Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 16:00, Keohun napisał:

Panowie z CDP, może czas na jakiś konkretny patch lokacji/wymagań? Przecież w Wyzimie Handlowej
się nie da grać... Klasztorna chodzi bez zacięć zupełnie, natomiast w Handlowej jest pokaz
slajdów... odświeżanie obrazu raz na kilkanaście sekund :/

Witaj w klubie, ja od 2dni nie gram/ gram kilka minut w wiedzmina bo poprostu wczyuje mi sie 5-10minut , a potme co krok 10sekundowe sciny... masakara nie do opisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tak. Za przykład dałem RTSy gdzie właśnie procek ma najwięcej do roboty.
Jednak gdy przeładujemy kartę texturami, to również występuje lagowanie.

Swoją drogą Celeron nie jest królem wydajności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:10, Union Pacific napisał:

Z takimi wymaganiami spokojnie ;)


Tylko dlaczego na takim sprzęcie mam 22 klatki na min?? W takim wypadku powinnien mieć około 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 15:06, mati285 napisał:

> Od pewnego poziomu będziesz zdobywał srebrne talenty (+brązowe) a później również złote.

> Wszystko w swoim czasie ;) Pierwsze srebrne po połowie II Aktu :)
No dobra.Dzięki. Chociaż ja jestem już pod koniec II aktu SPOILER umieściłem już sefiry
w obeliskach SPOILER, a na razie dostaje same brązowe :)

to zależy od poziomu, na którym jesteś. od 15+ dostajesz 3 brązowe i 1 srebrny a od 30+ są złote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:13, turbol napisał:

to zależy od poziomu, na którym jesteś. od 15+ dostajesz 3 brązowe i 1 srebrny a od 30+ są
złote


Brązowe dostaje się również ? Myślałem że po 15 lvl tylko srebrne. W takim razie, chyba da się większośc rzeczy rozwinąć, bo w sumie mamy 90 brązowych talentów na 30 poziomie, a to daje spore możliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:18, hehe napisał:

> to zależy od poziomu, na którym jesteś. od 15+ dostajesz 3 brązowe i 1 srebrny a od 30+

> złote

Brązowe dostaje się również ? Myślałem że po 15 lvl tylko srebrne. W takim razie, chyba da
się większośc rzeczy rozwinąć, bo w sumie mamy 90 brązowych talentów na 30 poziomie, a to daje
spore możliwości :P


Możesz także uwarzyć mutagen. On daje zwykle jeden talent, albo brązowy, albo srebrny, albo złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:19, Union Pacific napisał:

Możesz także uwarzyć mutagen. On daje zwykle jeden talent, albo brązowy, albo srebrny, albo
złoty.


Prawda. No i nie które brązowe talenty można zdobyc tylko po wypiciu eliksiru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:19, hehe napisał:

Ale oceny graczy zawsze są wyższe. To już 3 zagraniczne recenzje, gdzie "user score" jest większe
niż ocena serwisu :)


Zwykle, tak właśnie bywa. =] Poza tym, na większości serwisów, głosować można jeszcze na długo przed premierą gry, a takie oceny raczej nie są uzasadnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:23, hehe napisał:

> Możesz także uwarzyć mutagen. On daje zwykle jeden talent, albo brązowy, albo srebrny,
albo
> złoty.

Prawda. No i nie które brązowe talenty można zdobyc tylko po wypiciu eliksiru.

Szkoda tylko, że tylko raz można uwarzyć Eliksir Upiornego Psa :((

Chyba, że się da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt faktem, ocena graczy jest wyższa :) Fajny jest komentarz na IGN jednego użytkownika, że jak na standarty IGN oecna 8,5 to niezłe osiągnięcie. To całkiem fajnie, bo po pierwszej recenzji, gdzie Wiedźmin dostał 7,5 niektórzy mieli smutne miny. Jak wdać za granicą zaczynają doceniać wysiłek naszych rodaków :))

Union Pacific

Chyba się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie - ktoś próbował grać na Celeronie? Celeron podobno jest nieobsługiwany, natomiast kumpel spokojnie gra na rzekomo nieobsługiwanym sempronie? Jak to jest? Celerony dają rady? [Posiadacz Celerona 2,7]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:30, hehe napisał:

Ale fakt faktem, ocena graczy jest wyższa :) Fajny jest komentarz na IGN jednego użytkownika,
że jak na standarty IGN oecna 8,5 to niezłe osiągnięcie. To całkiem fajnie, bo po pierwszej
recenzji, gdzie Wiedźmin dostał 7,5 niektórzy mieli smutne miny. Jak wdać za granicą zaczynają
doceniać wysiłek naszych rodaków :))

Union Pacific

Chyba się nie da :)


Z resztą, to nic :D

A propos, przez ciekawość, żeby nie było, kody do tej gry były zrobione? Czy to jest czysta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować