Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 19:34, Santino93 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć gdzie kręci się Zolatan Chivay w 2 akcie bo raz go spotkałem w Misiu
Kudłaczu a teraz nie mogę skubańca znaleźć.


SPOILER
Jest w mieszkaniu u Vivaldiego, koło domu Kalksteina, przynajmiej umnie tam siedział
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:58, heyboy napisał:

Zoltan Chivay - znikający krasnolud. Już mnie to zaczyna wkurzać. Nie mogę przez to skończyć
gry w kości na zawodowcu :/


Moze poprostu ciebie unika, bo ciagle z tobą przegrywa? :P

@all

CZy w grze jest misja na zabicie Strzygi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pokonać Bestię?
Gram na średnim stopniu trudności, przed walką łykam Zamieć i Jaskółkę, a mimo to Bestia mnie zabija. Geralt staje w trakcie walki w miejscu i nie chcę się ruszyć jakby był sparaliżowany. W tym czasie Bestia kąsa dwa razy i po walce... Są na to jakieś sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 17:25, _DOOMinik_ napisał:

A co, w Anglii taniej? Czy jeszcze wersji PL na torrentach nie ma?


Z takimi odzywkami to możesz co najwyżej do mojego braciszka w przedszkolu zagadać. Po prostu wolę gry po angielsku, bo nauczę się coś i w większości przypadków będzie się dało tego słuchać (co w Polsce takie oczywiste nie jest...). A sądziłem, że grając w Wiedźmina po polsku lepiej poczuję klimat Sapka, którego książki czytać uwielbiam.

Dnia 30.10.2007 o 17:25, _DOOMinik_ napisał:

A dialogi różnie wychodzą, raz prawie genialnie (np. popisowy kowal krasnolud z pierwszego
aktu, aż go na stronke dali), a raz gorzej, do tego stopnia że niejednokrotnie zastanawiałem
się czy jakiegoś wyrafinowanego syntezatora mowy nie używają do czytania dialogów...


No, o to mi (mniej więcej) chodziło. Czyli chyba jednak angielska... chociaż PL też korci. Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:03, Bumber napisał:

Jak pokonać Bestię?
Gram na średnim stopniu trudności, przed walką łykam Zamieć i Jaskółkę, a mimo to Bestia mnie
zabija. Geralt staje w trakcie walki w miejscu i nie chcę się ruszyć jakby był sparaliżowany.
W tym czasie Bestia kąsa dwa razy i po walce... Są na to jakieś sposoby?

Po 1 : nie pij nic przed walką(w jaskini)
Po 2: jeśli grasz z abigail to proponuje łyknąć zamieć i zabić szybko bagthersty a potem na szybcika jaskółkę
Po 3: nie kieruj się poradnikiem i nie walcz z nią stylem szybkim tylko silnym, z tym 1 wczytywałem 7 razy, a z silnym raz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILER
Mam pytanie apropo kościanego pokera. Może ktoś wymienić wszystkich graczy na poziomie "zawodowiec"? Bo nie wiem kim jest ostatni gracz... pokonałem już 3, został 4.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler
Graczami w te kategorii są:
R. 2
Munro - Krasnolud w Karczmie miś kudłacz
Talar - paser

R. 3
De Wett
Velerad
Julian
Pustelnik
Tobias
Hierofant
Koniec Spoilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 19:58, heyboy napisał:

Zoltan Chivay - znikający krasnolud. Już mnie to zaczyna wkurzać. Nie mogę przez to skończyć
gry w kości na zawodowcu :/

Rano przechodzi przez ogród przy szpitalu Lebiody. Możesz go tam spotkać codziennie, potem różnie się kręci, zwykle jest u Vivaldiego a jak i tam go nie ma, to trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:23, Grzesio27pl napisał:

Wie ktoś może gdzie w akcie 1 znajdę miksturę Kot lub ppochodnię?? potrzebuję tego aby wejść
do krypty w której jest bardzo ciemno:/


Przepis na Kota dostajesz w Prologu od Triss, jak już go masz to przyrządzenie samej mikstury jest bardzo proste. Pochodnię możesz znaleźć... w Krypcie:( O ile pamiętam jest gdzieś tam głębiej w tych ciemnościach ale bez Kota się do niej tak łatwo nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:54, Gall historyk napisał:

Wie ktoś skąd wziąść kamień szlachetny dla kowala w Dzielnicy Handlowej który w zamian za danie
mu go ulepszy nam miecze?


Na targowisku powinien być kupiec handlujący kosztownościami (jeśli pada deszcz to chowa się on w jakimś losowym miejscu). Można u niego kupić rubin który w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować