał:

Ehh, zawiodłem się ;/ Właśnie wróciłem ze sklepu z nowiutką Edycją Rozszerzoną, a z płytą
jest coś nie tak ;/ Nie odtwarza się w napędzie DVD, a nawet widac na powierzchni z zapisanymi
plikami, że nie jest tak jak w poprawnie działającej ;/ Na normalnych płytach jest idealny
okrąg, a na mojej płycie z grą nie ma okręgu, tylko to wygląda jakby było, hmm rozpuszczone
;/ Nie wiem co mam zrobi, płyta nie jest uszkodzona z mojej winy, najwyraźniej sprawę
zawaliła tłocznia ;/

Skorzystaj z "dożywotniej gwarancji". Zarejestruj grę na stronie gram.pl i zorientuj się gdzie oni na stronie mają link do tej funkcji. Wymieniają uszkodzone nośniki bezpłatnie. Jeszcze nie korzystałem, ale będę musiał, bo przedwczoraj kupiłem złotą edycję "Company of Heroes" i ku mojemu zdziwieniu jedna z płyt jest porysowana (nówka gra, nie otwierane, oryginalnie pieczętowane pudełko). Taki sobie psikus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:20, Karharot napisał:

Jeśli masz dość kasy to czemu iałby nie sprzedać?

Bo zakonny nie chce sprzedać, bo sprzedaje tylko przyjaciołom Zakonu i członkom Zakonu.

Dnia 28.09.2008 o 13:20, Karharot napisał:

To miecz stalowy. Jest dość dobry zwłaszcza jeśli znajduje się go w II Akcie.

O, to dobrze. Poszukam go. Mam nadzieję, że wiwerny nie będą za trudne do pokonania... :/
A lepsze srebrne ostrze gdzie można znaleźć?

Dnia 28.09.2008 o 13:20, Karharot napisał:

Najlepsza zbroja w grze, questa na nią dostaniesz w IV Akcie a zakończysz go (jeśli zechcesz)
w V Akcie.

Acha. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:23, Melchah napisał:

Skorzystaj z "dożywotniej gwarancji". Zarejestruj grę na stronie gram.pl i zorientuj
się gdzie oni na stronie mają link do tej funkcji. Wymieniają uszkodzone nośniki bezpłatnie.
Jeszcze nie korzystałem, ale będę musiał, bo przedwczoraj kupiłem złotą edycję "Company
of Heroes" i ku mojemu zdziwieniu jedna z płyt jest porysowana (nówka gra, nie otwierane,
oryginalnie pieczętowane pudełko). Taki sobie psikus.

Tyle, że trzeba najpierw zapłaci za wysyłkę płyt do nich, a później jeszcze za wymianę, o ile dobrze rozumiem. Ale to jest trochę nie fair, dlaczego ja mam płacić za to, że akurat mój egzemplarz jest bublem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:24, Kalejdoskop86 napisał:

Bo zakonny nie chce sprzedać, bo sprzedaje tylko przyjaciołom Zakonu i członkom Zakonu.


Twoje wybory decydują czy będziesz mógł kupować u Zakonu czy u nie-ludzi, jeśli jedni nie chcą z Tobą handlować to drudzy na pewno zechcą.

Dnia 28.09.2008 o 13:24, Kalejdoskop86 napisał:

O, to dobrze. Poszukam go. Mam nadzieję, że wiwerny nie będą za trudne do pokonania...
:/


dasz sobie radę:)

Dnia 28.09.2008 o 13:24, Kalejdoskop86 napisał:

A lepsze srebrne ostrze gdzie można znaleźć?


Możesz przekuć ten obecny runami (najlepiej w IV Akcie), najlepszy srebrny miecz dostaniesz pod koniec IV Aktu od Pani Jeziora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:30, Karharot napisał:

Twoje wybory decydują czy będziesz mógł kupować u Zakonu czy u nie-ludzi, jeśli jedni
nie chcą z Tobą handlować to drudzy na pewno zechcą.

A jak chcę być obojętny? :P
Pomogłem Scoia''Tael (tak się to pisało?) na bagnach rozprawić się z Zakonem. Pohandluje ze mną ten krasnoludzki kowal? :]

Dnia 28.09.2008 o 13:30, Karharot napisał:

dasz sobie radę:)

Mam nadzieję. :))

Dnia 28.09.2008 o 13:30, Karharot napisał:

Możesz przekuć ten obecny runami (najlepiej w IV Akcie), najlepszy srebrny miecz dostaniesz
pod koniec IV Aktu od Pani Jeziora.

Dobra. On jest dobry, tylko pytam się na zapas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:36, Kalejdoskop86 napisał:

A jak chcę być obojętny? :P


Najpierw musisz się opowiedzieć po stronie Zakonu lub Scoia''Tael, dopiero potem staniesz przed wyborem czy dalej wspierać tych których wybrałeś czy stać się neutralnym (czyli znienawidzonym przez wszystkich).

Dnia 28.09.2008 o 13:36, Kalejdoskop86 napisał:

Pomogłem Scoia''Tael (tak się to pisało?) na bagnach rozprawić się z Zakonem. Pohandluje
ze mną ten krasnoludzki kowal? :]


Owszem. Krasnoludzki kowal odmówiłby handlu gdybyś poparł na bagnach Zakon ale wtedy mógłbyś kupować u kowala Zakonnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:42, Karharot napisał:

Najpierw musisz się opowiedzieć po stronie Zakonu lub Scoia''Tael, dopiero potem staniesz
przed wyborem czy dalej wspierać tych których wybrałeś czy stać się neutralnym (czyli
znienawidzonym przez wszystkich).

Acha.

Dnia 28.09.2008 o 13:42, Karharot napisał:

Owszem. Krasnoludzki kowal odmówiłby handlu gdybyś poparł na bagnach Zakon ale wtedy
mógłbyś kupować u kowala Zakonnego.

Dobra, to uzbieram 5000 orenów (mam teraz około 3500) i kupię sobie te zbroję, ale na razie muszę sobie sporo jaskółek i zamieci zrobić na zapas, co może być trochę kosztowne. :]

btw. gratuluję awansu! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:26, maciek999 napisał:

Tyle, że trzeba najpierw zapłaci za wysyłkę płyt do nich, a później jeszcze za wymianę,
o ile dobrze rozumiem. Ale to jest trochę nie fair, dlaczego ja mam płacić za to, że
akurat mój egzemplarz jest bublem ;/

Ano za wysyłkę do nich, i za to, że oni wyślą płyty Tobie. Za wymianę nie. Fakt faktem, że w przypadku tanich gier nie ma to sensu, bo koszta przewyższają zyski, ale skoro kupiłeś ER to trochę kasy poszło. Ewentualnie jeśli masz paragon pozostaje Ci iść do sklepu i pokazać jak sprawa wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 13:27, gerthan napisał:

wie ktoś może czemu versus.thewitcher nie dzaiała? i oficjalna srona wiedźmian też?

Mam ten sam problem;strony The witcher oraz Stalker.pl nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 15:24, Zauri napisał:


SPOILER
Klucza nigdzie nie dostaniesz. Sama wyprawa w nocy też niekoniecznie musi być skuteczna. Trzeba się tam wybrać o północy, lub możliwie jak najbliżej tej pory. Magazyn będzie otwarty.
Koniec spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 17:24, MariuszKokwa napisał:

Kto wie dlaczego strona: thewitcher.com nie działa?


Nie tylko ta ale również Versus też. Najbardziej prawdopodobna wersja to ta że serwery im padły, a że jest niedziela to nikt jeszcze tego nie naprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:17, Rafal G napisał:

> odpowie ktos na moje pytanie ??
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=851&pid=25127

SPOILER
Klucza nigdzie nie dostaniesz. Sama wyprawa w nocy też niekoniecznie musi być skuteczna.
Trzeba się tam wybrać o północy, lub możliwie jak najbliżej tej pory. Magazyn będzie
otwarty.
Koniec spoilera

ja bylem 30 minut po polnocy i byl otwarty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować