Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

31506 postów w tym temacie

Mam problem w V akcie...

SPOILER!!!
Jestem po stronie Zakonu. Mam odnaleźć części zbroi Kruka. Znalazłem już wszystkie oprócz Litanii św. Grzegorza. Z krypty strzygi przechodzę dzięki kombinacji znaków do starozytnej świątyni. Jedyny interaktywny przedmiot w owej świątyni to szkielet wiszący na ścianie. Jak wiadomo wiedźmin nie spiderman i go nie sięgnie. Kiedy uderzam ardem to szkielet odpada od ściany i znika. Wtf? Bug? Jak zdobyć tę litanię? Jestem zdołowany...
SPOILER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:16, zbynio archmage napisał:

ten kapłan pojawił mi się pózniej po jakims zadaniu, tez go nie było przez pewnien czas ale
wrócił, ja takze nie moge zbierac roslin ale gram 2 raz i to na hardzie i myślałem ze to przez
to


Nie zależy to poziomu trudności...jeżeli chodzi wam o tę samą roślinę (Dwugot czy jakoś tak) to nie ma znaczenia... ja wcześniej grałem na łatwym i tę misję zaliczyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:21, JEDIDJ napisał:

Nie zależy to poziomu trudności...jeżeli chodzi wam o tę samą roślinę (Dwugot czy jakoś tak)
to nie ma znaczenia... ja wcześniej grałem na łatwym i tę misję zaliczyłem...


no zaliczyłeś ale czy zerwałeś czy kupiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:21, puzonyyx napisał:

Mam problem w V akcie...

SPOILER!!!
Jestem po stronie Zakonu. Mam odnaleźć części zbroi Kruka. Znalazłem już wszystkie oprócz
Litanii św. Grzegorza. Z krypty strzygi przechodzę dzięki kombinacji znaków do starozytnej
świątyni. Jedyny interaktywny przedmiot w owej świątyni to szkielet wiszący na ścianie. Jak
wiadomo wiedźmin nie spiderman i go nie sięgnie. Kiedy uderzam ardem to szkielet odpada od
ściany i znika. Wtf? Bug? Jak zdobyć tę litanię? Jestem zdołowany...

SPOILER!!!


Jeżeli stoisz twarzą do szkieletu to przy ścianie po lewej stronie jest dziura w niej i tam przechodzisz do kolejnej części krypty...


>>>no zaliczyłeś ale czy zerwałeś czy kupiłeś??

zerwałem... chyba przy zawalonej wieży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, z wypiekami na twarzy zabiłem Golema. Wszytko ładnie i pięknie tyle tylko, że gra zapomniała mi dać przepisu na eliksir z serca Golema. Proszę Was o podanie mi składników na eliksir z Golema. Bardzo proszę. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:24, Space marine napisał:

Przed chwilą, z wypiekami na twarzy zabiłem Golema. Wszytko ładnie i pięknie tyle tylko, że
gra zapomniała mi dać przepisu na eliksir z serca Golema. Proszę Was o podanie mi składników
na eliksir z Golema. Bardzo proszę. Z góry dzięki.


gra raczej niczego nie zapomniała, to nie leży w jej naturze ;) Z tego co pamiętam to ten przepis na eliksir musisz po prostu kupić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do aktu I-ego, w jakiej książce jest napisane o tej roślinie co trzeba zanieść dla Abigail i ona zrobi eliksir i poda go Alvinowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje pytanie po co ci pozniej tyle brazowych skoro nie ma w co je ladowac? CHyba, ze mozna wymienic np 5 brazowych na 1 srebrny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:18, LarezRulez napisał:

poprosze o odpowiedz: co trzeba zrobic zeby kowal zrobil ten przedmiot co sie golema budzi?
bo jak gadam z nim (majac oczywiscie to zadanie) to nie ma zadnej opcji w dialogu do tego.

jeżeli lubią cie krasnoludy i ktoś z nich cię rekomenduje to możesz iśc do krasnoludzkiego kowala, a jeżeli nie to udaj sie do dwóch zakonników w pobliżu Zygfryda i schodów do slamsów. wystarczy zagadać do grubasa a ten zrobi ci odgromnik za 70orenów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra włączyłem grę i sprawdziłem.

Recepty o które prosili Flagun i Space marine:

Eliksir z serca golema: Vitrol, Aether, Quebrith, Hydragenum, Serce Golema

Wywar de Vries (widzenie żywych istot nawet jeżeli są niewidzialne): Rebis, Aether, Quebrith, Quebrith, Hydragenum

I do każdego chyba baza w postaci białej mewy bo alkohole zwykłe (nawet mocne) mają miejsce na maks 3 składniki.

JEDIDJ - tego przepisu się nie kupuje. Pewnie nie miał miejsca w ekwipunku i wyrzuciło się a nie zauważył komunikatu o braku miejsca. Dostaje się go od Kalksteina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Ale ze mnie przygłup...Nie ma co się dziwić - mam za sobą ciężkie doświadczenie: zabawa z barykadą, której aard nie ruszał :(. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:13, Shizard napisał:

> > Mam pytanie. Da się ścinać roślinki?? A jeśli tak, to proszę powiedzcie jak się to
robi..:PP
> Da się. Wystarczy, że będziesz kupował książki i je czytał np. Zielarz z Wyzimy przy karczmie
> sprzeda Ci dwie: o podziemnych i koło Wyzimy.
Owszem kupiłem księgi od zielarki. Kupowałem od każdego księgi i gdy już jestem przy roślinie
nie mogę jej zerwać.
Proszę powiedz co się dzieje ?? A chodzi mi o misje dla drwala krasnoluda ktory chce rośliny
na chyba narkotyki.

a masz wykupioną zdolność zbieranie roślin spod inteligencji?? jeśli nie to radze się zaopatrzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:35, KrzychoCJ napisał:

>
JEDIDJ - tego przepisu się nie kupuje. Pewnie nie miał miejsca w ekwipunku i wyrzuciło
się a nie zauważył komunikatu o braku miejsca. Dostaje się go od Kalksteina.


no to sory za wprowadzenie w błąd... chociaż jestem prawie pewien że u druidów ten przepis do się kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam q.....a jak robie mikstury które potrzebują Aetheru, mam w plecaku ze 200 mózgów z których jest Aether, po skończonej medytacji zaglądam do plecaka a tam dalej 200 mózgów ale brakuje 5 z 7 piór Kuroliszka (miałem je zanieść Skrybie na questa) które też dają Aether.... także lepiej pilnować co system sam sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 22:30, Lailonn napisał:

Pozostaje pytanie po co ci pozniej tyle brazowych skoro nie ma w co je ladowac? CHyba, ze mozna
wymienic np 5 brazowych na 1 srebrny ;p


Później w grze dostajesz mniej brązowych talentów, od 20 poziomu za awans dostajesz 2 brązowe i 2 srebrne talenty, wymieniać się ich nie da ale zawsze znajdziesz jakąś umiejętność którą możesz za nie kupić (choć fakt że coraz mniej potrzebna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej własnie ktoś zapytał czy jeśli wypijemy np. 2 Puszczyki to czy regeneracja many bedzie większa niż po jednym Puszczyku to raz a drugie pytanie do osób które skończyły grę : na jakim poziomie była wasza postać pod koniec gry?

SPOILER
Therror- W 3 to tylko jeśli masz runy to możesz wykuć lepszy podpowiem tylko że w IV akcie możesz liczyc na prawdziwie dobry srebrny miecz:)
SPOILER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:30, Therror napisał:

Czy można w 3 akcie dostać jakiś lepszy srebrny miecz? Jeśli tak to gdzie? :>

jestem już w IV akcie ale nie znalazłem innego srebrnego miecza. Możesz go ulepszyć w Vizimie handlowej u miecznika ale musisz posiadać conajmniej 3runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować