Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Oj monolog Wiedźmina na temat Vizimy jest świetny. Podoba mi się zestawienie pięknych ujęć filmiku, ukazania świata gry oraz ogólnych komentarzy głównego bohatera. Ach, po prostu smakowicie. :)
"Poor fuckin'' infantry" to nawiązanie z sagi, gdy to pewien pisarczyk zapisał się do BPP - Biednej Pie..., Piechoty. :D I to się nazywa dobrze ułożona fabularnie gra! Chciałbym osobiście podziękować całemu składowi Redów, bo wykreowali świat na podobieństwo Sapkowskiego, nie zmieniając go w kolejny typowy, nudny, świat ideałów zachodnich. :)
Miejmy nadzieję, że jednak animacja twarzy w grze jest lepsza. :P
Akcja w kanałach także była dobra. Zbroja wiedźmińska fajnie się prezentowała na Geralcie, a proca na końcu wbiła w fotel. xD

Edit skierowany do Kolumba.
Dema raczej nie będzie przed premierą. Nie sądzę, by go w ogóle tworzono. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:05, Nathais napisał:

Miejmy nadzieję, że jednak animacja twarzy w grze jest lepsza. :P


Wszelkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że jednak nie będzie niestety lepsza. Ale co tam i tak jest świetnie!

Fajne też jest, jak Geralt wymienia, co może "zaoferować" biedna dzielnica. "Nawet dziwki i wszystko tanio!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ten filmik można gdzieś pobrać w HD? Bo na IGN abonamentu nie mam i ściągam w słabszej wersji.
Miasto naprawdę wygląda świetnie. Nie czytałem jeszcze książek, ale mam taki zamiar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:19, qn.ik napisał:

> Miejmy nadzieję, że jednak animacja twarzy w grze jest lepsza. :P

Wszelkie znaki na Niebie i Ziemi wskazują, że jednak nie będzie niestety lepsza. Ale co tam
i tak jest świetnie!

Fajne też jest, jak Geralt wymienia, co może "zaoferować" biedna dzielnica. "Nawet dziwki i
wszystko tanio!" :D


A co żeś myślał, że niby powie - "bleh, tu są takie niegrzeczne panie bez krzty moralności"? :P Klimaty słowiańskie ownują wszystko. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:25, Meykan napisał:

Niektórzy mówili że demo będzie dopiero po premierze gry.


Nie niektórzy tylko sami producenci. Tak, demo będzie wydane po premierze gry (może warto taką informację dodać do tego przypiętego posta, żeby już więcej takich pytań nie było?).

Co do tego filmu w jakości HD - również przyłączam się do prośby o konkretny link do downloadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:29, qn.ik napisał:

> Niektórzy mówili że demo będzie dopiero po premierze gry.

Nie niektórzy tylko sami producenci. Tak, demo będzie wydane po premierze gry (może warto taką
informację dodać do tego przypiętego posta, żeby już więcej takich pytań nie było?).

Co do tego filmu w jakości HD - również przyłączam się do prośby o konkretny link do downloadu.


Wiecie... z jednej strony dobrze, że dopiero po premierze, bo mamy przez to większy apetyt na produkt, ale z drugiej strony dla niektórych to troszeczkę jak randka w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:34, Nathais napisał:

> > Niektórzy mówili że demo będzie dopiero po premierze gry.
>
> Nie niektórzy tylko sami producenci. Tak, demo będzie wydane po premierze gry (może warto
taką
> informację dodać do tego przypiętego posta, żeby już więcej takich pytań nie było?).
>
> Co do tego filmu w jakości HD - również przyłączam się do prośby o konkretny link do downloadu.


Wiecie... z jednej strony dobrze, że dopiero po premierze, bo mamy przez to większy apetyt
na produkt, ale z drugiej strony dla niektórych to troszeczkę jak randka w ciemno.



Ale chyba takie randki w ciemni są najbardziej ekscytujące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:37, fish13 napisał:

>
> Wiecie... z jednej strony dobrze, że dopiero po premierze, bo mamy przez to większy apetyt

> na produkt, ale z drugiej strony dla niektórych to troszeczkę jak randka w ciemno.


Ale chyba takie randki w ciemni są najbardziej ekscytujące :)


Owszem, ja do takich chociażby należę, ale są również i inni, którym to nie za bardzo pasuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ma jeszcze jeden plus dla CDP bo jesli ktos jest fanem wiedzmina to na 100% kupi gre nawet jakby byla do d....
a jezeli by bylo demo i w demo juzby sie okzalo ze nie jest najlepsza malo kto by kupil pelna wersje
oczywiscie nie chce zeby byla denna i moim zdaniem nie bedzie ale to takie zagranie bezpieczenstwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:39, lancuch napisał:

to ma jeszcze jeden plus dla CDP bo jesli ktos jest fanem wiedzmina to na 100% kupi gre nawet
jakby byla do d....
a jezeli by bylo demo i w demo juzby sie okzalo ze nie jest najlepsza malo kto by kupil pelna
wersje
oczywiscie nie chce zeby byla denna i moim zdaniem nie bedzie ale to takie zagranie bezpieczenstwa
:P


Prawiście, waćpanie. Ale ja miałem na myśli tylko społeczeństwo graczy. :)
Choć pytanie brzmi - czy to nie budzi wątpliwości u osób, które ewentualnie chciałyby kupić Wiedźmaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:43, Nathais napisał:

> to ma jeszcze jeden plus dla CDP bo jesli ktos jest fanem wiedzmina to na 100% kupi gre
nawet
> jakby byla do d....
> a jezeli by bylo demo i w demo juzby sie okzalo ze nie jest najlepsza malo kto by kupil
pelna
> wersje
> oczywiscie nie chce zeby byla denna i moim zdaniem nie bedzie ale to takie zagranie bezpieczenstwa

> :P

Prawiście, waćpanie. Ale ja miałem na myśli tylko społeczeństwo graczy. :)
Choć pytanie brzmi - czy to nie budzi wątpliwości u osób, które ewentualnie chciałyby kupić
Wiedźmaka?


Osoby, które mają wątpliwości po prostu poczekają na recenzje w prasie i Internecie (m. in. nasze okrutne recenzje w tym temacie ]:-> )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:06, qn.ik napisał:

Osoby, które mają wątpliwości po prostu poczekają na recenzje w prasie i Internecie (m. in.
nasze okrutne recenzje w tym temacie ]:-> )


To na nas pada obowiązek ofiarowania recenzji z racji tego, że będziemy mieli grę przed samą premierą. Od razu napiszę na gramsajcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik Tour of Vizima i jestem zachwycony! :) Wyzima jest oszałamiająca! Masa ludzi na ulicach, o różnych zawodach/zajęciach, od żebraków, poprzez "pucybutów" i rzeźników, aż do strażników i rycerzy, tylko dowodzi, że CDP Red stworzył świat tętniący życiem, a zarazem nie jest monotonny oraz wtórny. Wreszcie dostaliśmy w grze pięknie wykonane miasto, które przytłacza swoim ogromem. :) Moim jedynym zastrzeżeniem jest brak polskich głosów w filmiku. :/ Czekam na wersję z rodzimymi głosami. :)
A teraz coś na temat grafiki. Nie mogę zrozumieć tych wszystkich wypowiedzi, w których ludzie piszą, że oprawa jest przestarzała, brzydka i tak dalej... Ja tam nie mam do niej żadnych zastrzeżeń. Po przeglądnięciu ostatnich gameplay''ów w wersji HD (wcześniej oglądałem w niskich rozdzielczościach z powodu słabego łącza) mogę zdecydowanie stwierdzić, że poziomem nie ustępuje ona np. takiemu Oblivionowi. Krajobrazy w Wiedźminie są równie ładnie wykonane jak w 4. części serii TES, a modele postaci są zdecydowanie lepsze. Wreszcie mogę zobaczyć postaci, które wyglądają prawie na prawdziwych ludzi (może trochę przesadzam, ale co tam ;) to w końcy słowa fana gry :)), a nie na plastikowe (Gothic 3 lub NWN2) modele. Twarze są ładnie wykonane (nie to co w "Obku" ;)).
Kończę tego przydługiego posta, licząc na poparcie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze sa zalecane optymalne wymagania gry hmm ciekawe jak dotatek powstanie to ile wiecej trzeba miec bo takim sprzetem malo kto moze sie pochwalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:29, Lex napisał:

Na konfigu zalecanym pograsz na maksymalnych detalach. :) Prawdopodobnie bez zacinek i klatkowania.


:D Ja mam 3,0 AMD Athlon 1GB ram i X850XT-PE i takie tam STALKER sie na tym tnie a co dopiero Wiedzmin ;P bedzie trza sie po nowy komp chyba wybrac :P

A kiedys marzylem aby miec 1 GHz :P eh
Princ of Persia rulez i River Ride :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:33, Briton napisał:

> Na konfigu zalecanym pograsz na maksymalnych detalach. :) Prawdopodobnie bez zacinek i
klatkowania.

:D Ja mam 3,0 AMD Athlon 1GB ram i X850XT-PE i takie tam STALKER sie na tym tnie a co dopiero
Wiedzmin ;P bedzie trza sie po nowy komp chyba wybrac :P


Chyba narzekać nie muszę:
Intel Core 2 2.00GHz,
2 Giga ramu,
G-Force 7600 GT - 512 ram,
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować