Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 17:27, migielx napisał:

Mam pewien problem : przechodzilem sobie koło karczmy Miś Kudłacz i wyskoczył jakis potwór
(nie pamietam nazwy) rzuciłem sie z nim do walki a takze dwóch gości strzeżących drzwi do domu
Baraniny potwór ten zabił ich ja jakos go pokonałem i teraz jest pewien kłopot nie moge dostać
sie do domu baraniny i z nim porozmawiać w karczmie go również niema (sprawdzałem o każdej
porze dnia) i teraz nie wiem co dalej robic.

SPOILER
Też miałem taką sytuację to wampir (felder?). Zauważyłem,że to się zdarza tylko w niektóre noce. Ale to nie ma nic wspólnego z Baraniną. Jak nie możesz się dostać do domu to zawsze możesz spróbować w nocy ubić obu strażników :)
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:25, lancuch napisał:

masz racje ale jedno mnie wkurza bo zrobilem sobie na 11 lvlu eliksir upiornego psa czy jakos
tak co daje 1 srebrny talent ale moglem ten srebrny talent rozdac dopiero na 15 lvku ;(

Ja chyba na trochę mniejszym levelu i mogłem spokojnie dodać. ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:34, lancuch napisał:

ej ludzie warto isc na cmentarz w 2 akcie ?
sa tam jakies pro potwory bo sie boje ze mnie sklepia jak ten ogrodek z miliardem tych dziwnych
roslinek ;)

SPOILER
Oj warto :) Możesz się dowiedzieć paru ciekawych rzeczy o Raymondzie :)
A potwory to parę ghuli i alghuli. Może się też trafić wampir :)
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:35, migielx napisał:

Tak przeszukiwałem kazdą czesc karczmy o każdej porze i niema baraniny :(


***SPOILER***

Jak chcesz się spotkać z Baraniną to pójdź do bramkarzy Baraniny ( niedaleko tawerny ) i zapłać im 20 orenów.

***SPOILER***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:41, migielx napisał:

Chyba musze zacząć od początku ten 2 akt :/


A nie masz zachowanych autosave''ów przed tym potworem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:39, Union Pacific napisał:

Kurde, tych potworów w krypcie nie da się pokonać. Nie da się. Zajmij się ledwo jednym, a reszta
spokojnie Cię leje i zdychasz :[

Hę? Ja z nimi sobie poradziłem. Najlepiej, rozmiń na maksa Aard, uderzaj kilka razy "silnym" srebrnym mieczem, jak dojdzie do 3/4 to Aard i znowu atak, to wtedy jest auto kill ^^

Dnia 29.10.2007 o 17:39, Union Pacific napisał:

lancuch

Aguli tam nie spotkasz, tylko ghule i graviery. Wampirka też ^^

Dnia 29.10.2007 o 17:39, Union Pacific napisał:

migielx

Zacznij od początku, albo skasuj wszystkie savy''e, rozwal całego kompa i Wiedźmina a potem poprzeklinaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:43, Camponator napisał:

> migielx
Zacznij od początku, albo skasuj wszystkie savy''e, rozwal całego kompa i Wiedźmina a potem
poprzeklinaj ;P


Lepiej niech tak nie robi, szkoda kompa i Wiedźmina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:39, Union Pacific napisał:

Kurde, tych potworów w krypcie nie da się pokonać. Nie da się. Zajmij się ledwo jednym, a reszta
spokojnie Cię leje i zdychasz :[

Chodzi Ci o kryptę na Cmentarzu Wyzimskim i o pomieszczenie za ścianą którą można zniszczyć Aardem? Rzeczywiście jest trudno. Postaraj się je odciągać je pojedynczo. Najlepiej zacząć od ghuli. Wtedy jak będziesz atakował wampira i tego większego ghula (coś na G...) to nie będą Ci przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:43, Camponator napisał:

> Kurde, tych potworów w krypcie nie da się pokonać. Nie da się. Zajmij się ledwo jednym,
a reszta
> spokojnie Cię leje i zdychasz :[
Hę? Ja z nimi sobie poradziłem. Najlepiej, rozmiń na maksa Aard, uderzaj kilka razy "silnym"
srebrnym mieczem, jak dojdzie do 3/4 to Aard i znowu atak, to wtedy jest auto kill ^^


Jak mam rozwinąć niby Aarda, skoro ledwo co mam nowy poziom i zero wolnych talentów? Nie da rady. One mnie zabijają po kilku sekundach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:45, fish13 napisał:

Kiedy będą wysyłane pozostałe częśći EK?? Mieli wysyłać od początku teego tygodnia, ale nie
dostałem żadnego e-meila w tej sprawie.


Mówili że od wtorku, czyli od jutra, lecz nie wiadomo ile w tym jest prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 17:11, Selv napisał:

Urozmaicają, ale to dalej jest nudny Oblivion i ciężko temu zaprzeczyć. Nawet z OOO3 świat
zdaję się sztuczny i pusty a lokacje W OGÓLE NIE ZACHĘCAJĄ DO ZWIEDZANIA. No bo po co?
Losowość po prostu przytłacza, pomijając już wrażenie `nie byłem tutaj już kiedyś?`
Deadly Reflex jest po prostu zabawny i tyle, nie zmienia mechaniki: atak, blok, atak, blok.
Mi nie jest potrzeba fruwających kończyn do zabawy. W Obku brakuje `czynnika` zabawy w samej
mechanice.


Przepraszam modow, ze ciagne temat Obliviona, ale: moze zainteresuj sie Unique Landscapes?

BTW. mechanika "atak-blok-atak-blok" to de facto podsumowanie kazdej walki bronia biala ;) Jak sie przyjrzysz, to w Wiedzminie jest to samo, tylko ze parowanie jest automatyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, niewiem jakim prawem ale CDP kasuje moje posty wstydzicie sie tego co sie stalo? Wsomie macie racje ale niema prawa kasowac postow ktora sa na temat chodzi o to ze obiecali mi dzisiaj kontakt tel do 17 w sprawie NIE PRZYSLANEJ PRZESYLKI NADAL CHOC DOSTALEM GWAR DOSTAWY PRZED PREMIERA jestem ciekaw jaka rekompenstate otrzymamy bo gwarancja zostala zlamana! Do was tez jeszcze gry nie doszly? ONi co zadzwonie mowia ze to sprawdza sprawdza i zadzwonia do 17 i tak od 3 dni zenada zenada zenada zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować